O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Suarez
  • Ulubione zespoły Barça
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 1623
  • Liczba komentarzy 6693
  • Polecenia 19501

Komentarze

2

2

@zibi nic nadzwyczajnego ahahah

0

@MarioVeB! statystyki jak widać nie grają, bo w najważniejszych momentach ci wspaniali piłkarze zawodzą po całej linii.

2

@MarioVeB! Przydałoby sie zeby został aczkolwiek spokojny to bym byl dopiero jakby regularnie zaczynał na ławce. W przeciwieństwie do swoich niektórych dobrych kolegów takich jak Alba, Busquets, Rakitić jest jeszcze w stanie coś zaoferować.

0

@VanBarca no właśnie napisałeś, że musi zostać za wszelką cenę. Oznacza to, że proponujesz stawiać dobro zawodnika ponad dobrem klubu, bo głaskanie Messiego po głowie w sytuacji gdy zaczyna sobie truchtać jak straci 2 brameczki jest stawianiem zawodnika ponad klubem. Chciałbym żeby został pod pewnymi warunkami, bo zgadzam się, jest najlepszy na świecie, najlepszy w historii, ale robienie czegoś za wszelką cenę zazwyczaj jest nienajlepszym posunięciem.

Zobacz wszystkie

131

I tak go wystawi.

122

Tak gadacie na tego Barcainfo, a prawda jest taka, że chłopak dostarcza nam newsów dzień w dzień, świątek piątek czy niedziela mamy podane na tacy najnowsze info, ale także ciekawostki. Niby obserwowanie kilku osób na TT nie jest trudne, ale nie każdy ma Twittera, nie każdemu chce się na to wchodzić. Jestem ciekaw, czy ci co go krytykują, a co więcej wyzywają,wrzucaliby w każdy dzień newsy. Aktualnie jedynym równie interesującym użytkownikiem moim zdaniem jest hen0x.
BarcaInfo może być krytykowany za jego poglądy na temat Realu i Cristiano, ale na pewno nie mieszany z błotem i wyzywany, bo robotę robi świetną.

94

Z LFC:
"jeszcze będzie prosił żeby tu wrócić" Padłem.

93

Sprzedaż Vidala byłaby skandalem i zwykłym chamstwem. Na szczęście raczej zostanie z nami, nie powinien być tutaj umieszczony nawet z małą szansą w procentach.

92

Widać to na boisku po tym jak się piłkarze snują bez jakiegokolwiek ruchu. Ten człowiek to hańba dla Barcelony.