0

Przecież jak tak dalej pójdzie to Lukaku w tym meczu ze 3 bramki strzeli. Obrona Arsenalu to żart.

0

@kuz bardziej prawdopodobne, że wygrają ligę, ale niczego nie można wykluczyć.

3

I potężny Lukaku z bramką.

2

@HERORICH2 teraz to się Southampton nie pozbiera.

2

@Pablit a to tytuły są głównym wyznacznikiem kto jest dobry a kto nie? W taki razie Douglas jest wybitny, bo ma tryplet na koncie.

3

@Encore ale szybko biega i silny jest.

2

@Pablit za to Alba to ma technikę, zwłaszcza z wrzutkami.

0

Luke Shaw za Albę siadłby ładnie.

5

Słabo wygląda United.

0

@sintesox no jak mamy w ataku jedynie Memphisa to ciężko, żeby było inaczej w sumie.

13

@Pilka_jest_okragla bez Messiego Alba jest bezużyteczny. Jego "wachlarz" zagrań ogranicza się do pałowania wrzutek. A dodatkowo w obronie od dawna to jest trup, a mówimy o obrońcy jakby nie patrzeć.

6

Dzięki Bogu, niech Neto usiądzie w końcu na ławie.

0

@Worny Dajcie Niemca, bo Neto to straszny elektryk, już mi wystarczy oglądania go w bramce.

0

@Kamiloza91 przecież Dybala to jest 1:1 profil Griezmanna. Tylko jeszcze gorszy.

10

Ależ podanie Ceballosa.


0

@Sznejk Nie chcę bronić, ale xD

0

@FCBKasza nie. Przesadziłeś ostro.

19

@BulaKG uwielbiam argument w kontekście Roberto, że zagra na kilku pozycjach. Jasne zagra, ale na każdej tak samo słabo.

5

Mam nadzieję, że Ter Stegen szybko wróci do gry, bo nawet z jego formą z końcówki sezonu czułem się pewniej niż z Neto.

0

@Rewolucja123 wczoraj nawet tej mitycznej już gry w obronie nie było. Dramat.

1

Ciekawe czy Alba dalej pałuje dośrodkowania do nikogo.

10

@barca87f spoko, Twoja też nie.

9

Bardzo fajny wywiad. Widać, że jest ambitny i dużo od siebie oczekuje.
Na ten moment dwa mecze i oba dobre.

0

No ja uważam, że nie.

0

Dobrze, że Memphis ma takie silne plecy, bo od noszenia na plecach ataku Barcelony można się nabawić urazu.

0

@RosjaninBut ej no daj spokój, za rajd z Realem i gola z PSG mu się należy :(

32

Niedziela, 0:41 i nadal bez zmian.
Pan Depay jest debeściak.

1

@kamilo0066 ja nie miałem żadnych wątpliwości co do tego ruchu. To jest świetny piłkarz.

9

@masq mi się performance Roberto nie podoba od jakichś dwóch lat i nic już raczej tego nie zmieni.

4

Griezmanna to dziś nawet w obronie nie widziałem, więc chyba nie ma sensu nic więcej dodawać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?