0

Real 0.01 xG do przerwy xD

34

Po 45 minutach wiemy, że Puchar Króla to najważniejsze piłkarskie trofeum, a Liga Mistrzów jednak jest przereklamowana.

0

@KamQiX nie no Bayern dość porównywalnie.

5

Jeżeli City nie wygra tego meczu, to bedzie to największa niesprawiedliwość jaką widziałem.

0

Camavinga golden boy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kinol dotknie dzisiaj piłki?

1

Anczelot może już w przerwie odpalać pracuj.pl

6

Jak oni podają do Edersona to ja już przed oczami mam wylew bramkarza i Benzemę strzelającego do pustej xD

0

Ale uderzył Kroos. On ma te strzały naprawdę dobre.

10

Nochal wyjaśniony i od razu humor lepszy.

2

Ale żenująca symulka.

1

Nie znoszę City, ale fajnie jakby im tak trójkę wrzucili.

0

Pinicius w ogóle dotknął piłki dzisiaj?

4

Dopóki nie będzie końca meczu, to nie uwierzę xd

5

A więc to jest ten gorszy bramkarz od Martineza..

0

Ancelotti pewnie w kwestiach motywacji to top trenerski, ale taktycznie to jest taki ogórek, że większość trenerów go zjada.

3

Real mniej niż jedno podanie na minutę. Geniusz Ancelottiego.

2

Haaland to powinien strzelić z palcem w dupie. Żaden fart Realu.

5

Rodri to moje niespełnione marzenie w Barcelonie. Świetny DM.

0

@Rust_Cohle dobra już się nie pucuj Antony.

1

@Kapiczek w pierwszym meczu nie istniał i w drugim będzie to samo. Przehypowany piłkarz

0

Łydkarz w pierwszym, czyli City od początku gra w 10.

0

@Gall podwójne standardy widzę.

1

@MesQueUnClub96 to Ty powinieneś mieć 2/3 postów skasowane z miejsca.
@Hosh no właśnie to.

0

@Explode no to zaraz i Twój komentarz poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Moderacja jaki jest powód usunięcia mojego komentarza, który brzmiał cytuję: "xD (15 znaków)"? Wiele jestem w stanie zrozumieć, ale to jest jakaś paranoja.

11

Won do Segunda.

1

@Deviler myślę, że tak.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?