0

@mkord a co to ma to rzeczy?

0

@The Game 10 bo Xavi zajechał Pedriego, to ma tego efekty teraz.

19

Dobry ruch. Doświadczony stoper, za darmo i kontrakt na dwa lata. Czego chcieć więcej?

4

@Sewren122 co mi z tego, że kimś był skoro nie gra. Od 6 lat jest to samo z nim i nadal się nabieracie na tego gościa. Trafi się fajna oferta i pogonić w pieron. Ten Raphinha tak bardzo nic nie daje, że ma lepsze liczby niż Dembele już w pierwszym sezonie. Torres najprawdopodobniej odejdzie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 dla mnie Ćwiąkała jako dziennikarz zawsze był top. Jako komentator się średnio nadaje.

3

Świetny film Ćwiąkały o Lewandowskim. Polecam, bo bardzo rzeczowo się wypowiedział.


6

Dobra oferta i pogonić go z klubu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Niesamowite, że Chelsea wydała tyle kasy na flopa z Ukrainy, żeby siedział na ławce.

0

@takisobiektos kurs był zachęcający.

0

Nigdy w życiu już się nie nabiorę na Napoli. Koncertowo uwalili kupon.

6

Jeszcze 600 baniek w lato i może Chelsea uda się wygrać dwa mecze z rzędu.

0

Napoli jak zwykle kupon spierd*li

0

@haryveb944 ja bym całą trójkę odstrzelił.

0

@budel17 tak, serio tyle kosztował.

6

Tylko Chelsea mogła wydać na Fernandeza 120 baniek.

2

Ale Sterling to jest kapiszon.

2

Oni wygrają tę ligę mistrzów. Nie wierzę, że ktoś ich zatrzyma.

0

To jeszcze Napoli i siedzi kupon.

8

Gdybym powiedział szczerze co sądzę o Viniciusie to bym skończył z permem w mniej niż minutę.

5

Valverde jebn*ł jak Baenie na parkingu.

1

@macio_944 a już Cię miałem od madryciaków wyzywać i zliczać zielone.

5

@DonCarletto Dodi wystawił pięknie do pustej. Nie mogłeś zmarnować tej setki.

1

@MesQueUnClub96 a to dopiero początek zalet.

6

Najlepsze w postach @MesQueUnClub96 są zawsze komentarze, w których co drugi użytkownik go ciśnie.

5

@Katalonbar "Umówmy się, że City powinno wygrać LM w 2021 roku, ale w magiczny sposób nie pokonali Chelsea" jaki niby magiczny sposób? Byli gorsi od Chelsea w finale i zasłużenie przegrali.

2

@Benz nigdy nie był. Liga ukraińska to żaden wyznacznik.

1

Dobrze, że Lampard nie wystawił tego flopa Maradony z Ukrainy, bo to by była gra w 10 od początku.

24

20

@MesQueUnClub96 Ty za dużo myślisz, a na myśliciela mi nie wyglądasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?