Huck
Dołączył/a: lipiec 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ooo tak w miejsce Paulinho.. :)
0
Są jakieś zdjecia Lengleta w FCB?:)
1
Wydaje mi się, że prawidłową opcją byłaby sprzedaż Vermy. Lenglet jest ograny w LaLidze, ma bardzo dużo umiejętności i mógłby być 3 stoperem, który grałby często za Pique. A Mina oczywiście 4, ogrywając się w meczach z słabszymi.
0
Poleci ktoś jakiś mega straszny horror? najlepiej o psychopatach, ale niekoniecznie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ma ktoś link do meczu? Na teraz potrzebne.
0
Niby Coutinho:) chyba, ze on będzie grał na skrzydle
0
Z doświadczenia.
xD
0
Ma ktoś link do GP Francji? teraz leci F1
0
Nawet streama nie ma ?
0
Tak, na jeden punkt przed LH44.
0
właśnie go włączyłem, ale dzieki :D
0
Ma ktos link do wyscigu o GP KANADY? NA TERAZ
0
Ma ktoś link do meczu Brazylii ?
0
Ma ktoś link do meczu? :D
1
Ma ktoś link do KSW?
0
o kurka, godziny sie pomyliły, dziekuje :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ma ktoś link do kwalifikacji GP KANADY F1? teraz o 21 :)
0
Ma ktoś link do 3 treningu o GP KANADY? F1
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
2003
1
xDDD
0
Nie.
0
można też prosić? :) .
0
No ogółem to głupia sytuacja wyszła
0
Najważniejsze, żeby się udawało. Messi też niby prostym prowadzeniem piłki każdego zwodzi :P
0
Bo Messi by podał. Ale moim zdaniem dobrze, że gramy bez niego.
3
Messi95 i ty tego nie wiesz? :D odpoczywa pewnie przed mundialem.
0
też bym prosił o PL