O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Suarez
  • Ulubione zespoły Barça
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 1551
  • Liczba komentarzy 6682
  • Polecenia 19494

Komentarze

0

@pepulinho bardzo mocna ławka? Coś ci się pomyliło chyba. Masz na myśli Xaviego z którym gra wyglada w jego ostatnim sezonie jeszcze gorzej niż z Rakiticiem czy może Pedro albo Mathieu?

1

@MarioVeB! Poki to miejsce bedzie "zajete" (cokolwiek to znaczy, bo w żadnym normalnym klubie coś takiego nie istnieje i jak widać w Barcelonie też, skoro Ernesto wreszcie go z tego skrzydla zdjal w swoim pierwszym sezonie) to bedziemy ogladali tak super efektywną prawą stronę jak do tej pory. Jest oczywiście bezużyteczna. Tęsknie za 4-4-2.

0

@Destiny oczywiscie o Dude chodzilo, bo aktualnie wygrywa Bosak.

3

0

@MaTt_BarcaFan sam niepoprawnie korzystasz z zasad gramatyki. Do drugiej osoby zwracamy się w 2 os. liczby pojedynczej, a nie mnogiej.

Zobacz wszystkie

131

I tak go wystawi.

122

Tak gadacie na tego Barcainfo, a prawda jest taka, że chłopak dostarcza nam newsów dzień w dzień, świątek piątek czy niedziela mamy podane na tacy najnowsze info, ale także ciekawostki. Niby obserwowanie kilku osób na TT nie jest trudne, ale nie każdy ma Twittera, nie każdemu chce się na to wchodzić. Jestem ciekaw, czy ci co go krytykują, a co więcej wyzywają,wrzucaliby w każdy dzień newsy. Aktualnie jedynym równie interesującym użytkownikiem moim zdaniem jest hen0x.
BarcaInfo może być krytykowany za jego poglądy na temat Realu i Cristiano, ale na pewno nie mieszany z błotem i wyzywany, bo robotę robi świetną.

94

Z LFC:
"jeszcze będzie prosił żeby tu wrócić" Padłem.

93

Sprzedaż Vidala byłaby skandalem i zwykłym chamstwem. Na szczęście raczej zostanie z nami, nie powinien być tutaj umieszczony nawet z małą szansą w procentach.

92

Widać to na boisku po tym jak się piłkarze snują bez jakiegokolwiek ruchu. Ten człowiek to hańba dla Barcelony.

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?