Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kwiatek67 a czemu nie?
1
@Jasialdinho tak jak co roku mają być mocni. Przyjdzie ćwierćfinał ligi mistrzów i skończą sezon.
9
Super wiadomość.
0
@Sawik_10 przecież on po tym sezonie się zawinie jak z każdego klubu. To trener na 1-2 sezony max.
0
@AllBundy zatem współczuję.
0
@Marcelinho99 w sumie racja. Dla mnie nawet jakby to był najlepszy LO na świecie to nigdy w życiu bym nie chciał mieć w drużynie typa, który po pijaku zabił innego człowieka.
6
@Marcelinho99 znajdź mi kogoś kto się tutaj cieszy z jego przyjścia, bo ja mam problemy.
2
@Kgorecki2500 dostał 21 miesięcy, ale jak to bywa ze sławnymi do pierdla nie trafił i zamieniło się to w grzywnę 61 tysięcy euro ;)
0
@DonMatteo901 nie.
4
@Rust_Cohle nawet gorzej, bo ten typ zabił po pijaku. Powinien gnić w więzieniu.
21
Szkoda, że ten przestępca tu trafi najprawdopodobniej..
0
@Kengo ale przypadkowa asysta. Dużo szczęścia.
2
Jakby zabrali Puiga i Roberto to byłoby bardziej niż zajebiście.
1
@Lola120 dwóch.
3
Przestępca w Barcelonie niestety.
6
Dziękuje panie Gerrard, że się nabrałeś na Coutinho.
2
@Khajio szyny były złe
9
@Pawel13sz i cyk do gablotki, a Niemcowi kontrakt do 2040.
1
@Aragorn33 City to najpierw niech z West Hamem wygra.
0
@wawrzyn1 ma rozsądną pensję.
1
jurgenus się skończył
1
@Azi Neto już chyba w Anglii. Wszystko na to wskazuje.
2
@sokot i ktoś myśli, że oni coś zagrają w tym meczu? xd Chodzi tylko i wyłącznie o prezentację zespołu, którego są częścią.
17
@AllBundy @Azi są nadal (niestety) piłkarzami Barcelony, więc trzeba ich zaprezentować jak co roku w Pucharze Gampera. Żadna filozofia.
2
@DamianBarcaCule ta opcja wymaga La Rambli premium.
0
@Bartas7VeB no zobaczymy. Ja najbardziej ufam Romero i Romano.
17
Nie no teraz to miarka się przebrała. De Jong pakuj się, ino raz.
0
@ObiektywnyKibic121 do czasu aż taczka po niego nie podjedzie.
36
Może i Tebas to debil, ale za to jeszcze szkodnik.
6
@FC1899Barca Dest nawet na prezentacji był drewnem.