2

Będzie karny, dobranoc
Dziękujemy.

4

Sędzia prze uj, wszystko pod Real, nie ważne, że wejście w piłkę...

0

Laboga jaki smutny hahaha

0

100% spalony, brał udział w grze.

0

Szkoda, ale no Bilbao grając rezerwą nie dawało już rady.

0

@Pedri16Future Alex Berenguer

0

@Pedri16Future 10 zmian w porównaniu do meczu LE

0

Bilbao 10 zmian w składzie w porównaniu do czwartkowego meczu LE... Szkoda.

3

Sędzia prze uj jebany, faulują cały czas, kradną czas i ani 1 żółtej kartki...

1

8 min doliczonego to jest absolutnie minimum

0

1 wygrane trofeum w tym sezonie to będzie cud

0

Z taką grą mamy gwarancję 0 trofeów, dramat to jest jakie błędy indywidualne popełniają.

Najpierw Szczęsny za darmo gol, a teraz coś takiego.

2

Ale parlityk de Jong, coś niesamowitego.

0

Jak to nie jest karny?

1

Fort od zaraz za uszatka

1

@AdrianFCB10 próbuje grać jak Balde, a to nie ma sensu, bo on nie jest w stanie wrócić do obrony przy tak wysokim ustawieniu

0

@Seledynowy chłop całkowicie nie wie co się dzieje, dramatyczny jest...

2

Uszatek nie nadążą, źle to wygląda bardzo.

0

Kryminał Szczęsnego... niestety

0

@Barcaa12 tyle, że nasi nie lubią grać na takie zorganizowane autobusy... z Leganes mieliśmy 2x problem w tym sezonie ;)

2

Inter będzie cholernie ciężko przejść, szczególnie, że nasi łapią zadyszkę

1

Bayern wychodzi na prowadzenie

0

@APTAPT w La Lidze racja :D

0

@APTAPT dosłownie chciał im dać karnego, ale na powtórce widać ewidentną symulkę

0

Sędzia ewidentnie robi wszystko żeby Real wygrał, kosmos.

0

Hahahah ale jebany drukarz sędzią. Woow

0

O kurwa haahahah

0

To jest 100% rzut karny

2

Dla osób regularnie oglądających Barce dzisiejszy mecz nie powinien dziwić.

Zwróćcie uwagę na fakt, że za każdym razem gdy Flick decydował się na zmiany pod koniec jakiegoś spotkania i ściągał z boiska Pedriego / często wprowadzał Araujo na boisku zaczynał dziać się chaos.

Taki stan rzeczy to nie przypadek i to powinno dać mu do myślenia. Bez Pedriego nie ma żadnej kontroli, a z Araujo wyprowadzenie piłki nie istnieje.

0

Martin jest słaby, ale no on niego nic nie wymagam, ale Araujo to jest dramat. Sprzedać póki coś wart :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?