Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Sztab medyczny w Barcelonie gorszy od NFZu
4
Depay nieco zdziadział.
0
Jakoś dziwnie na luzie się ogląda ten mecz.
1
De Jong ostatnio strasznie przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby.
9
Jeszcze jedna taka akcja Fatiego i będę musiał poważnie przemyśleć mój heteroseksualizm.
5
@ViscaDelFritz1983 bardzo mądre słowa. Dobrze powiedział.
1
@Transu96 kto się nim ekscytował, ten się ekscytował. Ja go hejtuje już od dawna i najchętniej bym go wykopał z klubu.
2
Czy Dembele należy zwolnić? Jego trzeba wypierdzielić dyscyplinarnie, razem z Flopinho.
1
Niesamowitym plackiem jest w tym sezonie Neymar, ale jakoś mi to nie przeszkadza :)
2
Pozdrawiam tych, którzy w niego wierzyli/nadal wierzą xD Pożegnać za worek kartofli i zapomnieć, że ktoś taki tutaj grał.
0
@doc wniosek? Każdy z nich pieprzy bzdury i Laporta weźmie Pirlo
1
Dbać o niego by się nie połamał i pożegnać :)
0
@Khajio jego poziom w końcu ;)
2
@Rewolucja123 De Jong już od dłuższego czasu ławę powinien grzać.
0
@Fiseq bez problemu.
1
@CLionelMessi myślę, że są inne kryteria bycia kibicem Barcelony.
4
Po najnowszej aktualizacji cen na transfermarkt Philippe Coutinho jest wyceniany na 20 milionów.
Chciałbym, żeby znalazł się taki frajer, który by go za tyle od nas wykupił.
3
Współczuję.
0
@BorzyKrzys amba fatima, był i go ni ma
0
@4drian0 obyś miał racje. Mam ich na kuponie
0
@Rewolucja123 Ten sztab medyczny jest do zwolnienia. Żaden z tych "specjalistów" się nie nadaje do roboty.
1
@Gaz zaraz ktoś wyskoczy, że przecież dostał powołanie do kadry i się nie znasz ;)
2
Tego Coutinho to nawet za skrzynkę jabłek do auta i na lotnisko, z dala od Barcelony.
4
@AlwaysBlaugrana on potrzebuje innego klubu, który się na niego nabierze
0
Coutinho coś potrafi?
0
Ależ golazo Memphis
1
Ankara Eric Ankara Eric
3
Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
2
Jeszcze wymówek nie zaczął szukać, a już piłkarzy chce. Widać, że amator.
1
@FC1899Barca podpisuję się rękoma i nogami.