Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oficjalnie juz Benzema do domu
3
@Encore Dla mnie pierwsze trzy sa świetne, czwarty całkiem dobry
0
@WiernyKibic111 Niby tak ale dzisiaj pilka to biznes i większość ma takie podejście tylko sie nie przyznają
0
@deyna2018 1:0 dla Kataru
1
@tbas Na stronie Realu jest wywiad
1
Arnau Martinez nie skreśla Realu. Jak mamy go brać to trzeba sie pospieszyć bo chlopu obojetne gdzie będzie gral
0
Jakie seriale sa teraz na topie? Nowe i ciekawe
0
@arsenallondyn0 Wole nawet lata 90 , 80, 00 jakbyś cos jeszcze sobie przypomnial to chętnie
0
@VegetaPolska Właśnie praktycznie zawsze mam pod ladowarka i nagle problem z bateria a nigdy bez ladowarki go nie używam wiec kolega wyzej ma racje
0
@LionelM95 dobrze wiedzieć. Akurat po gwarancji takie cos xd
0
@Destroyer_of_Worlds No to moze jak kogos interesuja takie ligi bo ja ich znam tylko z fify wiec to jak wróżenie z fusów
0
@LionelM95 tak, właśnie prawie nigdy nie uzywam bez kabla bo glownie gram wiec nie bylo powodu by sie zepsula
0
@LionelM95 właśnie sie zastanawiam czy nie wyjac
0
Padła mi chyba bateria w lapku działa tylko pod prądem. Czy to ma wpływ na wydajnosc czy lepiej ją wymienic?
1
@wasacz Czasy przed wynalezieniem autobusów
3
@Destroyer_of_Worlds To ciężko wytypowac kogos nieznanego ze bedzie znanym
5
@Destroyer_of_Worlds Mam nadzieję, ze będzie to Fati i stanie sie pelnoprawnym crackiem.
Obstawiam też Asensio
0
Jakieś fajne horrory/thillery? Moga być stare lub nowe
1
@Emhyr 20 lat to juz nie taki kid
16
Lucho to jest gość. Jak plan z Xavim nie wypali to jestem za jego powrotem. Przy nim by sie młodość rozwinęła
0
@Compadre Wielki gwiazdor sie znalazl bo mecze sędziuje
2
Ten Marciniak to też niezly pajac
https://przegladsportowy.onet.pl/mundial-2022/szymon-marciniak-o-ronaldo-kilka-razy-mu-powiedzialem-cris-zjedz-snickersa/e7pt2p1?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb_48h
0
@michal26 Turcja piękny kraj
1
@Joe_Pesci Afrykanczycy i ci z cieplych krajow beda mieli przewage
0
@Bisz chodzilo o tamten moment byl po kontuzji i zagral ze dwa mecze. Lucho sam mu dal zadebiutowac
3
@Quarhodron Zwykłe przeczucie, nie mam dowodów. Mam nadzieję że sie myle i kasa mu nie zawroci w glowie
1
@esem91 Nie podwazam jego umiejetnosci, ale ma taki trochę cwaniacki charakterek na boisku chociazby wiec no nie wiem.
0
Jakoś temu Balde nie ufam czy jest takim cule, zeby nie bylo jak z Moriba. Niby fajnie ze ogrywamy mlodych ale wodac ze jak za szybko poczuja sie ważni to nieraz cyrki sie dzieja z kontraktami. Trzy mecze zagraja na poziomie i sodowa odbija
2
@Lionel_Messi10 juz nudne sa te pytania o Messiego i Ronaldo. 10 lat temu to bylo modne
0
Niech juz tego Ramosa weźmie