Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
1 zjebany zaowdnik i po finale. Coś niesamowitego, nie wina Martina, ale chłop jest tak dramatyczny, że szok.
3 bramki na patelni dla Interu.
1
Ten Martin jest do utylizacji.
0
Kontakt Martina = strata piłki.
5
Dawno nie miałem takiego poczucia, że nie ma szans na wygranie... ale obym się mylił.
8
Z taką obroną niesety nie ma najmniejszych szans na pozytywny wynik.
0
Po meczu, nasza obrona nie istnieje.
0
Mega otwarty mecz, będzie sporo bramek.
1
Musiała mu w końcu wyjść taka obrona akurat jak spalony ;D
1
Ten Martin jest taki biedny, szkoda go.
2
Ciekawe jest to, że z nami wiele zespołów gra mecz życia, bramkarz broniący wszystko lub napastnik strzelający z każdej sytuacji.
Zaś Real żeby przegrał musi zagrać na prawdę podłe spotkanie.
0
@AdrianFCB10 wielka szkoda, wystawili głębokie rezerwy - 9 zmian w składzie, więc będą wypoczęci...
0
0
@michal26 spokojnie w niektórych spotkaniach mógł grać Araujo, Garcia lub Fort.
2
Jedyne co można zarzucić Flickowi to to, że zajechał Kounde i uparł się na tego uszatka.
Wiadomo, nie wiemy jak to wygląda na treningach, jednak Fort z tego co grał u Xaviego robił nieporównywalnie lepsze wrażenie.
2
Strata bramki co akcje, to trzeba umieć.
0
Ale obrona u nas to dno dna w tym meczu, nie widziałem jeszcze czegoś takiego w tym sezonie.
0
Araujo wchodzi, uszatek out?
Moje prośby zostały wysłuchane.
1
@Veysel zgadza się, jeszcze jakby on coś z przodu dawał, a on tylko gra do najbliższego lub robi głupie wrzutki...
7
Uszatek zawalone 2 bramki, najpierw problem z kryciem, potem przegrany pojedynek główkowy w polu karnym.
Nie wierzę, żeby Fort gral słabiej.
0
@jakub1906 nie przejmuj się tymi dzbanami u góry, dla nich to wszystko teoria spiskowa, która po jakimś czasie zawsze okazuje się prawdą. Zgadzam się z Tobą w 100%, ale przez media głównego nurtu ludzie mają zryte mózgi i nie potrafią myśleć samodzielnie ;)
0
Najgorsze jest to, że oni wygrają to po tym welewie gk. Z nami jakimś cudem gk bardzo często rozgrywa mecz życia. Szkoda.
0
Jedyny plus, że szybko można było wyłączyć ;)
0
Ale wylew bramkarza, komedia.
0
Ale to jest ipa, szok.
0
Szkoda, że nie prowadzimy, bo nasi dalej muszą cisnąć na 100%. 24 strzały... niesamowite, że tu nic nie wpadło.
4
Ciekawe, nie jestem przekonany, że tu byl spalony
1
Szkoda, że Bilbao wyszło tymi rezerwami, bo w innej sytuacji dowieźliby to 0-0
0
Komedia, komedia.
1
Karny powinien być, ale tej sytuacji nie, bo wczesnije nie bylo faulu na Endriku tylko wejście w piłkę. Tyle w temacie.
2
Będzie karny, dobranoc
Dziękujemy.