1

@Pawel13sz W sumie to chyba nie ma konkretnego powodu.

2

Kompletnie mnie to nie dziwi, Szwajcarzy od jakiś 30 minut sobie chodzą i w sumie to nic więcej xD.

1

Wiadomo że Voldemort.

1

@HarveySpecter Oczywiście że oglądam. Taki mecz szkoda przegapić, godzina jeszcze akceptowalna.

4

@Kgorecki2500 Hiszpania, Rzym i Pizza.

0

@hubert874 2-1 Dla Maroka.

4

@takisobiektos Za 30 lat takie cuda może i w la lidze.

20

I bardzo dobrze kurde.

0

@dawo17 1-1.......

0

@Rader Same fejki pojawią się od parunastu lat;)

0

@Roobo Korea bierze pierwsze miejsce w tej grupie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Curaco i Haiti też by się dostało na mundial 32 drużynowy. Katar to mistrz Azji. Po prostu prócz Ameryki południowej i Europy stan piłki na innnych kontynentach jest fatalny.

1

Fajno się mundial rozpoczął, może Rpa nie dojechało lecz to dalej mundial a nastroje wśród ludzi morowe. Ja się tam cieszę świętem Piłki.

25

Śmieszne zawsze chciał trafić do Barcy a jak przychodzi co do czego to wybrał Madryt...

0

@Gibbon_FCB Całkiem przyjemnie.

0

@Giwera A ja właśnie zacząłem, im bliżej tym bardziej się już nie mogę doczekać:D trochę godziny mi nie pasują, ale nie jest aż tak źle jak sądziłem.

0

@damianex10 No to tak średnio,zmieniłem nastawianie na tą grę:/

3

@Vegeta88 Nie skreślał bym Kounde po jedynym złym sezonie.
Po za tym jest jeszcze Garcia, tą pozycję mamy dobrze obsadzą.

3

@BojanKriKicz Akurat prawego obrońcy nie potrzebujemy.

0

@Castro Wróg który ma wrogą który, jest też moim wrogiem może być moim przyjacielem.

0

@Pawlak1992 Gdyby nie godziny reszta by mi tak nie przeszkadzała.

2

@Ivan90 Haaland bądź Saliba.

1

@Kgorecki2500 Ciekawe ile gier nagle zmieniło by datę premiery.

0

@BojanKriKicz Gaviego trudno ocenić przez jego kontuzje, przed nimy grał bardzo dobrze i był bardzo ważny.

1

@AmigoBlancos Ciężkie pytanie. Każdy wie że taki Araujo czy ter stegen są słabi więc nie są przereklamowani a Yamal czy Fermin mimo ogólnej niechci kibiców innych drużyn do nich głównie madryciokow dojeżdżających.
Chyba nie ma takiego.

0

@4drian0 Najpierw film teraz gra.. no nie najlepiej ostatnio ma ten blade.

2

Jak myślicie kto będzie największym rozczarowaniem mundialu?
Od siebie dodam że stawiam na Portugalię.

0

@mekston Ogólnie to zgodził bym się że ćwierćfinał to już dla nich kosmos gdyby nie ilość drużyn na obecnym mundiali.
Wszystko też zależy ma kogo trafią. Tak czy siak moim zdaniem to nie jest czarny koń mają bardzo solidną kadrę, która zrobić powinna bardzo dobry wynik.

0

@mekston Jednakże wciąż mają bardzo solidną kadrę. A że z grupy wchodzą 3 drużny to mają praktycznej pewny awans ( irak jest dla nich pewnymi 3 punktami Senegal remis/wygraną z Francją różnie może być)
Dla mnie to jest drużyna za ćwierćfinał co najmniej.

1

@Comentateiro Każdy spodziewa, się że raczej odniosą sukces to jaki to czarny koń?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?