1

@patryk355 Messi nie będzie nawet w top 3 podejrzewam.

2

@Azi oboje odwalają z tym imprezowaniem i mi się to nie podoba, ale mimo wszystko gdzie jest Pique a gdzie Puig z całym szacunkiem. Ten drugi powinien zapierdzielać za trzech jeśli chce tu grać, a woli pajacować.

0

@LaRoja co Ty, po prostu nikt nie zna skali jego talentu ;)

0

Włosi raczej powinni to mieć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tomek8756 to musi być bait, nie da się być tak głupim. Nawet Maja Staśko wydaje się być tutaj guru inteligencji

23

Już ma u mnie plusa.

1

I Czesiu TOP z kolejną wygraną.

1

@Comentateiro lewus*

2

Jednak bierzemy Świderskiego do Barcelony.

2

Weźcie nam po prostu przywieźcie ten puchar za mundial do Polski.

0

Argentyna już obmyśla jak sprytnie oddać walkower Polsce, a o Meksyku nie wspomnę

0

Co za gol z dupy xD

14

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 cicho, psujesz narracje

0

Ale fart, że to doszło xD

1

@VamosRakieta nie podoba mi się ten przesadny pesymizm co do naszej siły.

0

Koniec świata Góralski kończy mecz bez kartki

1

Zieliński to jest katastrofa

1

@macio_944 już się nastawia na Barcelonę po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Jacu327 kontrowersyjna opinia, szanuję za odwagę.

0

@RivaldoVitorBorba on by się wziął za granie lepiej, to nikt by się nie czepiał

0

@Rewolucja123 mnie by nie zdziwiło gdyby to była prawda

2

@P33ck atencjusz jakich mało. Nie trawię tego typa.

4

Krycha mógł jeszcze z pół godziny poczekać z tym strzałem

2

Lewandowski cofając się do środka pola jest bardziej kreatywny niż cała linia pomocy.

3

Najlepsze zagranie Puchacza odkąd gra w reprezentacji.

0

@arasz1819 nie, to po prostu my jesteśmy dziadami i tyle

5

@qwer123 mówisz to w takim tonie jakby on kiedyś prezentował jakiś poziom xD

1

Lewandowski taki napompowany dzisiaj, bo stara się o transfer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?