- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
126 odpowiedzi
LAMC_10
2
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
29
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
1
Obrońców kupić muszę bo się uduszę
0
@Who_you_mam serce mówi nie oddawać.
Głowa, mamy za mało obrońców, za mało napastników i za mało kasy.
6
@Who_you_mam o Guardiola by ruszył z Cubarsim już na pewno, jeszcze kogoś do środka pola bo za mało piłkarzy i kogoś na atak bo Haaland to za mało. Wtedy może zremisują z Realem który ma pół składu w kontuzjach
0
@Who_you_mam podałeś newsa z dupy bez źródła
0
@Who_you_mam Cubarsi jest nietyklany, ale powiedzmy za 150 mln żywej gotówki bym sprzedał.
0
@Who_you_mam Pep tradycyjnie chce nas wyrolować jak na transferze z Ferranem. Odda nam niewypał transferowy, którego z chęcią chciałby się pozbyć, a weźmie jednego z najzdolniejszych stoperów młodego pokolenia. Nawet mając na uwadze średnią dyspozycję Cubarsiego w tym sezonie, trzeba by było na głowę upaść, żeby na taką propozycję przystać.
0
@Faro
No i co xD