@Ronnie1992 Teraz może i jest cienkie,ale do dwumeczu 3 miesiące zostały na papierze to nie powiedziałbym,że mają od nas gorszy skład.Inter też mieliśmy pojechać,także trochę pokory...
Na TVP Sport zaczyna się 2 sesja finałowego pojedynku snookera w turnieju Champion of Champions(grają zwycięzcy turniejów z poprzedniego sezonu). Po 1 sesji prowadzi 6:3 Ronnie O'Sullivan Z Juddem Trumpem.
@michal26 To prawda,skończył mi się C+ parę dni temu i włączyłem teraz strumyka i lepiej C+Online działa niż oficjalny :P A już na pewno 10x lepiej niż w aplikacji przesyłany obraz do tv
@T^L Bez przesady xd po prostu Pique po rundzie jesiennej przed przerwą na mundial chciał to ogłosić,ponoć nie konsultował tego z nikim z klubu,a że Christensen wraca lada moment to fakt :)
@SenoX Zrzekł się pieniędzy pozostałych w kontrakcie 1,5roku,a nie tych co klub mu zalega.Spoko,ale gdyby skończył karierę i chciał pieniądze za niegranie bo ma w umowie to byłoby chamskie zwyczajnie i żałosne wręcz jak na taką legendę klubu
@Krystian1588 Tak,Coutinho był mega wtopą,ale nie oddaliśmy go do klubu z którego go wzięliśmy za 1/6 kwoty(to że do innej to już trudno) a jeszcze to Atleti mówiło o 40mln,ale wiedzieli że nam się dupa pali z pensjami i co go w ogóle wystaiali w 60-70 min,no cyrk...
0
@sonek Nie wiem,teraz przerwa 7 tygodni aż
0
@masa11 Mecz pewnie będzie i tak o jakiejś 16 czy 18,więc pobalować by zdążył,o ile nie przełożą w ogóle
0
@Roobo ciekawe jaki kurs był po czerwonej Lewego
0
@La Pulgaa Lewy blokował resztę
0
@ziomal62 Typ nie gra na swojej pozycji,czego wymagasz,niech asekuruje Dembele i więcej od niego dziś nie wymagam
0
Fajnie,że tak szybko po przerwie strzeliliśmy bramkę na wyrównanie,ale to nie znaczy,że wszystko jest super panie Xavi-ZMIANY!!!
0
@Arczie Szkoda,że przy takim wyniku niekorzystnym
0
Ma ktoś filmik z 1 żółtą Lewego,bo wszędzie tę 2-czerwo wrzucają?
0
Uwaga,włączam real!
0
@Ronnie1992 Teraz może i jest cienkie,ale do dwumeczu 3 miesiące zostały na papierze to nie powiedziałbym,że mają od nas gorszy skład.Inter też mieliśmy pojechać,także trochę pokory...
0
@Kessie Chętnie bym zobaczył film z tego xd
0
Na TVP Sport zaczyna się 2 sesja finałowego pojedynku snookera w turnieju Champion of Champions(grają zwycięzcy turniejów z poprzedniego sezonu).
Po 1 sesji prowadzi 6:3 Ronnie O'Sullivan Z Juddem Trumpem.
0
@John_Doe Mówisz o C+Online? :D
0
@Kuba_1 Ja myślę,że chce sobie odpocząć przed mundialem a to taka zasłona dymna
0
@SelloutCrowd To taki konkurs testowy w hybrydzie,jest ocieplenie klimatu i ze śniegiem coraz ciężej się robi :)
0
Jak to jest,że Kubacki wygrywa kwalifikacje do 1 konkursu w sezonie i startuje z 30 pozycji?
0
@Zip Aa,ja myślałem że taką z pizzerii chciałeś mrozić :P
1
@michal26 To prawda,skończył mi się C+ parę dni temu i włączyłem teraz strumyka i lepiej C+Online działa niż oficjalny :P A już na pewno 10x lepiej niż w aplikacji przesyłany obraz do tv
0
@T^L Bez przesady xd po prostu Pique po rundzie jesiennej przed przerwą na mundial chciał to ogłosić,ponoć nie konsultował tego z nikim z klubu,a że Christensen wraca lada moment to fakt :)
0
@Sylvinho007 Chyba wszystkie puchary europejskie wtedy losują?
0
@Barcaa12 Z 2 strony luzuje to drabinkę płacową(chyba?) i w zimowym okienku może poczynimy jakieś ruchy :)
0
@fotohobby No tak,ale wtedy nie mógłby ogłosić zakończenia kariery
0
@SenoX Zrzekł się pieniędzy pozostałych w kontrakcie 1,5roku,a nie tych co klub mu zalega.Spoko,ale gdyby skończył karierę i chciał pieniądze za niegranie bo ma w umowie to byłoby chamskie zwyczajnie i żałosne wręcz jak na taką legendę klubu
0
@Krystian1588 Tak,Coutinho był mega wtopą,ale nie oddaliśmy go do klubu z którego go wzięliśmy za 1/6 kwoty(to że do innej to już trudno) a jeszcze to Atleti mówiło o 40mln,ale wiedzieli że nam się dupa pali z pensjami i co go w ogóle wystaiali w 60-70 min,no cyrk...
0
@Krystian1588 No zrobili nas z Griezmannem bez mydła,powinni nam do tych 20mln w rozliczeniu jakiegoś zawodnika dać
0
@Lionel_Messi10 Z tego co widzę to Amazon Prime https://www.foottheball.com/news/argentina-all-or-nothing-amazon-documentary-all-you-need-to-know-release-date-details/
1
@Lionel_Messi10 Będzie to na polskim Netflixie?
0
Obiadki czwartkowe powinny być
0
@barcelonaLM No teraz przeczytałem na angielskiej,czyli bramki na wyjeździe zdecydowały
1
@AmigoBlancos Mnie to jakoś specjalnie nie dziwi,bo skąd on ma znać bilans dokładny bramek obu ekip na pamięć?bez przesady