0

@DejMian111 obudź się chłopie de Ligt jest w Juve po za tym jak chcesz zmusić go jak sam w styczniu wybrał Juve
Niesty ale nie każdy chce grać u nas. O nim trzeba zapomnieć.

0

@NoswaR i przez dłuższy czas niesty ten statek już odpłynoł

0

@czesctuam tylko że de Ligt już deal done na poziomie Ajax Juve też a tak to jak chcesz kogoś zmusić żeby przyszedł jak on sam wybrał Juve już w styczniu

0

@Suzu nie tylko de Ligt ale Ajax z Juve też już dogadani już dopinają ostatnie rzeczy. A sam zawodnik nie jedzie do Austrii więc to już jest wielka wskazuwka gdzie będzie grał

0

@Gaudi79 o czym gadasz? Chłopie de Ligt już w Juve. Wescie się ogarnijcie. On sam chciał do Juve nie potrzebny nam ktoś kto nie chce do nas nic na przymus.

0

@pakman

Więc jak liczysz na to że to trwa przez jakiś okres to się przeliczyłeś

http://weszlo.com/2018/08/11/wloska-ofensywa-podatkowa-futbolu-zmieni-sie-uklad-sil/

0

@pakman bardzo dużo może się zmienić przeciągu roku
Jak widzę ten zarząd to dno i nie widzę żadnych szans chwili obecnej żeby wybrał nas. Nie łudźmy się Juve to nie Atleti czy jakiś średniak za 4 lata trzeba będzie zapłacić 190 milionów plus 10-20 melonów osobno dla grubaska i dodatkowo płaca więc sam widzisz nie łatwo to to zrobienia. A jak chodzi o podatki we Włoszech to nie jest to tymczasowe dopuki nie zmieni się rząd i nie będą mieli innego pomysłu to to tak zostanie to nie jest tylko na 4 lata. A widzimy że ten zarząd szasta kasą i jej może za 2-3 lata zabraknąć.

0

@masik86 wiesz ze to był żarcik? Z ich strony.

0

@HEDARN nie jedzie z drużyną do Austrii więc to już jest jasny sygnał gdzie zagra. Domyślam się że prawnicy domykają umowy i będzie można ogłosić

0

@piotr szelest zwłaszcza że już ogłoszono że nie jedzie z drużyną do Austrii. To już jest jasny znak gdzie zagra

0

@wojti13bar zwłaszcza że nie jedzie z drużyną do Austrii. Więc tym bardziej powinniśmy już całkowicie zapomnieć o nim

0

@Pressinho z tym zarządem nigdy nie zagra u nas zwłaszcza że CR7 jest jego idolem. Rialola dokładnie wiedział że chłopak chciał w Juve grać bo tak Ronaldo jest. Więc ja nawet nie liczyłem na ten transfer.

0

@JordiAlba18 nie zagra nie mamy kasy na niego dopóki mamy taki zarząd który nie myśli o przyszłości. A de Ligt ma wzrastającą klauzulę.

0

@HEDARN bez szans prezentacja jutro lub w poniedziałek z powodu CR7 który dziś się pojawił na treningu. Chcą zrobić De Ligt Day

0

@pakman wiesz to była już robota Railoli który wiedział że De Ligt się napalil na Juve a Juve na niego. A CR7 jest jego idolem więc z tego powodu nawet nie liczyłem na transfer do nas

0

@piotr szelest już po De Ligtcie a wykupić będzie ciężko zwłaszcza że klauzula jest rosnącą

0

@FcBarcaCules niby tak tylko wiesz jak sam gracz wyraził chęć grania w Juve już w styczniu to nie ma co zwłaszcza że sam mówił że jego idol jest CR7 a jak masz wybór że możesz grać z swoim idolem to co byś wybrał? Raiola to tylko wykorzystał żeby dobrze zarobić taki już jest

0

@pakman przypominam ma klauzulę rosnącą o 10 melonów co sezon plus płaca też nie będzie już taka tylko 2x większą

0

@Pressinho tak tylko ma klauzulę rosnącą o 10 milionów co sezon

1

@Imperius1992 nie rozumieją żartów i ironi szczególnie dziwię się temu że De Ligt już klepniety przez Juve a tu nadal są naiwniacy którzy wierzą że jak dwa kluby się dogadaly to można go wyrwać

0

@wojti13bar tylko że już jest piłkarzem Juve. Ajax z Juve się dogadali a od Juve będzie ciężko go wyciągnąć bo ma klauzulę wzrastającą o 10 melonów co sezon

0

@FcBarcaCules tylko jak Chcesz kupić De Ligta jak już jest graczem Juve. Nie bądźmy naiwni nie będzie nasz i w dodatku klauzulę odstnego ma rosnącą więc będzie dużo ciężej go wykupić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?