0

@sonek Nie wiem,teraz przerwa 7 tygodni aż

0

@masa11 Mecz pewnie będzie i tak o jakiejś 16 czy 18,więc pobalować by zdążył,o ile nie przełożą w ogóle

0

@Roobo ciekawe jaki kurs był po czerwonej Lewego

0

@La Pulgaa Lewy blokował resztę

0

@ziomal62 Typ nie gra na swojej pozycji,czego wymagasz,niech asekuruje Dembele i więcej od niego dziś nie wymagam

0

Fajnie,że tak szybko po przerwie strzeliliśmy bramkę na wyrównanie,ale to nie znaczy,że wszystko jest super panie Xavi-ZMIANY!!!

0

@Arczie Szkoda,że przy takim wyniku niekorzystnym

0

Ma ktoś filmik z 1 żółtą Lewego,bo wszędzie tę 2-czerwo wrzucają?

0

Uwaga,włączam real!

0

@Ronnie1992 Teraz może i jest cienkie,ale do dwumeczu 3 miesiące zostały na papierze to nie powiedziałbym,że mają od nas gorszy skład.Inter też mieliśmy pojechać,także trochę pokory...

0

@Kessie Chętnie bym zobaczył film z tego xd

0

Na TVP Sport zaczyna się 2 sesja finałowego pojedynku snookera w turnieju Champion of Champions(grają zwycięzcy turniejów z poprzedniego sezonu).
Po 1 sesji prowadzi 6:3 Ronnie O'Sullivan Z Juddem Trumpem.

0

@John_Doe Mówisz o C+Online? :D

0

@Kuba_1 Ja myślę,że chce sobie odpocząć przed mundialem a to taka zasłona dymna

0

@SelloutCrowd To taki konkurs testowy w hybrydzie,jest ocieplenie klimatu i ze śniegiem coraz ciężej się robi :)

0

Jak to jest,że Kubacki wygrywa kwalifikacje do 1 konkursu w sezonie i startuje z 30 pozycji?

0

@Zip Aa,ja myślałem że taką z pizzerii chciałeś mrozić :P

1

@michal26 To prawda,skończył mi się C+ parę dni temu i włączyłem teraz strumyka i lepiej C+Online działa niż oficjalny :P A już na pewno 10x lepiej niż w aplikacji przesyłany obraz do tv

0

@T^L Bez przesady xd po prostu Pique po rundzie jesiennej przed przerwą na mundial chciał to ogłosić,ponoć nie konsultował tego z nikim z klubu,a że Christensen wraca lada moment to fakt :)

0

@Sylvinho007 Chyba wszystkie puchary europejskie wtedy losują?

0

@Barcaa12 Z 2 strony luzuje to drabinkę płacową(chyba?) i w zimowym okienku może poczynimy jakieś ruchy :)

0

@fotohobby No tak,ale wtedy nie mógłby ogłosić zakończenia kariery

0

@SenoX Zrzekł się pieniędzy pozostałych w kontrakcie 1,5roku,a nie tych co klub mu zalega.Spoko,ale gdyby skończył karierę i chciał pieniądze za niegranie bo ma w umowie to byłoby chamskie zwyczajnie i żałosne wręcz jak na taką legendę klubu

0

@Krystian1588 Tak,Coutinho był mega wtopą,ale nie oddaliśmy go do klubu z którego go wzięliśmy za 1/6 kwoty(to że do innej to już trudno) a jeszcze to Atleti mówiło o 40mln,ale wiedzieli że nam się dupa pali z pensjami i co go w ogóle wystaiali w 60-70 min,no cyrk...

0

@Krystian1588 No zrobili nas z Griezmannem bez mydła,powinni nam do tych 20mln w rozliczeniu jakiegoś zawodnika dać

1

@Lionel_Messi10 Będzie to na polskim Netflixie?

0

Obiadki czwartkowe powinny być

0

@barcelonaLM No teraz przeczytałem na angielskiej,czyli bramki na wyjeździe zdecydowały

1

@AmigoBlancos Mnie to jakoś specjalnie nie dziwi,bo skąd on ma znać bilans dokładny bramek obu ekip na pamięć?bez przesady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?