La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2846 Culés

0

Jeżeli Xavi ma przyjdzie do nas to będziemy mieć najlepszego trenera w całej Hiszpanii. Na wejściu dostanie pakiet meczów, który kompletnie odwróci postrzeganie całej tabeli i sytuacji Barcelony, zaczynając od zgnojenia celty, później dostanie przerwę na przepracowanie na spokojnie wszystkich schematów, które wpajał w niego San Pep Guardiola. TO BĘDZIE MIAZGA!!! Bayernowi już się nogi plączą w ich niemieckiej piłce bez polotu i bazowaniu na fizyczności. Pierwsze miejsce w LM i top 2 (i nie będziemy drudzy) w LL gwarantuje nam nasza legenda i najlepszy pomocnik w historii - Xavi pierdolony Hernandez. Jak to brzmi, on... ON trenerem Barcy!

0

@Hakiru Haha ostatnie dwie linijki mnie rozwaliły.

1

@Hakiru brałeś dzisiaj leki?

0

@Daro-GucioFcB tylko melisa bo czekanie na treneiro nie daje mi spokoju. Pewnie miałeś coś innego na myśli, no nic. Chyba mogę się cieszyć, że jeden z moich ulubionych piłkarzy w historii będzie trenerem klubu mojego serca?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?