Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Ravzej środkowy obronca zostal ale kamera na powtorce go nie uchwycila
0
@Klaudiaa8 Z klubu go wypędzili ale o tym nie powiedzą
1
Deja vu przy tej akcji, identyczna jak drugi gol
0
@Kitek1640 Dokładnie Ferran będzie solidny ale Fati to większy talent bez porównania.
0
@Malkey95 Mam podobnie. Tym bardziej ze konczy kariere a Messi sobie normalnie w PSG popyla czyli klubie wrogiemu jakby nie patrzeć.
2
Hiszpańskie ogórki które potrafia tylko murować bramke zapomniały jak sie gra, czyli 90 % zespołów la liga.
1
Ładna akcja Lecha
0
Zastanawiam sie w sumie czemu taki Defelele nie jest do kadry powolywany. Robi wiatr w tym Udinese ostatnio a jakis Fornals, Pino są
0
Ktoś tu pisał nie ta klasa rywala xd Liga hiszpańska to dno obecnie
0
@sendesara Podobna historia do Pique byl od dziecka odszedł, wrócił, ale musi sie sporo poprawić
1
@Rl9k1nG Czuje coś w rodzaju nostalgii, zawsze Pique byl jednym z moich ulubieńców ale cóż zrobić.
0
@Bartula Ferran to Ferran, zawsze wyżej stawiam wychowankow tym bardziej po dwuletniej kontuzji tego potrzebuje.
1
@marcinK0000 Neymar nigdy nie będzie legenda
0
@!34RC3!_0N4 a kiedy ma być to logo?
2
Prawdziwy cule, szkoda że w trakcie sezonu. Oby faktycznie wrócił jako prezydent.
1
@hayek Messi szykuje forme na mundial potem będzie dreptal. W dodatku stosunki z Laporta ma jakie ma, nie wróci
1
@Joshi Sam inkasował 50 baniek za sezon i ma żal do kogoś o jego pensje? Jeśli tak to żałosne
0
@Medium Kto jechal ten jechal
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Smutne, jeden z ulubionych zawodników
3
@Cule1234 Mam nadzieję że to jego ostatni sezon w Barcy
0
@tomek8756 Twitter to straszny śmietnik przegladajac te komentarze to jest gorzej niż na fb
0
@Sysia11 Ale on to mowil niedawno jako dorosły
1
@Mns21 Dzięki za uświadamienie xd
0
@Kgorecki2500 Niestety bez szans bo gadal ze chce wygrac LM z Realem i będzie kosztował fortune. Fajnie gra
2
Kvarachelia to fan Realu, ciekawe czy go kupia. Liczby ma kosmiczne jak na swieżaka i dotychczas nonema.
15
@IronSanHybrid Dobrze to rozegral xd
0
@barca2004 Oby bo większe szanse na Barce w pl
2
@Rastafarnianin Już sie znaleźli obrońcy covida w komentarzach, ludzie sie nigdy nie nauczą. Najgorszym absurdem jest olewanie leczenia ludzi chorych na poważne choroby, odroczanie zabiegów, podwyżki dla służby zdrowia mimo że sie pozamykali i nie leczyli, lekarze bojący sie leczyć, kłamstwa w mediach z obrazkami z Włoch z rzekomymi tirami przepełnionymi ofiarami covida i wiele innych.
1
@Krzychu1010 Obecność, krzyk, motel, Terrifier 2 (ale tego na cda nie znajdziesz)