0

ooo tak w miejsce Paulinho.. :)

0

Są jakieś zdjecia Lengleta w FCB?:)

1

Wydaje mi się, że prawidłową opcją byłaby sprzedaż Vermy. Lenglet jest ograny w LaLidze, ma bardzo dużo umiejętności i mógłby być 3 stoperem, który grałby często za Pique. A Mina oczywiście 4, ogrywając się w meczach z słabszymi.

0

Poleci ktoś jakiś mega straszny horror? najlepiej o psychopatach, ale niekoniecznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ma ktoś link do meczu? Na teraz potrzebne.

0

Niby Coutinho:) chyba, ze on będzie grał na skrzydle

0

Z doświadczenia.


xD

0

Ma ktoś link do GP Francji? teraz leci F1

0

Nawet streama nie ma ?

0

Tak, na jeden punkt przed LH44.

0

właśnie go włączyłem, ale dzieki :D

0

Ma ktos link do wyscigu o GP KANADY? NA TERAZ

0

Ma ktoś link do meczu Brazylii ?

0

Ma ktoś link do meczu? :D

1

Ma ktoś link do KSW?

0

o kurka, godziny sie pomyliły, dziekuje :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ma ktoś link do kwalifikacji GP KANADY F1? teraz o 21 :)

0

Ma ktoś link do 3 treningu o GP KANADY? F1

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2003

1

xDDD

0

Nie.

0

można też prosić? :) .

0

No ogółem to głupia sytuacja wyszła

0

Najważniejsze, żeby się udawało. Messi też niby prostym prowadzeniem piłki każdego zwodzi :P

0

Bo Messi by podał. Ale moim zdaniem dobrze, że gramy bez niego.

3

Messi95 i ty tego nie wiesz? :D odpoczywa pewnie przed mundialem.

0

też bym prosił o PL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?