0

Co najwyżej na tygodniówkę :(

4

"Drabinka płacowa" nie istnieje odkąd przyszedł dembele.

0

Było by świetnie!!!!

0

Ja wolał bym żeby Messi został w domu niech dzieciaka bawi :). A tak na poważnie jesteśmy w dobrej sytuacji w lidze więc lidera trzeba oszczędzać a EV trochę za bardzo eksploatuje zawodników, wiem wiem sztab lekarzy, on też wie co robi ale ma tych 18 zawodników o określonym poziomie i niektórzy na prawdę nie muszą grać wszystkiego. a grają.

1

Samo to że nawet świetny zawodnik ma problemy z zaliczeniem 3 takich imprez(choć powoli grć tam będą wszyscy) w karierze już czyni te rozgrywki niesamowicie ważnymi. Przecież legenda pewnego Brazylijczyka nie powstała na podstawie wyników w pół lidze Brazylijskiej.

1

Nie wiem czy po przyjściu dembele jest jeszcze jakakolwiek struktura płac.

0

Nie zawsze czas leczy zadry, chłopie. Nie wiem, ale nie dziwi cię to że taki kopacz ma raptem 4 słownie cztery mecze w kadrze. To nie jest kwestia charakteru bo w kadrze Argentyny nie brak krnąbrnych zawodników, nie bardzo też jest możliwe że nie pasował do koncepcji 4 różnych selekcjonerów więc muszą wchodzić w grę kwestie pozasportowe.

0

A co miał powiedzieć? Icardi to złamas i zdradził swojego przyjaciela z jego żoną, Icardi sam też nie jest zbyt mądry bo nie dość że już sprawa z żoną jest napięta to jeszcze szczypie Messiego, takie rzeczy nie mogą dziać się w drużynie nikt na to nie pozwoli, nawet jeśli Messi nie blokuje go otwarcie w co słabo wierzę to robią to inni. Wyobrażasz sobie żeby w kadrze Polski był zawodnik z którym pół kadry kluczowych zawodników jest jeśli nawet nie skłóconych to niechętnych?

0

Przecież Ikardi jest skończony w kadrze, to kukułcze jajo i nikt go tam nie chce zwłaszcza lider Messi. Wybór między nimi jest oczywisty. Dybała na cenzurowanym.
@wibra
Ha ha ha ta przyjdzie xx złapie Messiego za gębę i każe mu biegać 10 km tak to widzisz. Messi w AFA znaczy więcej niż cały zarząd ba skubie FCB i opłaca tam ten cyrk.

0

No ale wiesz że to Messi jest liderem i o ile jeszcze Dybala może jest tylko lekko dystansowany to Icardi jest skreślony w kadrze tak długo jak Messi i kilku innych zawodników wciąż będą tam odgrywać ważne role.

0

A jeszcze kilka miechów temu czytałem że Sampaolini to jeden z dwóch jedynych trenerów z Argentyny który może zrobić coś z kadrą. Jak widać z tą kadrą można mało zrobić, pomijając jakość pomocy i obrony, nie nikt tam nie przyjdzie bo organizacyjnie to jest 3 a może i 4 świat bo nawet w Afryce mają lepsze warunki. Od tylu lat jeżdżą na plerach Messiego, może oni wcale nie chcą grać z sobą w piłkę bo tak to właśnie wygląda.

16

Wiem że jest nagonka na Neya ale ja uważam że jednak jest na wyższym poziomie niż Cou.

0

Absolutnie się nie zgadzać, już niebawem ceny znów wzrosną jak tryśnie nowe źródełko z LM.

0

Napoli nie było by w stanie utrzymać graczy takiego pokroju zimą, oczywiście gdyby rzeczywiście byli tak dobrzy jak tu ta tabelka insynuuje. Gdzie byli ci wirtuozi w fazie grupowej LM? Zapomnieli jak się gra? Mógłbym to zaakceptować gdyby to był jeden piłkarz ale tu mamy ich wysyp.

0

Ten De Ligt jest bardzo chwalony, jeśli mają na niego kasę to jestem za, nic Vermie nie mogę zarzucić oprócz tego że lubi złapać L4, a w Barcy nie może być tak że trzeba sobie synchronizować grafiki. Jedynym problemem będzie dzielenie minut między nim a Yerrym ławkowanie na pewno wstrzyma ich rozwój.

9

Cóż reszta towarzystwa pasuje do Messiego jak kożuch do kwiatka, mnie nawet czytanie tego rozbawiło, ale podejrzewam że niektórzy przyjęli to znacznie gorzej :) Jedyne liczby naprawdę liczące się w piłce to wyniki, geniusze nie dają się tak łatwo zaszufladkować w prostej tabelce o czym wie każdy kto śledzi don Andresa i jego statystyki.

0

Już za dwa lata za deszcz pieniędzy z LM to będzie norma a i pensje Messiego będą dużo częstsze.

5

Oj tam
ter Stegen
Sędzia liniowy
Busquets
Sędzia Liniowy
Reszta w ataku

1

Nie on pierwszy i nie ostatni zresztą do dopłacanie to pic na wodę bo potem i tak klub im to wynagradza w pensjach czy premiach. Wiec porównywanie masche do Puyola jest mocno przesadzone.

0

Oj tam typowe przepychanki. To on wybrał Barcę ale od tego ma brata by pilnował pieniędzy, a czy klub nie jest bez winy? Ile procent ciekawych obrońców pasuje do stylu Barcy? Jak takiego znajdujesz to pilnujesz a nie dajesz frajerską klauzulę.

0

E ale to tylko dzięki niemu samemu trafił do Barcelony, bo jego nie kupiono on został nam podarowany z drobną opłatą, i do tego rozstał się z Lyonem z klasą nie jak masche który odmówił gry w meczach wymuszając transfer, to o tym wymierającym gatunku mówisz? więc wiele wspólnego z Puyolem nie ma i wcale nie jest na wymarciu.

1

Ale nie wiemy czy prowadzi te rozmowy czy nie, a raczej jego przedstawiciel. Następnie media skupiają się na rozdmuchiwaniu sprawy bo to łatwiejsze niż rzetelna analiza meczu czy sytuacji w klubie, lepiej zrobić aferę albo wymyślić plotkę transferową.

0

Tacy to jeszcze nic, najgorzej jak robią to celebryci i sportowcy bo tam jest największa siła przekazu. No ale dowody mają niesamowite :) ściana lodu pochyłe budynki, Chiny do góry nogami nic tylko potakiwać.

0

No własnie Istnieje ale nie jest oficjalna, tak samo państwo katalońskie istnieje w umysłach tych ludzi, ale nie jako byt typowo państwowy, więc o czym ty piszesz jesteś dokładnie jak pique i pep kiedy im pasuje to są Hiszpanami. Wskaż mi dwie poważne instytucje które uznają państwo katalońskie. Jeśli nie możesz tego zrobić to nie pisz do mnie dzieciaku"k*rwa mądrala, kim jesteś i jak śmiesz" bo ja powołuje się na fakty a ty na urojenia, udowodnij mi COKOLWIEK bo jak na razie to wszędzie gdzie szukam to chłopak ma jak byk HISZPAN więc wszyscy są k*rwa mądralami. Zgłoś to dzieciaku do Ministerstwa Sportu Hiszpanii i UEFA i będziesz oglądał Barca a vs Barca b 2 razy w roku i mecz w pucharze Katalonii tylko że z chłopakami po 15 lat. Równasz się do Cruijff'a normalnie komedia. Kim jesteś i jak śmiesz równać się do Johana.

1

Czy PSG w ogóle będzie w stanie rywalizować w dłuższej perspektywie z najlepszymi grając w tak słabej lidze, nie nie chodzi mi tu o to że nie są w stanie wygrać LM tylko o projekt na dekadę i rywalizacja na przestrzeni takiego okresu, bo jednak tam nie mają rywali, mogą grać na luzie a później przychodzi LM i można odbić się od ściany.

0

Taka refleksja mnie naszła jak ty oglądasz te mecze? Ja bez problemu widzę kto ma jakie stosunki i w jaki sposób rozmawia z inną osobą, ustalenie hierarchii liderów czy śmieszków w grupie nie jest trudne jak popatrzysz na reakcje i relacje zawodników, najwięcej można dostrzec w tunelu czy w drodze na stadion, ale na murawie też dużo widać. Co do otoczki medialnej masz zawodników którzy w "dorobku" maja 3 i więcej biografii ja nie czytam ale nic tam o tych ludziach nie ma?

Mnie osobiście sytuacja z Masche w ogóle nie zdziwiła, mimo zapewnień o liderze miał mały wpływ na drużynę w trudnych chwilach jego motywacja nie dawała efektów to samo mogę powiedzieć o Pique .Dlatego szokiem było dla mnie to jaki wpływ miał na reprezentację i to że zabrano mu opaskę która akurat tam była łupem wojennym Messiego. Co do Messiego to chyba oczywiste że ma poważanie w szatni jest kluczowym zawodnikiem z wieloletnim stażem wychowankiem a charyzmę pokazuje boiskowymi poczynaniami dlatego też trzecim kapitanem jest Busquets a nie Pique.

7

E nie, nie wiem jak to skomentować.

0

Przepraszam powinienem doprecyzować chodziło mi o staż ale jako podstawowego zawodnika.

0

Tak dobry pomysł by przekonać Iniestę do pozostania, zabrać mu opaskę brawo.

0

Panie znawco my tylko gdybamy głosu nie mamy. Ale chyba nie powiesz mi ze ktoś kto kibicuje klubowi kilka lat nie jest w stanie w jakimś stopniu ustalić hierarchii w drużynie, to nie lata 90, ktoś kto obserwuje te wszystkie profile społecznościowe może łatwo wymienić ci kto z kim trzyma i i jaki ma stosunek do innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?