Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podsumowując 1 polowa do zapomnienia, wiecej kopania jak grania. 2 Połowa pokazała ze Valencia moze cos ugrac w tym sezonie, mimo iz wygrywali 2-1 czy remisowali 2-2 mieli sutułacje, szacun dla nich za piekna gre w 2polowie :)
0
i kto to bedzie strzelał?
0
LUISITOOOOOOOOOOO
0
no ku*** jajca xd
0
No nic trzeba sie spiąć, Munir piękna bramka
0
Granada vs gijon? Jak myślicie kto wygra? Bo kurs na gijon 3.6 kusi
0
Szkoda ryzykować w ręczną bo Barca od odejścia karabaticia to już nie ta sama drużyna a veszprem to top4 obecnie, a jaki kurs że VIVE wygra? Bo to jest dużo bardziej prawdopodobne
0
Ja bratu ,,kazałem" dziś odstawić Bayern+Bayer+benfice z 5zł by miał 48, ale wywaliło nam neta od 18 :/
0
Brat postawił że w którejś z połów padnie więcej jak 3,5 gola, i z 10 ma 48 chyba
2
Kluczowy...
0
Szkoda głupiej starty, i trzeba sie wziasc do roboty bo poza dosc szczesliwa sytułacja Suareza, + co Suarez podawal do Paco nie przypominam sobie nic ciekawego w tym meczu
0
Gra, zdjęcie jest z innego meczu.
0
Jakby real walczył o 4miejsce (LM) to były by jakieś szanse
43
Francja też jest sąsiadem Hiszpanii
0
Ja, przez chwilę top3 a może top1 WP na serwie na grymku, grałem razem z bratem :)
4
Idąc tym ,,tropem" 2następne ligi mistrzów wygra Atletico
0
Jak wyżej kolega napisał ,,ja ibra" tak mnie wciągnęło że w 2 długie wieczorki przeczytałem
1
Niedograją się dziś...
0
Zalukaj
2
W ostatnim sezonie też obowiązywała
0
Ma ktoś może linka do gola? Bo w trasie jestem...
1
Wstanę...
0
Ja.
0
3. Ligę mistrzów w 18 uro mojego brata bodajże rok 2011
9
ja mam inną teorie: kto wyeliminuje guaridiole to wygrywa, 2009 wygrywa barca, 2010 odpadamy z interem i inter, 2011 barca 2012 z chelsea i chelsea, potem 2014 guardiola dosatsje od realu i real 2015 od nas i my 2016 od atletico i...
5
w 2008 roku Messi wygral igrzyska a co bylo potem wszyscy wiedza
0
Puchar króla :)
1
Miejmy nadzieje ze cos wpadnie...
1
Musza sie otrząsnąć bo narazie wyglada to powiedzialbym tragicznie, ale mamy takich zawodnikow ze w 15sec sie wszystko moze zmierzyc, ja w nich wierze.
0
ogląda ktos moze moto GP?? mogłby sie ktos linkiem podzielic?