2

Oficjalnie juz Benzema do domu

3

@Encore Dla mnie pierwsze trzy sa świetne, czwarty całkiem dobry

0

@WiernyKibic111 Niby tak ale dzisiaj pilka to biznes i większość ma takie podejście tylko sie nie przyznają

0

@deyna2018 1:0 dla Kataru

1

@tbas Na stronie Realu jest wywiad

1

Arnau Martinez nie skreśla Realu. Jak mamy go brać to trzeba sie pospieszyć bo chlopu obojetne gdzie będzie gral

0

Jakie seriale sa teraz na topie? Nowe i ciekawe

0

@arsenallondyn0 Wole nawet lata 90 , 80, 00 jakbyś cos jeszcze sobie przypomnial to chętnie

0

@VegetaPolska Właśnie praktycznie zawsze mam pod ladowarka i nagle problem z bateria a nigdy bez ladowarki go nie używam wiec kolega wyzej ma racje

0

@LionelM95 dobrze wiedzieć. Akurat po gwarancji takie cos xd

0

@Destroyer_of_Worlds No to moze jak kogos interesuja takie ligi bo ja ich znam tylko z fify wiec to jak wróżenie z fusów

0

@LionelM95 tak, właśnie prawie nigdy nie uzywam bez kabla bo glownie gram wiec nie bylo powodu by sie zepsula

0

@LionelM95 właśnie sie zastanawiam czy nie wyjac

0

Padła mi chyba bateria w lapku działa tylko pod prądem. Czy to ma wpływ na wydajnosc czy lepiej ją wymienic?

1

@wasacz Czasy przed wynalezieniem autobusów

3

@Destroyer_of_Worlds To ciężko wytypowac kogos nieznanego ze bedzie znanym

5

@Destroyer_of_Worlds Mam nadzieję, ze będzie to Fati i stanie sie pelnoprawnym crackiem.
Obstawiam też Asensio

0

Jakieś fajne horrory/thillery? Moga być stare lub nowe

1

@Emhyr 20 lat to juz nie taki kid

16

Lucho to jest gość. Jak plan z Xavim nie wypali to jestem za jego powrotem. Przy nim by sie młodość rozwinęła

0

@Compadre Wielki gwiazdor sie znalazl bo mecze sędziuje

0

@michal26 Turcja piękny kraj

1

@Joe_Pesci Afrykanczycy i ci z cieplych krajow beda mieli przewage

0

@Bisz chodzilo o tamten moment byl po kontuzji i zagral ze dwa mecze. Lucho sam mu dal zadebiutowac

3

@Quarhodron Zwykłe przeczucie, nie mam dowodów. Mam nadzieję że sie myle i kasa mu nie zawroci w glowie

1

@esem91 Nie podwazam jego umiejetnosci, ale ma taki trochę cwaniacki charakterek na boisku chociazby wiec no nie wiem.

0

Jakoś temu Balde nie ufam czy jest takim cule, zeby nie bylo jak z Moriba. Niby fajnie ze ogrywamy mlodych ale wodac ze jak za szybko poczuja sie ważni to nieraz cyrki sie dzieja z kontraktami. Trzy mecze zagraja na poziomie i sodowa odbija

2

@Lionel_Messi10 juz nudne sa te pytania o Messiego i Ronaldo. 10 lat temu to bylo modne

0

Niech juz tego Ramosa weźmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?