1

@Comentateiro Ravzej środkowy obronca zostal ale kamera na powtorce go nie uchwycila

0

@Klaudiaa8 Z klubu go wypędzili ale o tym nie powiedzą

1

Deja vu przy tej akcji, identyczna jak drugi gol

0

@Kitek1640 Dokładnie Ferran będzie solidny ale Fati to większy talent bez porównania.

0

@Malkey95 Mam podobnie. Tym bardziej ze konczy kariere a Messi sobie normalnie w PSG popyla czyli klubie wrogiemu jakby nie patrzeć.

2

Hiszpańskie ogórki które potrafia tylko murować bramke zapomniały jak sie gra, czyli 90 % zespołów la liga.

1

Ładna akcja Lecha

0

Zastanawiam sie w sumie czemu taki Defelele nie jest do kadry powolywany. Robi wiatr w tym Udinese ostatnio a jakis Fornals, Pino są

0

Ktoś tu pisał nie ta klasa rywala xd Liga hiszpańska to dno obecnie

0

@sendesara Podobna historia do Pique byl od dziecka odszedł, wrócił, ale musi sie sporo poprawić

1

@Rl9k1nG Czuje coś w rodzaju nostalgii, zawsze Pique byl jednym z moich ulubieńców ale cóż zrobić.

0

@Bartula Ferran to Ferran, zawsze wyżej stawiam wychowankow tym bardziej po dwuletniej kontuzji tego potrzebuje.

1

@marcinK0000 Neymar nigdy nie będzie legenda

0

@!34RC3!_0N4 a kiedy ma być to logo?

2

Prawdziwy cule, szkoda że w trakcie sezonu. Oby faktycznie wrócił jako prezydent.

1

@hayek Messi szykuje forme na mundial potem będzie dreptal. W dodatku stosunki z Laporta ma jakie ma, nie wróci

1

@Joshi Sam inkasował 50 baniek za sezon i ma żal do kogoś o jego pensje? Jeśli tak to żałosne

0

@Medium Kto jechal ten jechal

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Smutne, jeden z ulubionych zawodników

3

@Cule1234 Mam nadzieję że to jego ostatni sezon w Barcy

0

@tomek8756 Twitter to straszny śmietnik przegladajac te komentarze to jest gorzej niż na fb

0

@Sysia11 Ale on to mowil niedawno jako dorosły

1

@Mns21 Dzięki za uświadamienie xd

0

@Kgorecki2500 Niestety bez szans bo gadal ze chce wygrac LM z Realem i będzie kosztował fortune. Fajnie gra


2

Kvarachelia to fan Realu, ciekawe czy go kupia. Liczby ma kosmiczne jak na swieżaka i dotychczas nonema.

15

@IronSanHybrid Dobrze to rozegral xd

0

@barca2004 Oby bo większe szanse na Barce w pl

2

@Rastafarnianin Już sie znaleźli obrońcy covida w komentarzach, ludzie sie nigdy nie nauczą. Najgorszym absurdem jest olewanie leczenia ludzi chorych na poważne choroby, odroczanie zabiegów, podwyżki dla służby zdrowia mimo że sie pozamykali i nie leczyli, lekarze bojący sie leczyć, kłamstwa w mediach z obrazkami z Włoch z rzekomymi tirami przepełnionymi ofiarami covida i wiele innych.

1

@Krzychu1010 Obecność, krzyk, motel, Terrifier 2 (ale tego na cda nie znajdziesz)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?