Foton
Dołączył/a: styczeń 2015
Gawarzec
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Schoogs taktyk. Qqqqqqqq
0
Biedna postraszył Putina sankcjami jak zaatakują Ukrainę, na pewno się zesrał ze strachu. Coś czuję, że jak zaczną to się na Odrze zatrzymają.
0
Myśliwy na osiedlu strzelał do dzików, dobry kot. xD
0
@norbi77 dlatego szkoda mi Messiego, że tam trafił. Nic tam nie ugra z takimi graczami.
1
"Icardi i Veratti stanęli po faulu na Messim i pokazali, że nie gramy "xD komentator chyba odleciał trochę, nie było faulu, bo wszedł w piłkę.
0
Atalanta! 15 znakow
0
PSG broni w 6, maksymalnie 8 zawodników. Nie wróżę sukcesów, no i Messi jakiś taki zagubiony, nie miejsca swojego na boisku.
0
Weźta tego Depaya..
1
Lazio Udinese co za meczycho. Pedro mógłby u nas grać w podstawie, na spokojnie.
1
Haaland pójdzie do Bayernu. Róbcie screeny, Lewy i Muller już młodsi nie będą, a tylko on może ich zastąpić.
0
Nareszcie grają w 11.
0
@mekston ja sarkastycznie się śmieje z lewego, a wy to łapiecie xD
3
Rakitic nawet z wolnego gra do boku
1
@VamosRakieta pozdrawiam również, ale weź coś pchnij do przodu.
6
Rakitic na 10 to jest stan umysłu, przecież on tylko do tyłu, albo w bok gra. Sevilla x nim w składzie gra w 10.
0
@maroon i my razem z nimi. USA wejdzie jak zwykle kiedy będzie już wszystko rozstrzygnięte.
0
@VamosRakieta przecież lewy w repce wciąga uchem leo....
0
@SinMistico w meczu OM z Troyes;)
0
Ale Milik miał sete i spartolił...
0
Właśnie miałem napisać, żeby się zaraz Sevilla nie posrała i już 1:1.
0
@lucas/catalan dajesz jeszcze raz.
0
@Mario96w siku i kupa na klacie. Myślę, że mniej więcej tyle jesteś w stanie tam zobaczyć, chociaż nie oglądałem.
0
@maroon kiedyś brała udział w mam talent?
0
@kkbarca bez sensu, że już wiedzą. Po co na galę jechać.
1
@gumaz NNN koleś
3
@Comentateiro prawo jazdy to nie jest istotna rzecz. Niech ktoś pierwszy rzuci kamieniem kto nie jechał nigdy za szybko w zabudowanym. Tuska znienawidziłem za inne rzeczy.
0
@JohnnyBarca A mi się wydaje, że Xavi będzie szedł zaparte w swoje racje. Coś Ala Guardiola, czyli 9 nie jest potrzebna, nie grajmy z kontrataku tylko spokojnie budujmy grę na posiadaniu piłki itd.
5
@don'T.R.I.P.e można gdybać, za tamte pudło to przez rok powinien piłki podawać z trybun.
2
Wszystkie powtórki na korzyść wrzoska, mogli jeszcze kamerzystę przekupić xD
0
Dobra, teraz całkiem poważnie. Jakiego buka polecacie? Chce się trochę rozerwać.