Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real 0.01 xG do przerwy xD
34
Po 45 minutach wiemy, że Puchar Króla to najważniejsze piłkarskie trofeum, a Liga Mistrzów jednak jest przereklamowana.
0
@KamQiX nie no Bayern dość porównywalnie.
5
Jeżeli City nie wygra tego meczu, to bedzie to największa niesprawiedliwość jaką widziałem.
0
Camavinga golden boy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kinol dotknie dzisiaj piłki?
1
Anczelot może już w przerwie odpalać pracuj.pl
6
Jak oni podają do Edersona to ja już przed oczami mam wylew bramkarza i Benzemę strzelającego do pustej xD
0
Ale uderzył Kroos. On ma te strzały naprawdę dobre.
10
Nochal wyjaśniony i od razu humor lepszy.
2
Ale żenująca symulka.
1
Nie znoszę City, ale fajnie jakby im tak trójkę wrzucili.
0
Pinicius w ogóle dotknął piłki dzisiaj?
4
Dopóki nie będzie końca meczu, to nie uwierzę xd
5
A więc to jest ten gorszy bramkarz od Martineza..
0
Ancelotti pewnie w kwestiach motywacji to top trenerski, ale taktycznie to jest taki ogórek, że większość trenerów go zjada.
3
Real mniej niż jedno podanie na minutę. Geniusz Ancelottiego.
2
Haaland to powinien strzelić z palcem w dupie. Żaden fart Realu.
5
Rodri to moje niespełnione marzenie w Barcelonie. Świetny DM.
0
@Rust_Cohle dobra już się nie pucuj Antony.
1
@Kapiczek w pierwszym meczu nie istniał i w drugim będzie to samo. Przehypowany piłkarz
0
Łydkarz w pierwszym, czyli City od początku gra w 10.
0
@Gall podwójne standardy widzę.
1
@MesQueUnClub96 to Ty powinieneś mieć 2/3 postów skasowane z miejsca.
@Hosh no właśnie to.
0
@Explode no to zaraz i Twój komentarz poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Moderacja jaki jest powód usunięcia mojego komentarza, który brzmiał cytuję: "xD (15 znaków)"? Wiele jestem w stanie zrozumieć, ale to jest jakaś paranoja.
11
Won do Segunda.
1
@Deviler myślę, że tak.
1
Komentarz usunięty