Huck
Dołączył/a: lipiec 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, pytanie
Czy jak zrobię kopie backup na iPhone , wyzeruje go do ustawień fabrycznych i powrócę z backupa to będę mjec wszystkie filmy i zdjęcia?
0
Pytanko. Czy miał może ktoś problem z iPhone X bądź wie co to może być? Od kilku dni iPhone sam jeździ/klika mi po ekranie, przez co nie da się normalnie go użytkować. Dodam, ze zaczęło to się po wyjeździe na snowboard, ale bez upadków
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dajcie trenera z inną wizją gry, proszę... nie taką Barcelone pokochałem. Może i przegrywać, ale niech gra z jajami :) człowiek marzy o Kloppieee...
0
Ale sztosik nutka, może lepiej niech zostanie raperem :)
0
Czy dobrze widzę, czy to ustawienie 4-2-3-1 ? busq i arthur na SP(D) i Alena na SPO
0
Dawać mi tu siwego z united, bo cienko to widzę
3
Sędzia ch**, jak jeden człowiek potrafi irytować. Powinna być minimalnie żółta, za faul na dembele i bramki dla Getafe by nie było... DZBAN
0
Halo człowiek w potrzebie, ma ktoś link do meczu?
0
Ma ktoś link do meczu barcy? Proseeee
3
Też macie strasznie przyśpieszony komentarz względem rozgrywanego meczu na Polsat sport 1 (Ajax-Bayern). Tragedia.... nie da się oglądać :D
4
xDD 3;0 .
0
Tylko bmw, jeździłem masą aut i ta marka skradła me serce. (radość z jazdy) :) . A tak to polecam vw, skode
2
no chyba nie denis XDDD
1
Dokładnie tak, jeszcze oby Dembele za Denisa..
5
No to w 2 połowie Riqui Puig za Rakiete, Dembele za Denisa i Guillem Jaime za Semedo ! :)
0
tez bym poprosil
0
wysle ktos link do meczu?
0
To niech w każdym meczu zapier*** za dwóch to zobaczymy Twoją teorię. Chodzi mi o to, żeby dał szanse komu innemu pograć lol
0
b b b b b
2
To wolałbym, żeby odpoczął jeden mecz a w 2 kolejnych biegał za dwóch... poza tym, kiedy mają zagrać inni gracze? słabooo
0
Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz? TV czy stream?
0
Dokładnie tak jak piszesz, 4-2-3-1 zagrać czasami z 2 SPD i Cou na spo. Skrzydło jedno się otwiera.
1
Oby.. .
0
Jeśli Malcom popłakał się na serio, to widać, jak bardzo mu zależy na grze w FCB. Fajnie oglada się takie chwile w meczu, jeszcze cała drużyna go „przytuliła”. Coś więcej niż klub!! Oby presja z niego uleciała. Niech boisko pokaze kto jest lepszy (dembele/Malcom), choć Francuz zaczyna strasznie irytować swoją grą...
0
Ma ktoś linka do streama ????
0
XDDDDDDDDDDDDDD
5
Jak vidal nie wejdzie za busq/rakiticia to będą jaja
0
To rafinha raczej, korki podobne aczkolwiek :)
2
No ale czemu tak późno? Minute czy 2 dla busquetsa to raczej nie zrobi różnicy ;) to samo inni.