0

Podejrzewam że tak jak mówili Angielscy komentatorzy Iniesta i Alba dostali "przetarcie" przed Romą.

4

Wiesz co robi biega i to za dwóch, ciekawe czy wiesz za kogo również?

2

Tylko musi mu się L4 zgrać ze zmianami.

1

Porównywanie ich z legendami dość kreatywne, dodam że żaden z nich nie jest zawodnikiem w stylu Xaviego.

0

A co on takiego zrobił że tak lamentujesz?

0

Byłeś w mniejszości ja nie oglądam PL a ciągle czytałem jaki to MC walec, znakomita większość tutaj pisało o nich jako o głównym kandydacie do zdobycia LM, teraz tych co widzieli słabe strony MC będzie przybywać :)

D10SLEO tego co pamiętam to po meczu z Wisłą sporo osób chciało go zwolnić

0

Ta pół asysta podsumowuje wszystkie te "fantastyczne" oceny? czy redakcja naprawdę oglądała mecz. Co jest ważniejsze słabe podanie w pole karne za co dostaje plus czy katastrofalne zachowanie pod swoim polem karnym? nie dla mnie szansy nie wykorzystał.

1

Ne wiedziałeś że są tu tacy co uważają że skoro kibicują Barcelonie to są duchowo Katalończykami :)

0

Ciekawe czy Pep wybrnie z tego 3:0. Barca może się poszczycić wspaniałymi remontadami w ostatnich latach i choć osobiście wolałbym wygrywać w pierwszym meczu i oszczędzać nerwy to takie cuda jak z Milanem czy PSG smakują wybornie.

0

To kiepski jesteś bo co niektórzy prosili o takiego Suareza z Ajaxu a ty biedaku musiałeś czekać aż cena wzrośnie pięciokrotnie.

0

Ale jakie znaczenie ma twoje czy moje zdanie?Tylko w dyskusji. EV dał mu szansę taką samą jak Gomes więc nie wiem co ma znaczyć to heh? Skoro dawał szansę Gomesowi w najważniejszych meczach to znaczy że jego woli a nie Suareza.
Dobrze znam ich statystyki bo dokładnie je sprawdzałem i nie tylko gole i asysty, ale po co je przytaczać skoro te DS na EV nie zrobiły wrażenia?

0

Popatrz sobie na listę płac porównaj z innymi klubami i odpowiedz ile ilu piłkarzy gra dla Messiego czy Barcy, a najpierw sprawdź zarobki piqeya bo on najbardziej kocha Barcę.

0

Wskaż mi jedną jego wypowiedź gdzie mówi że w innym klubie zarabiał by więcej i woli tam grać.

2

Przypomnę wszystkim że Denis dostał szansę na początku sezonu(ma porównywalną liczbę minut do Gomesa), jego wielbiciele piali z zachwytu, ale EV posadził go na ławce, dlatego uważam że ten artykuł jest o niczym bo to ostatni jego sezon w Barcelonie.

0

Wszyscy doją Barcę jak mogą, więc czemu on ma być tym naiwnym? Pique ponoć też kocha Barcę nad życie a jest top 2 na świecie w ŚO pod względem kasy, czy rzeczywiście przez ostatnie lata prezentował się tak dobrze żeby zarabiać takie pieniądze? Im więcej masz tym więcej chcesz Messi CR7 Ney ........

0

Dobrze robisz Sam skoro kochający klub wychowankowie doją jak mogą to ty głupi nie bądź i też dój. Ale pamiętaj jeśli pójdziesz do Barto z tym oto wersetem zaskarbisz sobie szacunek ignorantów:
"prosiła myszka świętego franciszka co by rączka dała to by ozłociała..." dostaniesz milion podwyżki klauzulę 200 i miłość na tydzień od dzieci wpatrzonych w fify.

2

Tak a ty jak idziesz po podwyżkę a jesteś ważnym pracownikiem to z ręką przed siebie i"prosiła myszka świętego franciszka"

0

Widzę ze rozpętała się tu prawdziwa burza, ja napiszę tak czy z perspektywy kibica reprezentacji Argentyny i który kibicuje drużynie z rodzimej ligi ważne jest ile Messi ma złotych piłek, Mistrzostw Hiszpanii Lig Mistrzów czy Pucharów Króla, myślę że nie wiele, dlatego dla wielu kibiców Diego zawsze będzie wyżej i Messi tylko w jeden sposób może go przewyższyć.

0

źle to interpretujesz, co dla Argentyńczyka znaczą LM MH PK które zdobył Messi, tyle co nic a Diego dał im Mistrzostwo Świata, jeśli patrzysz z perspektywy kibica Barcelony to wiadomo że Messi ale w Argentynie tak długo jak Messi nie przywiezie złota nigdy nie dorówna Diego.

5

Przecież to jest śmieszne, zawiedli przede wszystkim doświadczeni zawodnicy, chłopak jest wciąż na etapie ogrywania(choć mamy kwiecień) jeśli nie ma wsparcia w drużynie to nie trzeba być wieszczem by stwierdzić że będzie miał ciężko. Zresztą lepsi od niego a na pewno bardziej utytułowani zawodnicy mieli naprawdę trudne początki w Barcelonie.

0

To dość głupie słowa skoro w jego widełki łapie się obłędna once de gala z największymi legendami klubu.

1

Myślę że to spore uproszczenie zwłaszcza gdy mówi się o Diego, czy Henry też mentalnie był za słaby na Juve ale w przeciętnych klubikach pokroju Arsenalu i Barcelony dawał radę?

6

No najmłodszy na pewno nie jest po listonoszu, kropla w kroplę ojciec.

2

Dodam tylko do tego co napisał @_deco_10 że jakby nie patrzeć to Maradona trafił do przeciętnego klubu we Włoszech i zrobił z niego czołową drużynę i rękę dam sobie uciąć że dla starych kibiców Napoli Maradona zjadał jak to piszecie Messiego. To trochę jak pisanie o Lewandowskim jako najlepszym, czy za 30 lat ktoś dalej będzie tak twierdził skoro nic nie wygrał dla reprezentacji. czy jednak dalej będziemy się odwoływać do herosów Górskiego.

0

Patrząc jak on trafił do Barcelony, a dokładnie chodzi o okoliczności, to naprawdę ciężko uwierzyć mi że nagle odpuści FCB gdzie ma pewne miejsce w obronie i ruszy do tu się chyba zgodzimy dużo słabszego klubu. Nie wiem oczywiście jakie są jego intencje ale od tego ma brata żeby pilnował jego interesów, a jak to każdy piłkarz chce wycisnąć ile się da, a w Barcy niestety dają za dużo czego przykładem jest kilku graczy którzy nie chcą się mówiąc brzydko odczepić.

0

Ta wiem biblia jest metaforą tam gdzie trzeba, rozumiem to doskonale wielokrotnie zderzałem się z tym argumentem.

"Jeżeli żywy Bóg - robiący na ich własnych oczach te wszystkie cuda - nie jest w stanie przekonać ludzi do wiary to nie wiem zaprawdę jaki dowód byłby dla Ciebie tym właściwym"
Cała ta historia opiera się na przekazie z NT więc mam wierzyć w te cuda? czy interpretować je jako metafory, wiesz jestem wyjątkowo naiwny niczym dziecko i tam gdzie metafora to z przyjemnością bym brał za oczywistość i na odwrót taki jestem słodki:(
Więc z jednej strony piszesz o nie możności przekonania mnie do cudów bo naoczni świadkowie nie ugięli się przed ich majestatem, a jedynym tego dowodem jest NT który można różnie interpretować, błędne koło.
Co do przypisów to czy uważasz że wszystkie to jakieś prawdy objawione, te o domniemanej wiecznej dziewicy są wyjątkowo sztuczne i panowie się tam gimnastykują niesamowicie byle by tylko udowodnić że maryja była dziewicą o czym nie ma słowa w biblii, jawna nadinterpretacja tekstu nie podparta niczym ale jakże wspaniała, dziewica, niepokalane poczęcie, mam nadzieję że rozbawiam cię dalej.

2

Każdy powinien znaleźć czas dla tego superbohatyra.
https://pliki.meczyki.pl/original/251/5ab64970c3edf.gif

1

"Niestety nie dać się być prezydentem wszystkich Polaków i mówienie takich rzeczy to populizm w czystej postaci."
O jak trafnie Andrzej Duda powinien to sobie zawiesić na ścianie.

@klemens100
Nie jeździł bo sms dostawał, prezes raczej wysyłać ich nie umie.

0

Nie dalej jak przedwczoraj widziałem artykuł o odnalezieniu arki i badaniu jej wieku co miała potwierdzić tak znienawidzona i śmieszna metoda radiowęglowa, tego typu artykułów jest pełno.

No przede wszystkim może się go pozbyli bo wcale tych cudów nie czynił? mam również wierzyć ze świat powstał w 7 dni,o kobiecie z żebra która spłodziła ludzkość, arkę, niewolę egipską, najbogatszego króla Davida mającego imperium na pustkowiu o którym nikt nigdy w jego czasach nie słyszał, a no i boską tęczę którą ja zwykły śmiertelnik robię sobie wężem ogrodowym.

Kościół za dużo nie wiadomych mu rzeczy podpisywał cudami, a gdy nauka zaczęła je wyjaśniać....

0

Problem jest taki że Sam sprawdził się a czy potencjalni następcy to zrobią to tylko gdybanie, Umtiti z racji pozycji i jej newralgiczności jest obecnie nie do zastąpienia i niestety inni to widzą, a znając mou to nawet robią na złość z tymi 9mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?