0

@turhiay pokonaliśmy 9 w tabeli Newcastle więc Flick jest najlepszym trenerem w historii

0

@Andromega jeśli Hiszpania wygra mundial to będzie tylko zasługa De la Fuente

0

@culedawid Yamal to najlepszy piłkarz świata i z miejsca podniósł by jakość i w takim Real i City itd. Haaland to nie ten poziom, na niego pracuje zespół, a Yamal pracuje na zespół

0

@culedawid wy tylko wytykacie słabe punkty zespołu i jak to Flick ma źle. A ze dysponuje najlepszym piłkarzem Yamalem i gdzie byłby bez niego to cisza

0

@Who_you_mam podałeś newsa z dupy bez źródła

0

@Antimadridista_WR na pewno tak, bo nie gada jak wy. A wszyscy muszą mieć takie zdanie jak wy

12

Typowe nie można skrytykować Fkicka bo już wiara oburzona. A czy on nie ma racji? Z Atleti pierwszy mecz to był zajebisty przecież. To samo z PSG i Chelsea

0

Świetne, a spodenki?

1

@kundee Ty to pewnie fryzura a'la Kounde

0

@VAMOS1899LaMasia to chyba ty masz na minusie skoro nie rozumiesz tego posta.. Może sie poucz języków to coś zrozumiesz

0

Ktoś tam narzekał ostatnio na taki cudowny program


1

U mnie Atleti - PSG półfinał i PSG finał


1

@allien18 ciekawe czy ta bajeczka leci przed drzemką

1

@reloaded grok Ci powie

0

@Hosh to są drogie rzeczy

0

@Arden napisałem bo się nie zesrałem ze strachu tylko podjąłem konfrontacje. I tyle. Możesz skończyć już

0

@heniusss mi by nawet do głowy nie przyszło, że można sie wstydzić tego. Sam nie byłem w tym butelkomacie, bo nie kupuje jakichś napojów czy wody
@Arden to Ty ciągniesz ten tenat i nie wiem po co.

1

@Arden bo mam wywalone tak w życiu jak i tutaj. Gdybym nie miał to bym usunął konto albo nie logował sie przez miesiąc po wczorajszym xD

4

Ludzie mają nieźle wypraną psychikę na temat, co kto pomyśli. Jeśli to prawda


0

@Popitek12 dwa gile

4

@Roobo trochę niemodna ta fryzura, ale kto będzie Twojego ptaka oglądał

0

@kanver_ bo mnie ktoś wzywal do odpowiedzi zdaje się

1

@ifoa lepiej nie, bo Cie nabiją na pal jak ja poprowadzę xD

1

@ifoa dynamiczny to powinien poddymić, nie że namawiam

0

@kanver_ o Fatim to ja od dawna nie pisalem, tylko inni to nakręcają. Nie wiem czym to zakochanie ma sie objawiać? Nadal uwazam, że nie jest gorszy od jakiegoś Ferrana ale tez nie wybitny i jego prime minął

0

@ifoa Pan chyba nowy na forum

3

@ifoa ja bym uzbierał w 5 minut

0

@marcin62 tylko mi się wytyka jak krytykuje Raphe po słabszym meczu i w dodatku przekręcają, to nakręcają i oznaczają żeby przypadkiem nikt nie zapomniał. I wmawiają innym, że krytykuje dla krytyki, nawet gdy gra dobrze. Było tu już wielu którzy narazili się grupie i byli obśmiewani z byle powodu, jeden sie usunął to go zastępował drugi i tak w kółko kogoś sobie muszą znaleźć. Dla mnie sobie mogą tak robić ze mną, ale nikt mi nie będzie wmawial, że to z czystych pobudek i tylko dlatego że ja napisałem głupotę, bo tych głupot każdy tu pisze tysiąc w ciągu dnia.

0

@marcin62 mega kontrowersyjne było przewidywanie mojego wyniku na mecz. Pewnie każdy ze śmieszków przewidział że strzelą 7 goli, a tak na prawdę przy 2:2 drżeli o awans. Akurat to nie bylo kontrowersyjne patrząc na 1 mecz, a że tak sie ułożyło, no cóż takie moje "szczęście".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?