0

@Daro-GucioFcB tylko melisa bo czekanie na treneiro nie daje mi spokoju. Pewnie miałeś coś innego na myśli, no nic. Chyba mogę się cieszyć, że jeden z moich ulubionych piłkarzy w historii będzie trenerem klubu mojego serca?

0

Jeżeli Xavi ma przyjdzie do nas to będziemy mieć najlepszego trenera w całej Hiszpanii. Na wejściu dostanie pakiet meczów, który kompletnie odwróci postrzeganie całej tabeli i sytuacji Barcelony, zaczynając od zgnojenia celty, później dostanie przerwę na przepracowanie na spokojnie wszystkich schematów, które wpajał w niego San Pep Guardiola. TO BĘDZIE MIAZGA!!! Bayernowi już się nogi plączą w ich niemieckiej piłce bez polotu i bazowaniu na fizyczności. Pierwsze miejsce w LM i top 2 (i nie będziemy drudzy) w LL gwarantuje nam nasza legenda i najlepszy pomocnik w historii - Xavi pierdolony Hernandez. Jak to brzmi, on... ON trenerem Barcy!

0

Komentarz usunięty

0

@Songo91

Niestety nie jest aż tak dobrze... Raczej wróci...

0

Dzisiaj pakujemy czwórkę materacom

4

@Gaz Rywale też potężni

0

@Rothan1 a ile płaciłeś za bilet na bayern jeśli można wiedzieć?

0

Jak wygląda sprawa z biletami na klaysk? Da się kupić je normalnie czy trzeba z drugiej ręki?

1

@PatrychoO dziadek do piórnika już dawno powinien być schowany.

0

@Paradoks Tak, myślę. Trzeba na spokojnie, na razie niech dokłada bramy na 5:0 ;)

0

@masq Najlepszy środek pola na świecie jest w Katalonii. Jak może funkcjonować? No oczywiście, że genialnie.

0

@Coutinho007 Kimmich jest dobrym zawodnikiem ale nigdy nie będzie tak dobry jak De Jong, żeby mieć umiejętności takie jak Frankie trzeba błyszczeć od małego - frankie to ma. Kimmich rozwinął się jako piłkarz dobry do biegania i pressingu ale nie jest mózgiem gry. Myślę, że Kimmich dobił do sufitu a frankie dopiero stoi przy windzie.

0

Komentarz usunięty

2

@Coutinho007 najlepszy śp/śpd obecnie na świecie nazywa się De Jong. On ma wszystko - ciąg na bramkę, waleczność, rozegranie, przerzut, obronę no i zawsze walczy za drużynę (szczególnie przy decyzjach przekupionych sędziów - jego zawsze widać)

0

Komentarz usunięty

0

@D10SLEO masz w nicku Bóg Leo i śmiejesz się z DNA Barcy? Dziwny przypadek

0

@Gaucho Nie. Moja prawda futbolu jest taka, że najlepsze szkółki świata - Benfica, Dortmund czy Chelsea to szkoły pokoju MIT czy innych Stanford'ów. La Masia to Hogwart - my tworzymy czarodziei, inni kopaczy.

0

@PatrychoO dla ciebie śmieszne hasełko, dla mnie część życia. Mam to wydziarane. Jeżeli Laporta jest w stanie dać za niego 70 mln to znaczy że jest wart 140 - nasz Prezydent wie co robi i interesuje go tylko dobro klubu. Szuka najlepszych opcji na rynku i jeżeli te plotki to prawda - to olmo jest najlepszą opcją na rynku

1

@PatrychoO gość ma DNA barcy, ja go biorę w ciemno ponad jakimiś wymysłami z afryki jak Pogba czy innymi Goretzkami czy Kimmichami bez finezji. Technika i piłkarskie wychowanie to NAJWAŻNIEJSZE cechy u piłkarza.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Ronmes obraz zacina i leci sam dźwięk, nie ładuję się i kompletnie nie działa czy wszystkie monitory stają się czarne przy przełączaniu z karty canal+ na inne i/lub przenoszeniu canal+ między monitorami.

0

Czy korzysta ktoś tutaj z canal+ online? Strasznie słabo działają mi programy z vod (tj. Hola La Liga). Miał ktoś może taki problem kiedyś?

0

@Sysia11 real na tej samej półce co barca... oni są 2 półki niżej. Minimum 2.

0

@bartekvisca Liverpool? Ten Liverpool który był finalistą LM a później ją wygrał?

0

@LilOsaVert a co cię tu bawi? Ja na prawdę tak uważam, jestem culer z krwi i kości i będę ZAWSZE wspierać barcelonę - bo JEST, BYŁA i BĘDZIE największa.

0

Widzę tu wielką żałobę po meczu... BARCELONA JEST NAJWIĘKSZYM KLUBEM ŚWIATA!!! Mamy N A J L E P S Z Ą młodzież świata, za 2 lata robimy tryplet - JESTEM. TEGO. PEWIEN.

1

@cubesnoop oszust madrycki jakiś pewnie

7

@patry295 damy radę z tym bayernem, aż tak źle nie będzie...

0

Mam nadzieje, że nie będziemy grać jak biali... milion i jedna wrzutka...

0

@masq jednak w mediach/sponsorzy Ney>>>>Depay

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?