@DejMian111 obudź się chłopie de Ligt jest w Juve po za tym jak chcesz zmusić go jak sam w styczniu wybrał Juve Niesty ale nie każdy chce grać u nas. O nim trzeba zapomnieć.
@czesctuam tylko że de Ligt już deal done na poziomie Ajax Juve też a tak to jak chcesz kogoś zmusić żeby przyszedł jak on sam wybrał Juve już w styczniu
@Suzu nie tylko de Ligt ale Ajax z Juve też już dogadani już dopinają ostatnie rzeczy. A sam zawodnik nie jedzie do Austrii więc to już jest wielka wskazuwka gdzie będzie grał
@Gaudi79 o czym gadasz? Chłopie de Ligt już w Juve. Wescie się ogarnijcie. On sam chciał do Juve nie potrzebny nam ktoś kto nie chce do nas nic na przymus.
@Imperius1992 nie rozumieją żartów i ironi szczególnie dziwię się temu że De Ligt już klepniety przez Juve a tu nadal są naiwniacy którzy wierzą że jak dwa kluby się dogadaly to można go wyrwać
@DejMian111 obudź się chłopie de Ligt jest w Juve po za tym jak chcesz zmusić go jak sam w styczniu wybrał Juve Niesty ale nie każdy chce grać u nas. O nim trzeba zapomnieć.
@czesctuam tylko że de Ligt już deal done na poziomie Ajax Juve też a tak to jak chcesz kogoś zmusić żeby przyszedł jak on sam wybrał Juve już w styczniu
@FcBarcaCules niby tak tylko wiesz jak sam gracz wyraził chęć grania w Juve już w styczniu to nie ma co zwłaszcza że sam mówił że jego idol jest CR7 a jak masz wybór że możesz grać z swoim idolem to co byś wybrał? Raiola to tylko wykorzystał żeby dobrze zarobić taki już jest
Komentarze
0
@DejMian111 obudź się chłopie de Ligt jest w Juve po za tym jak chcesz zmusić go jak sam w styczniu wybrał Juve
Niesty ale nie każdy chce grać u nas. O nim trzeba zapomnieć.
0
@NoswaR i przez dłuższy czas niesty ten statek już odpłynoł
0
@czesctuam tylko że de Ligt już deal done na poziomie Ajax Juve też a tak to jak chcesz kogoś zmusić żeby przyszedł jak on sam wybrał Juve już w styczniu
0
@Suzu nie tylko de Ligt ale Ajax z Juve też już dogadani już dopinają ostatnie rzeczy. A sam zawodnik nie jedzie do Austrii więc to już jest wielka wskazuwka gdzie będzie grał
0
@Gaudi79 o czym gadasz? Chłopie de Ligt już w Juve. Wescie się ogarnijcie. On sam chciał do Juve nie potrzebny nam ktoś kto nie chce do nas nic na przymus.
1
@Imperius1992 nie rozumieją żartów i ironi szczególnie dziwię się temu że De Ligt już klepniety przez Juve a tu nadal są naiwniacy którzy wierzą że jak dwa kluby się dogadaly to można go wyrwać
0
@DejMian111 obudź się chłopie de Ligt jest w Juve po za tym jak chcesz zmusić go jak sam w styczniu wybrał Juve
Niesty ale nie każdy chce grać u nas. O nim trzeba zapomnieć.
0
@czesctuam tylko że de Ligt już deal done na poziomie Ajax Juve też a tak to jak chcesz kogoś zmusić żeby przyszedł jak on sam wybrał Juve już w styczniu
0
@FcBarcaCules niby tak tylko wiesz jak sam gracz wyraził chęć grania w Juve już w styczniu to nie ma co zwłaszcza że sam mówił że jego idol jest CR7 a jak masz wybór że możesz grać z swoim idolem to co byś wybrał? Raiola to tylko wykorzystał żeby dobrze zarobić taki już jest
0
@NoswaR i przez dłuższy czas niesty ten statek już odpłynoł