50

Niezła akcja.

1

@pawello10 ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale pisać jego nazwisko z małej i to jeszcze prześmiewczo to już nieco przesada.
I nie, nie piszę tego dlatego, że to Polak i w ogóle.

1

@BarcaInfo o właśnie, zapomniałem o Trencie. Strasznie denerwujący typ, podobnie jak Robertson.

1

Jakie jest Wasze top 3 najbardziej irytujących Was piłkarzy?
Moje podium to: Casemiro, Neymar, Vidal.

0

@snake99 śmiech na sali to są Twoje wypociny. Ciekawe skąd pieniądze weźmie na Halaanda?

20

@BarcaInfo Lukaku fajna opcja, ale nie jest wart 120 milionów, więc odpada

2

@zadafcb no niektórzy to wyglądają jakby prawo jazdy znaleźli w paczce chipsów

6

@marcin000019 zagra 3-4 gorsze mecze i nazwiesz go drewnianym i słabym, jak resztę piłkarzy poza Messim (:

0

@Yosemite szkoda tej kontuzji wtedy.

0

@Nazio87 Wielki Duńczyk nigdy by nie rzucił koszulką swojego klubu, nie to co ten blondas z Borussi. Jasne, że Braithwaite.

11

@SamuraJack no i to jest argument nie do podważenia.

5

@Grubson06 No, mają być upały straszne.

4

@Ghazul3293 W 2030 to już na pewno.

0

@kkbarca Haaland, ale nie ma szans na jego przyjście, więc Depay.

1

@sebasek99 To nie podchodzi pod prawo Webstera. Zamykam.

0

@DonAndresFCB Zidane wyklaska awans Realu.

0

Ma - jakieś 0,5% szans, ale jednak.

21

Jedyny Haaland na jakiego nas stać.


2

Ale ten Sousa to jest wuefista, powinien ustawić Zielińskiego na nominalnej pozycji, czyli na trybunach, a tak to się chłopak marnuje znowu

3

Ogląda ktoś Niemców i może powiedzieć jak sobie radzi Mats?

6

Długo broniłem Zielińskiego, ale dość już mam tego gościa. Z nim każdy mecz jest jak gra w 10.

1

Ciekawa zmiana.

15

Moder wygląda lepiej niż wiecznie młody talent Zieliński.

5

Piątek i Milik to zabójcze duo.

1

Milik w formie.

2

Za takie strzały nic nie robiłem.

3

Żadnej akcji stworzonej, a najgorsze jest to, że Anglia wcale nie gra wybitnej piłki dzisiaj..

2

@Getek Setien lubi to

6

Jedynym pozytywem jest gość, po którym bym się tego nie spodziewał - dobry mecz Krychowiaka. Dużo walki z jego strony, tak jakby tylko on chciał ten mecz wygrać.

1

@Quavosk no i zepsułeś żart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?