Huck
Dołączył/a: lipiec 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@aligator oj uwierz, że by się nie nauczyli...
0
Gdzie będę mógł obejrzeć mecz barcy?
0
@Maximus2 No nawet nie próbował, wiec może tak miał grać?
0
@dominik127pl rywala tez trzeba obserwować ;)
0
Gdzie można obejrzeć mecz Realu? Chce obejrzeć jakieś strzały dzisiejszego wieczoru:D
0
@DonAndresFCB bardzo na plus, prócz kilku zawahań i złych podań
2
@monciaak mam dokładnie takie samo odczucie. Chciałbym żeby śmigał po lewym skrzydle, tam najbardziej było to widać :D
4
De jong, busi, arthur, vidal, puig i alena na wypożyczeniu. Moim zdaniem Rakieta powinien się pakować.
0
@Destiny puig nie dostawał szans, de jong? Zobacz co musiał grać u nas, a Co w ajaxie
1
@norbi77 smutno, lecz każdy tego chciał. Dobry człowiek, niech mu się wiedzie ;p
1
@LuisSalvano jeśli vidal zostaje (Jestem za, jego energia na boisku jest potrzebna), to trzeba sprzedać Rakiticia, mimo sympatii, jego czas minął, nie ten poziom
0
@Striker tak. .
0
@Jacu327 oby trafił do dobrego klubu, chciałbym zobaczyc go w LM. Niech się mu wiedzie!
0
Ma ktoś link do bramki ansu?
0
Ma ktoś dobrego linka do meczu?
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu?
0
Ma ktoś link do streama meczu? Bez lagow
1
@_Specjalista ja od roku Busq, i co dalej?
0
No ogółem to Borussia wyszła 8 obrońcami i 2 środkowymi pomocnikami, przeciwieństwo fify :D
2
@XiriX no widać, ze zadko heh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obejrzę gdzieś F1 online? Bezpłatnie
0
Zaraz start wyścigu F1 jakby ktoś był zainteresowany :)
0
@D10SLEO przy tym trenerze każdy staje się gorszy... poza tym grał na LO
1
Gdyby każdemu się tak chciało jak Arthurowi... no i trenerowi przede wszystkim :P
1
Chyba Fati z Griezzem się stronami zmienili :D
0
ma ktos link do meczu z komentarzem PL ?
0
@Lidia play .
0
@krzychu1526 no ja w technikum w klasach 1-3 miałem lekcje od 8 do 15 przewaznie. Od tego września (klasa 4) najczęściej 11-19 ;) pisiory walone
0
70 minuta i żadnej zmiany przy 4-1....