Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczęsny dla mnie jest do wyebania na ławkę, ile razy można prokurować takiego karnego???
Chłop za każdym razem wjeżdża na pełnej, z 6, 7 taki karny w tym sezonie.
0
@Kuczek z 6, 7. Chłop jakby nie miał mózgu.
3
Szczęsny z 6 taki karny w tym sezonie. Szok.
2
Spalony tu jest
3
Wiem jedno, finału na pewno nie zamierzam oglądać.
7
Szkoda, że wczoraj VAR i sędzia nie byl tak skrupulatny. Ale no tu sędziowanie jest bezstronne, a tam wynik był już znany.
0
@Encore pomyśleć, że taki ktoś może wygrać ZP, ktoś kto po prostu rozgrywa 1 dobry sezon w życiu, a patrząc na całokształt kariery jest jednyn z wielu. Kosmos.
0
Frajerstwo dekady, mecze z Romą czy Liverpoolem to nic przy tym.
Podarowaliśmy Interowi w tym dwmueczu 5 darmowych bramek...
0
Ale grają na czas pizdy jebane.
3
Największy wkurw ever, Inter to takie gówno. Liczę, że PSG ich zgniecie w finale.
1
Ale to jest chore, ten Inter jest o 2 klasy gorszy
0
Fort, kurwa mac, co Ty robisz.
1
Ale to jest frajerstwo, coś niesamowitego. Co sytuacj gol, a my nie możemy trafić setki za setka.
0
Frajerstwo sezonu.
1
Hahahaha ale to jest komedia, taka setka.
3
Znowu Martin podał do rywala, co za typ.
0
Araujo i Martin koniec kariery w Barcelonie, tego im życzę.
0
Frajerstwo sezonu, dramat. Wszystkie gole po wylewie obrońców i Olmo. Kosmos.
0
Martin 5 bramka na jego konto, wow. Araujo też pięknie.
2
Jaka setka, o Boże...
0
Pojebane jest to, że już któryś raz w tym sezonie kontrują Barcę w ostatnich minutach spotkaniach, gdy ta prowadzi...
0
@Lucyffffer1922 wyśmienity dla Interu, zgodzę się w 100%.
0
Martin 4 bramki podarowane rywalowi, chyba rekord mamy.
0
Znowu jebany Martin, kurwa dlaczego.
0
Co on lurwa sprawdza?
3
Niesamowite, że nawet żółtej kartki nie bylo za to wejście na Yamalu.
1
Szok, że ja pierdolę.
1
Żółta kartka, prze chuj z sędziego.
0
Ja pierdole, kirwa jego mac. Jaaaaaaaaaak kurwa?
0
Martin GOAT........