0

Witam, pytanie
Czy jak zrobię kopie backup na iPhone , wyzeruje go do ustawień fabrycznych i powrócę z backupa to będę mjec wszystkie filmy i zdjęcia?

0

Pytanko. Czy miał może ktoś problem z iPhone X bądź wie co to może być? Od kilku dni iPhone sam jeździ/klika mi po ekranie, przez co nie da się normalnie go użytkować. Dodam, ze zaczęło to się po wyjeździe na snowboard, ale bez upadków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dajcie trenera z inną wizją gry, proszę... nie taką Barcelone pokochałem. Może i przegrywać, ale niech gra z jajami :) człowiek marzy o Kloppieee...

0

Ale sztosik nutka, może lepiej niech zostanie raperem :)

0

Czy dobrze widzę, czy to ustawienie 4-2-3-1 ? busq i arthur na SP(D) i Alena na SPO

0

Dawać mi tu siwego z united, bo cienko to widzę

3

Sędzia ch**, jak jeden człowiek potrafi irytować. Powinna być minimalnie żółta, za faul na dembele i bramki dla Getafe by nie było... DZBAN

0

Halo człowiek w potrzebie, ma ktoś link do meczu?

0

Ma ktoś link do meczu barcy? Proseeee

3

Też macie strasznie przyśpieszony komentarz względem rozgrywanego meczu na Polsat sport 1 (Ajax-Bayern). Tragedia.... nie da się oglądać :D

4

xDD 3;0 .

0

Tylko bmw, jeździłem masą aut i ta marka skradła me serce. (radość z jazdy) :) . A tak to polecam vw, skode

2

no chyba nie denis XDDD

1

Dokładnie tak, jeszcze oby Dembele za Denisa..

5

No to w 2 połowie Riqui Puig za Rakiete, Dembele za Denisa i Guillem Jaime za Semedo ! :)

0

tez bym poprosil

0

wysle ktos link do meczu?

0

To niech w każdym meczu zapier*** za dwóch to zobaczymy Twoją teorię. Chodzi mi o to, żeby dał szanse komu innemu pograć lol

0

b b b b b

2

To wolałbym, żeby odpoczął jeden mecz a w 2 kolejnych biegał za dwóch... poza tym, kiedy mają zagrać inni gracze? słabooo

0

Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz? TV czy stream?

0

Dokładnie tak jak piszesz, 4-2-3-1 zagrać czasami z 2 SPD i Cou na spo. Skrzydło jedno się otwiera.

1

Oby.. .

0

Jeśli Malcom popłakał się na serio, to widać, jak bardzo mu zależy na grze w FCB. Fajnie oglada się takie chwile w meczu, jeszcze cała drużyna go „przytuliła”. Coś więcej niż klub!! Oby presja z niego uleciała. Niech boisko pokaze kto jest lepszy (dembele/Malcom), choć Francuz zaczyna strasznie irytować swoją grą...

0

Ma ktoś linka do streama ????

0

XDDDDDDDDDDDDDD

5

Jak vidal nie wejdzie za busq/rakiticia to będą jaja

0

To rafinha raczej, korki podobne aczkolwiek :)

2

No ale czemu tak późno? Minute czy 2 dla busquetsa to raczej nie zrobi różnicy ;) to samo inni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?