1

@July_6_BcN przynajmniej nie nazywam Cie Julianem, więc sie zastanów

1

@Sinirsey potwierdzam sam sobie dla uwiarygodnienia.
A nie, nie przeczytałem punkt 1, odwołuje

1

Piosenka


0

@July_6_BcN a jeśli świat będzie istniał to będą mogli?

0

@NeroTFP1 Messi uniósł Argentyne, to Raphinha Brazylię

0

@NeroTFP1 Raphinha to wygra przecież

3

@MesQueUnClub_87 strzelili ale nie trafili

1

@July_6_BcN bójka, bajka czy brawurka? (nie wiem jak sie to pisze)

4

@macio_944 niech se wsadzi w dupe dynamit i wszyscy zadowoleni

0

@marcin62 przecież to kopalnia nowości w nauce itd i na pewno jest wielu, którzy chcieli by jakoś badać ten księżyc?

0

@reloaded najlepszy argument jest taki, że skoro wylądowali raz dlaczego potem tego nie robili?

1

U kogo grad napieprza?

0

@kuz ja nawet dzisiaj nie wiedziałem, że jakaś LM grana

2

@July_6_BcN ja dzików nie widze, ale na wczorajsza burze miałem zajebisty widok

0

Chyba sie z ciepłoluba stałem też zimnolubem i lubię se siedzieć przy oknie gdy wiatr pizga

0

@July_6_BcN może podbijaj?

0

Pedri zmienil barwy?


1

To niezła burza w Kwietniu

0

Można i tak


0

@Jakchcesz kto Cie trzyma na muszce?


6

Podwójne czerwo


8

Niezłe te madryckie metody


15

Dobrze powiedział dzbanowi


1

@blakkudium tak szczerze to Fermin jest bardziej 9 a Olmo pomocnikiem

3

Haha


0

Kto tego słuchał?


0

Jakby ta nuta była nowym hymnem to byłoby źle?


8

Kylią


0

Real z Mekambe wyraźnie słabszy

1

@FcPortoFan1999 wiem, bo oglądam na bieżąco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?