0

,, ale jeśli barca strzeli na początku meczu bramke to PSG siadnie '' a co im to zmienia? rzucą się na nas to oczywiste załózmy ze pójdzie kontra i Barca prowadzi 1;0 myslisz ze PSG odpusci? przeciez sytuacja im sie nie zmienia i tak musza strzelic 3bramki+ to samo bayern moze zagrac mega ofensywnie bo jak pojdzie kontra to im to wiele niezmienia i tak musza strzelic 3gole bo w ich przypadku niemozna liczyc ze przy 2;0 nic im sie nie stanie... Guardiola jest zbyt madry zeby ryzykowac...

0

1

pięknie teraz polecam uspokoic gre...

0

w przyszlym sezonie przy stanie 0:0 gdy bedziemy mogli jako pierwsi wygrac 2razy z rzedu LM Iniesta strzeli gola w 94minucie z polowy wlasnej polowy

0

Pozycja nr osiem to ten sam gosiu co kiedyś grał w bvb

0

może chodziło o Milan

0

,,przed Guardiol-ą'' na srodku pomocy gral ofensywny pilkarz, i tesknie za tymi czasami, za Deco

3

Ja zrozumiałem ze za transfer+kontrakt+kary=158mln euro:
„W przypadku zapłacenia wszystkich kar koszt transferu Neymara może wzrosnąć do 158 milionów euro”.

2

Jak miał piłkę przy nodze to wiadomo bylo ze zaraz cos sie wydarzy

0

I dorzucić Marqueza

0

Mathieu ma 4 zolte wiec to on raczej bedzie odpoczywal a kolo bartry musi ktos grac

2

Czemu bez Sergiego Sampera...

0

a ja bym zrobil to tak: 1polowa Montoya 2 polowa Douglas

0

zgadzam sie w 100% nic dodac nic ujac

1

i Rakitic/Samper za Mascherano lepiej nie ryzykowac

1

Za cala operacje czyli kontrakt na piec lat, premia dla agenta itd. Real za cala operacje ,,ronaldo" dal pewnie duzo wiecej

0

messi byl blizej bramki granady niz brmkarz granady, tak samo jak blaszczykowski strzelil gola na zwyciestwo w doliczonym czasie gry przeciwko czarnogorze i niezaliczyli tej bramki sedziowie, messi strzelil ze spalonego ale odgwizdanie go byloby troszke ,,chamskie'' w tym przypadku bo rownie dobze Luis mógl strzelac sorry za bledy

0

we wszystkich stracilismy punkty??

0

jak juz mamy miec te poziome pasy to moze by tak ten napis byl na jednym z takich pasow np bialy na niebieskim i wtedy niech dorzuca pare baniek i bedzie dobze

0

niezmiescili by sie, pamietam jak przyszedl Henry i Barcelona za Rajkarda miala przejsc na 4-2-4 na ataku z R10 Henry Eto'o i Messi, ale wtedy problem pojawil sie taki: byl mlodziutki Xavi to samo Iniesta a do tego byli tacy jak Thiago Motta i Deco + defensywni jak marquez (wtedy z Puyolem + Milito na obronie) i jeszcze pewnie o kims zapomnialem i problem byl taki ze za malo miejsc w pomocy bylo i sie niemieli gdzie pomiescic.

0

sytuacja z 19 minuty to pokazuje

0

zgadzam sie w 100% kazde GD to inna historia pozdrawiam

0

na chwile obecna to tak jednak nie wiadomo co bedzie w maju mam nadzieje ze rotacja w skladzie nam pomoze i wygramy nastepne Gran Derbi no chyba ze spotkamy sie z realem w LM

0

real ogrywa nas my ogrywamy atletico a atletico ogrywa real

12

maja szczescie ze tylko 2;0 bo tam karny byl jak nic po lapie khediry o ile sie niemyle

3

Ma tylko trzy asysty mniej od leo a grał dużo mniej, no i suarez to klasyczna 9 a leo bardzo czesto wraca po pilke, wedlug mnie jak suarez zatrznie strzelac a zacznie to bedzie rzez a jak utrzyma poziom z asystami to nikt wtedy nie powie ze byl zlym transferem, mnie ciekawi jeszcze tylko ile tak naprawde kosztowal

0

Niegral... i tam idiote

0

A co mają mówić jakby rosell powiedział że ney kosztował sto baniek to wtedy wszyscy mieliby go za idiota bo ney niemal wtedy za dobze, ją bym sie niezdziwil jak sie okaze ze suarez kosztowal wieecej niz mowi sie obecnie / sorki za bledy

0

Stare ma lepszą celność podań od Ter Stevena, więc niepodawal najgorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?