Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piłka na 11 metrze, 0 pressingu i takie coś?
0
Wyczuwam dogrywkę, ale obym się mylił ;D
0
@Mankind oj chłopie, chłopie. Lepiej idź oglądać mecz.
0
@Mankind bo robi to cały czas? Dedukcja, to chyba nie jest Twoja mocna strona.
0
Szczęsny już z 5 raz w tym sezonie wchodzi tak zawodnikowi w nogi, dziwne, że nikt nie zwrócił mu na to uwagi... Za każdym razem popełnia ten sam błąd, który wygląda identycznie.
1
Mówię, bez Pedriego nie ma gry, a w dodatku Araujo to gra w 10 jesli chodzi o grę piłką.
0
Gdy na boisku nie ma Pedriego, a w dodatku a obronie jest Araujo zawsze gra wygląda tak jak teraz i jest chaos.
3
Klasyczny Araujo
0
Wojciech Szczęsny opuścił rozgrzewkę z urazem ręki. [@sport]
3
@RobsonPL nazywanie komentarzy osób odnoszących się do oczywistych błędów wypocinami lub spiskiem?
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@Roobo bez przesady, akurat dziś od razu powiedział, że to jest karny i nie rozumie decyzji sędziego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ebać tych sędziów, niech patrząc na to psy.
0
Nic w tym meczu nie wychodzi Barcy, natomiast naszym wielkim problemem jest gra w 10 od kilku miesięcy.
1
Ciekawi brak zmian...
6
Mam wielki szacunku dla Lewego, ale typ od roku powinien wygrzewać się na plaży i grać w Arabii.
Jest takim drewnem, chłop nie potrafi przyjąć prostej piłki i kopie się po czole.
2
Ale no Lewy jest do zaorania... Gdyby nie ogólnie dobra forma zespołu, to chłop zostałby zjedzony przez media. Gościu nic nie gra od miesięcy.
2
Klasyczny mecz w tym sezonie z AM, 2 setki nietrafione i AM strzela.
3
No to jest więcej niż setka... szkoda
0
@tadzik447 aha, ok. To teraz już wszystko wiadome. Dzięki.
0
@tadzik447 tak aktualizowałem, bo nie byłem pewien jaki jest mail przypięty do mojego konta. To mogło to spowodować?
1
W zeszłą sobotę skończył mi się tygodniowy ban za niepochlebną wypowiedź o męczenniku ;D.
Nie wiem co się stało, ale zresetowało mi to liczbę dni w serwisie, która zaczęła wskazywać na początku -2 dni. Dodatkowo wyświetla mi się, że założyłem konto w marcu tego roku. Czekałem aż do dziś, bo konto trzeba mieć min. 2 dni, żeby coś napisać. Czy miał ktoś podobną sytuację? Konto mam od jakiś 15 lat więc bardzo dziwna sytuacja.
@Moderacja
0
Ale to jest drewno opałowe...
0
Ale się mecz zrobił :D
0
Tak jest, 1:1 i czerwo. Coś pięknego.
0
Najlepsze jest to, że gdyby nie to, że typ leżał w tym polu karnym to VAR nawet by tego nie sprawdził. Obstawiam, że sprawdzali potencjalny faul, a znaleźli zagranie ręką.
0
@Janas11224 myślałem, że faul gk
0
VAR hahaha, za co?
0
@Derean oglądam, AM będzie mieć bardzo trudno o zwycięstwo. Jak wygra, to maks 0:1.