Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Będzie karny, dobranoc
Dziękujemy.
4
Sędzia prze uj, wszystko pod Real, nie ważne, że wejście w piłkę...
0
Laboga jaki smutny hahaha
0
100% spalony, brał udział w grze.
0
Szkoda, ale no Bilbao grając rezerwą nie dawało już rady.
0
@Pedri16Future Alex Berenguer
0
@Pedri16Future 10 zmian w porównaniu do meczu LE
0
Bilbao 10 zmian w składzie w porównaniu do czwartkowego meczu LE... Szkoda.
3
Sędzia prze uj jebany, faulują cały czas, kradną czas i ani 1 żółtej kartki...
1
8 min doliczonego to jest absolutnie minimum
0
1 wygrane trofeum w tym sezonie to będzie cud
0
Z taką grą mamy gwarancję 0 trofeów, dramat to jest jakie błędy indywidualne popełniają.
Najpierw Szczęsny za darmo gol, a teraz coś takiego.
2
Ale parlityk de Jong, coś niesamowitego.
0
Jak to nie jest karny?
1
Fort od zaraz za uszatka
1
@AdrianFCB10 próbuje grać jak Balde, a to nie ma sensu, bo on nie jest w stanie wrócić do obrony przy tak wysokim ustawieniu
0
@Seledynowy chłop całkowicie nie wie co się dzieje, dramatyczny jest...
2
Uszatek nie nadążą, źle to wygląda bardzo.
0
Kryminał Szczęsnego... niestety
0
@Barcaa12 tyle, że nasi nie lubią grać na takie zorganizowane autobusy... z Leganes mieliśmy 2x problem w tym sezonie ;)
2
Inter będzie cholernie ciężko przejść, szczególnie, że nasi łapią zadyszkę
1
Bayern wychodzi na prowadzenie
0
@APTAPT w La Lidze racja :D
0
@APTAPT dosłownie chciał im dać karnego, ale na powtórce widać ewidentną symulkę
0
Sędzia ewidentnie robi wszystko żeby Real wygrał, kosmos.
0
Hahahah ale jebany drukarz sędzią. Woow
0
O kurwa haahahah
0
To jest 100% rzut karny
2
Dla osób regularnie oglądających Barce dzisiejszy mecz nie powinien dziwić.
Zwróćcie uwagę na fakt, że za każdym razem gdy Flick decydował się na zmiany pod koniec jakiegoś spotkania i ściągał z boiska Pedriego / często wprowadzał Araujo na boisku zaczynał dziać się chaos.
Taki stan rzeczy to nie przypadek i to powinno dać mu do myślenia. Bez Pedriego nie ma żadnej kontroli, a z Araujo wyprowadzenie piłki nie istnieje.
0
Martin jest słaby, ale no on niego nic nie wymagam, ale Araujo to jest dramat. Sprzedać póki coś wart :D