Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord a co to ma to rzeczy?
0
@The Game 10 bo Xavi zajechał Pedriego, to ma tego efekty teraz.
19
Dobry ruch. Doświadczony stoper, za darmo i kontrakt na dwa lata. Czego chcieć więcej?
4
@Sewren122 co mi z tego, że kimś był skoro nie gra. Od 6 lat jest to samo z nim i nadal się nabieracie na tego gościa. Trafi się fajna oferta i pogonić w pieron. Ten Raphinha tak bardzo nic nie daje, że ma lepsze liczby niż Dembele już w pierwszym sezonie. Torres najprawdopodobniej odejdzie.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 dla mnie Ćwiąkała jako dziennikarz zawsze był top. Jako komentator się średnio nadaje.
3
Świetny film Ćwiąkały o Lewandowskim. Polecam, bo bardzo rzeczowo się wypowiedział.
6
Dobra oferta i pogonić go z klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Niesamowite, że Chelsea wydała tyle kasy na flopa z Ukrainy, żeby siedział na ławce.
0
@takisobiektos kurs był zachęcający.
0
Nigdy w życiu już się nie nabiorę na Napoli. Koncertowo uwalili kupon.
6
Jeszcze 600 baniek w lato i może Chelsea uda się wygrać dwa mecze z rzędu.
0
Napoli jak zwykle kupon spierd*li
0
@haryveb944 ja bym całą trójkę odstrzelił.
0
@budel17 tak, serio tyle kosztował.
6
Tylko Chelsea mogła wydać na Fernandeza 120 baniek.
2
Ale Sterling to jest kapiszon.
2
Oni wygrają tę ligę mistrzów. Nie wierzę, że ktoś ich zatrzyma.
0
To jeszcze Napoli i siedzi kupon.
8
Gdybym powiedział szczerze co sądzę o Viniciusie to bym skończył z permem w mniej niż minutę.
5
Valverde jebn*ł jak Baenie na parkingu.
1
@macio_944 a już Cię miałem od madryciaków wyzywać i zliczać zielone.
5
@DonCarletto Dodi wystawił pięknie do pustej. Nie mogłeś zmarnować tej setki.
1
@MesQueUnClub96 a to dopiero początek zalet.
6
Najlepsze w postach @MesQueUnClub96 są zawsze komentarze, w których co drugi użytkownik go ciśnie.
5
@Katalonbar "Umówmy się, że City powinno wygrać LM w 2021 roku, ale w magiczny sposób nie pokonali Chelsea" jaki niby magiczny sposób? Byli gorsi od Chelsea w finale i zasłużenie przegrali.
2
@Benz nigdy nie był. Liga ukraińska to żaden wyznacznik.
1
Dobrze, że Lampard nie wystawił tego flopa Maradony z Ukrainy, bo to by była gra w 10 od początku.
24
@Rust_Cohle
@Barceloniarz vs @Madryciak
20
@MesQueUnClub96 Ty za dużo myślisz, a na myśliciela mi nie wyglądasz.