3

1 zjebany zaowdnik i po finale. Coś niesamowitego, nie wina Martina, ale chłop jest tak dramatyczny, że szok.

3 bramki na patelni dla Interu.

1

Ten Martin jest do utylizacji.

0

Kontakt Martina = strata piłki.

5

Dawno nie miałem takiego poczucia, że nie ma szans na wygranie... ale obym się mylił.

8

Z taką obroną niesety nie ma najmniejszych szans na pozytywny wynik.

0

Po meczu, nasza obrona nie istnieje.

0

Mega otwarty mecz, będzie sporo bramek.

1

Musiała mu w końcu wyjść taka obrona akurat jak spalony ;D

1

Ten Martin jest taki biedny, szkoda go.

2

Ciekawe jest to, że z nami wiele zespołów gra mecz życia, bramkarz broniący wszystko lub napastnik strzelający z każdej sytuacji.

Zaś Real żeby przegrał musi zagrać na prawdę podłe spotkanie.

0

@AdrianFCB10 wielka szkoda, wystawili głębokie rezerwy - 9 zmian w składzie, więc będą wypoczęci...

0

0

@michal26 spokojnie w niektórych spotkaniach mógł grać Araujo, Garcia lub Fort.

2

Jedyne co można zarzucić Flickowi to to, że zajechał Kounde i uparł się na tego uszatka.

Wiadomo, nie wiemy jak to wygląda na treningach, jednak Fort z tego co grał u Xaviego robił nieporównywalnie lepsze wrażenie.

2

Strata bramki co akcje, to trzeba umieć.

0

Ale obrona u nas to dno dna w tym meczu, nie widziałem jeszcze czegoś takiego w tym sezonie.

0

Araujo wchodzi, uszatek out?

Moje prośby zostały wysłuchane.

1

@Veysel zgadza się, jeszcze jakby on coś z przodu dawał, a on tylko gra do najbliższego lub robi głupie wrzutki...

7

Uszatek zawalone 2 bramki, najpierw problem z kryciem, potem przegrany pojedynek główkowy w polu karnym.

Nie wierzę, żeby Fort gral słabiej.

0

@jakub1906 nie przejmuj się tymi dzbanami u góry, dla nich to wszystko teoria spiskowa, która po jakimś czasie zawsze okazuje się prawdą. Zgadzam się z Tobą w 100%, ale przez media głównego nurtu ludzie mają zryte mózgi i nie potrafią myśleć samodzielnie ;)

0

Najgorsze jest to, że oni wygrają to po tym welewie gk. Z nami jakimś cudem gk bardzo często rozgrywa mecz życia. Szkoda.

0

Jedyny plus, że szybko można było wyłączyć ;)

0

Ale wylew bramkarza, komedia.

0

Ale to jest ipa, szok.

0

Szkoda, że nie prowadzimy, bo nasi dalej muszą cisnąć na 100%. 24 strzały... niesamowite, że tu nic nie wpadło.

4

Ciekawe, nie jestem przekonany, że tu byl spalony

1

Szkoda, że Bilbao wyszło tymi rezerwami, bo w innej sytuacji dowieźliby to 0-0

0

Komedia, komedia.

1

Karny powinien być, ale tej sytuacji nie, bo wczesnije nie bylo faulu na Endriku tylko wejście w piłkę. Tyle w temacie.

2

Będzie karny, dobranoc
Dziękujemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?