0

Szczęsny dla mnie jest do wyebania na ławkę, ile razy można prokurować takiego karnego???

Chłop za każdym razem wjeżdża na pełnej, z 6, 7 taki karny w tym sezonie.

0

@Kuczek z 6, 7. Chłop jakby nie miał mózgu.

3

Szczęsny z 6 taki karny w tym sezonie. Szok.

2

Spalony tu jest

3

Wiem jedno, finału na pewno nie zamierzam oglądać.

7

Szkoda, że wczoraj VAR i sędzia nie byl tak skrupulatny. Ale no tu sędziowanie jest bezstronne, a tam wynik był już znany.

0

@Encore pomyśleć, że taki ktoś może wygrać ZP, ktoś kto po prostu rozgrywa 1 dobry sezon w życiu, a patrząc na całokształt kariery jest jednyn z wielu. Kosmos.

0

Frajerstwo dekady, mecze z Romą czy Liverpoolem to nic przy tym.

Podarowaliśmy Interowi w tym dwmueczu 5 darmowych bramek...

0

Ale grają na czas pizdy jebane.

3

Największy wkurw ever, Inter to takie gówno. Liczę, że PSG ich zgniecie w finale.

1

Ale to jest chore, ten Inter jest o 2 klasy gorszy

0

Fort, kurwa mac, co Ty robisz.

1

Ale to jest frajerstwo, coś niesamowitego. Co sytuacj gol, a my nie możemy trafić setki za setka.

0

Frajerstwo sezonu.

1

Hahahaha ale to jest komedia, taka setka.

3

Znowu Martin podał do rywala, co za typ.

0

Araujo i Martin koniec kariery w Barcelonie, tego im życzę.

0

Frajerstwo sezonu, dramat. Wszystkie gole po wylewie obrońców i Olmo. Kosmos.

0

Martin 5 bramka na jego konto, wow. Araujo też pięknie.

2

Jaka setka, o Boże...

0

Pojebane jest to, że już któryś raz w tym sezonie kontrują Barcę w ostatnich minutach spotkaniach, gdy ta prowadzi...

0

@Lucyffffer1922 wyśmienity dla Interu, zgodzę się w 100%.

0

Martin 4 bramki podarowane rywalowi, chyba rekord mamy.

0

Znowu jebany Martin, kurwa dlaczego.

0

Co on lurwa sprawdza?

3

Niesamowite, że nawet żółtej kartki nie bylo za to wejście na Yamalu.

1

Szok, że ja pierdolę.

1

Żółta kartka, prze chuj z sędziego.

0

Ja pierdole, kirwa jego mac. Jaaaaaaaaaak kurwa?

0

Martin GOAT........

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?