Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aequlibre o przygotowanie do mundialu
0
@MOLESTA no tak bo przy wyniku 5:0 jak Yamal zejdzie to przegramy
0
Polska odpadła? To premii nie będzie i wakacji w USA, ale przykro..
0
@Cyzix @Fog_W_1899 opinia?
0
@mkord jak będzie jeszcze o co grać
0
@Xxxbarca4ever powiedział że zadba o niego jak Flick, to dba
0
Ten Pietuszewski podobno taki talent a trener go nie wystawia na najważniejszy mecz? Dziwne czy sabotaż
0
Opinia forumowiczów?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP1 nie no przecież ja płaczę i ryczę, bo on tak sobie wymyślił, żeby tylko zebrać poklask.
Nie szkoda, że Polska pojedzie, ale jak nie pojedzie to też mam to gdzieś. Szwecja ma ciekawych pilkarzy, i chyba ostatnio ich nie bylo nq dużej imprezie.
Reasumując mogłyby obie pojechać i taka byl moj myśl, ale koleś sobie zinterpretowal po swojemu
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Fog_W_1899 tak rozpaczam, pociąłem sie juz. Weź sobie nie dopowiadaj. Wszystko dla herbików
1
@Fog_W_1899 z czym? Polska zagra 3 mecze, piłkarzyki dostaną premie i tyle. Po aferze premiowej przestalem im kibicować
1
W sumie to i Roonego by człowiek na mundialu obejrzał, więc szkoda ze jedna repra odpadnie
1
@Misiusessi po prostu nie proponuj jej od razu randki, tylko zbadaj teren na neutralny temat. Sam wyczujesz czy sa w ogóle szanse i ona Ci nie udowodni, ze Ty na nią lecisz, to tylko jej domysły
1
@Krzysztof1987 wcale mu się nie dziwię, haha
0
@joloskyy a no to dzięki za odp. A najlepiej eeg wtedy zrobić racja?
0
@joloskyy a Ty jesteś lekarzem czy to z google?
0
Ma ktoś z was epilepsje albo waszych bliskich? I jakie ma objawy? Dotychczas myślałem stereotypowo, że to zawsze drgawki itp, a podobno nie zawsze.
3
@Misiusessi Idź popracuj na call center. Ja po tym doświadczwnou mogę do losowego człowieka na ulicy gadać cokolwiek i mam wyjeebane co myśli xD mega to otwiera umysł
4
Taka prawda
0
Rowerzyści
1
@maroon patrząc po zdjęciach tego zwierzaka to nie
0
Fajny piesek
2
Ale sie dobrali
https://x.com/i/status/2038188418065187299
2
@Lionel_Messi10 ciężko mają madrycioki ze swoimi argentyńskimi grajkami xD