Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Rust_Cohle wygląda jak każda rozmowa Vegety na Tinderze.
10
@Esteban_ najlepszy indywidualny występ @MesQueUnClub96 na La Rambli w historii.
8
@Kidd najważniejsze, że poszedł po rozum do głowy i zrozumiał.
11
Bardzo ładny avatar. Tak trzymaj. @Rust_Cohle
2
@culer_5306751 to znaczy, że ani nie był tak zajebisty jak wtedy gdy zdobywał Złotą Piłkę, ani nie jest tak słaby jak obecnie.
1
@Joe_Barbaro ładne teczki. No nie powiem, że Guardiola mi zaimponował wczoraj i jest na bardzo dobrej drodze do zwycięstwa. Niestety ze względu na moją nienawiść do City, nie mogę trzymać za niego kciuków w finale, ale jeśli mu się uda to jakaś część mnie będzie się cieszyć.
30
Oni są naprawdę niepodrabialni xD Psychiatryk jak nic.
https://x.com/lukaszkwiatek/status/1658938880203128835
1
Real w finale Ligi Mistrzów to jak potrójna korona w ich gablocie - nie istnieje.
2
Ancelotti: Jeśli wygramy, to trafiłem, a jeśli przegramy, to na bruk.
No to chyba jednak na bruk :(
0
14 lig mistrzów jako argument szybko zakopie dzisiejszą kompromitacje.
9
Jedyny minus, że włoski betoniarz poleci z roboty i nie będzie już rujnował drużyny w następnym sezonie.
43
Ale gdyby nie ten aut w pierwszym meczu to Real by awansował.
1
Pięknie włoski betoniarz zniszczył Real.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Klasycznie włoski betoniarz zniszczył drużynę w drugim sezonie i poleci z klubu.
1
Najsłabszy na boisku dzisiaj. Na spokojnie mógł mieć dublecik.
4
Cebi 100 milionów.
0
Ze dwie to by mogli jeszcze pyknąć.
3
Dziadyga zamiast roboty szukać na pracuj.pl, to na VAR pokazuje.
2
Tego się już nie da nadrobić. Choćby skały srały, a psy dupami szczekały.
3
Po meczu. City w finale.
10
Wszystko co dzisiaj miał, to zmarnował. Słaby mecz Haalanda.
0
Haaland dzisiaj nie strzeli.
1
Kinol klasycznie.
9
De Bruyne zajechany jak klapki Mojżesza. Musi zejść.
5
Benzema najlepszy indywidualny występ napastnika w historii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Był faul. Słuszna kartka.
1
De Bruyne bardzo przeciętnie dzisiaj.
8
City póki co robi najgorsze co może być - oddaje piłkę Realowi.