1

@Schoogs taktyk. Qqqqqqqq

0

Biedna postraszył Putina sankcjami jak zaatakują Ukrainę, na pewno się zesrał ze strachu. Coś czuję, że jak zaczną to się na Odrze zatrzymają.

0

Myśliwy na osiedlu strzelał do dzików, dobry kot. xD

0

@norbi77 dlatego szkoda mi Messiego, że tam trafił. Nic tam nie ugra z takimi graczami.

1

"Icardi i Veratti stanęli po faulu na Messim i pokazali, że nie gramy "xD komentator chyba odleciał trochę, nie było faulu, bo wszedł w piłkę.

0

Atalanta! 15 znakow

0

PSG broni w 6, maksymalnie 8 zawodników. Nie wróżę sukcesów, no i Messi jakiś taki zagubiony, nie miejsca swojego na boisku.

0

Weźta tego Depaya..

1

Lazio Udinese co za meczycho. Pedro mógłby u nas grać w podstawie, na spokojnie.

1

Haaland pójdzie do Bayernu. Róbcie screeny, Lewy i Muller już młodsi nie będą, a tylko on może ich zastąpić.

0

Nareszcie grają w 11.

0

@mekston ja sarkastycznie się śmieje z lewego, a wy to łapiecie xD

3

Rakitic nawet z wolnego gra do boku

1

@VamosRakieta pozdrawiam również, ale weź coś pchnij do przodu.

6

Rakitic na 10 to jest stan umysłu, przecież on tylko do tyłu, albo w bok gra. Sevilla x nim w składzie gra w 10.

0

@maroon i my razem z nimi. USA wejdzie jak zwykle kiedy będzie już wszystko rozstrzygnięte.

0

@VamosRakieta przecież lewy w repce wciąga uchem leo....

0

@SinMistico w meczu OM z Troyes;)

0

Ale Milik miał sete i spartolił...

0

Właśnie miałem napisać, żeby się zaraz Sevilla nie posrała i już 1:1.

0

@lucas/catalan dajesz jeszcze raz.

0

@Mario96w siku i kupa na klacie. Myślę, że mniej więcej tyle jesteś w stanie tam zobaczyć, chociaż nie oglądałem.

0

@maroon kiedyś brała udział w mam talent?

0

@kkbarca bez sensu, że już wiedzą. Po co na galę jechać.

1

@gumaz NNN koleś

3

@Comentateiro prawo jazdy to nie jest istotna rzecz. Niech ktoś pierwszy rzuci kamieniem kto nie jechał nigdy za szybko w zabudowanym. Tuska znienawidziłem za inne rzeczy.

0

@JohnnyBarca A mi się wydaje, że Xavi będzie szedł zaparte w swoje racje. Coś Ala Guardiola, czyli 9 nie jest potrzebna, nie grajmy z kontrataku tylko spokojnie budujmy grę na posiadaniu piłki itd.

5

@don'T.R.I.P.e można gdybać, za tamte pudło to przez rok powinien piłki podawać z trybun.

2

Wszystkie powtórki na korzyść wrzoska, mogli jeszcze kamerzystę przekupić xD

0

Dobra, teraz całkiem poważnie. Jakiego buka polecacie? Chce się trochę rozerwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?