8

@Rust_Cohle wygląda jak każda rozmowa Vegety na Tinderze.

10

@Esteban_ najlepszy indywidualny występ @MesQueUnClub96 na La Rambli w historii.

8

@Kidd najważniejsze, że poszedł po rozum do głowy i zrozumiał.

11

Bardzo ładny avatar. Tak trzymaj. @Rust_Cohle

2

@culer_5306751 to znaczy, że ani nie był tak zajebisty jak wtedy gdy zdobywał Złotą Piłkę, ani nie jest tak słaby jak obecnie.

1

@Joe_Barbaro ładne teczki. No nie powiem, że Guardiola mi zaimponował wczoraj i jest na bardzo dobrej drodze do zwycięstwa. Niestety ze względu na moją nienawiść do City, nie mogę trzymać za niego kciuków w finale, ale jeśli mu się uda to jakaś część mnie będzie się cieszyć.

30

Oni są naprawdę niepodrabialni xD Psychiatryk jak nic.
https://x.com/lukaszkwiatek/status/1658938880203128835

1

Real w finale Ligi Mistrzów to jak potrójna korona w ich gablocie - nie istnieje.

2

Ancelotti: Jeśli wygramy, to trafiłem, a jeśli przegramy, to na bruk.
No to chyba jednak na bruk :(

0

14 lig mistrzów jako argument szybko zakopie dzisiejszą kompromitacje.

9

Jedyny minus, że włoski betoniarz poleci z roboty i nie będzie już rujnował drużyny w następnym sezonie.

43

Ale gdyby nie ten aut w pierwszym meczu to Real by awansował.

1

Pięknie włoski betoniarz zniszczył Real.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Klasycznie włoski betoniarz zniszczył drużynę w drugim sezonie i poleci z klubu.

1

Najsłabszy na boisku dzisiaj. Na spokojnie mógł mieć dublecik.

4

Cebi 100 milionów.

0

Ze dwie to by mogli jeszcze pyknąć.

3

Dziadyga zamiast roboty szukać na pracuj.pl, to na VAR pokazuje.

2

Tego się już nie da nadrobić. Choćby skały srały, a psy dupami szczekały.

3

Po meczu. City w finale.

10

Wszystko co dzisiaj miał, to zmarnował. Słaby mecz Haalanda.

0

Haaland dzisiaj nie strzeli.

1

Kinol klasycznie.

9

De Bruyne zajechany jak klapki Mojżesza. Musi zejść.

5

Benzema najlepszy indywidualny występ napastnika w historii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Był faul. Słuszna kartka.

1

De Bruyne bardzo przeciętnie dzisiaj.

8

City póki co robi najgorsze co może być - oddaje piłkę Realowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?