1

@adukla nie będą, bo sam wchodzi na pełnej piźekhm, a pada od położenia ręki na plecach... dodam, że nawet przestali mu gwizdać stykowe faule

9

@Bykunn czy ja wiem, wystarczy stop klatka i widać spalonego, bez rysowania linii, a czy spalony 5 cm czy pół metra, jakie to ma znaczenie?

0

Akurat czas powrotu u jednego i drugiego 2 tyg, przypadek? Dobrze niech odpoczywają, a nie leca setki km do tego wrócą Pedri i Dembele kilku zawodników już zrezygnowało z kadry, będą świeży na PK

0

@Faro a de Jong do tyłu biegał :)

1

@kuz bardziej niż z gola, to ja Roberto zapamiętam z akcji, gdzie zamiast przyjmować piłkę, żadnego rywala obok, nastawił baniaka i strata, wybił pod nogi przeciwnika, to takie Barcelońskie :)

1

@pt9 przecież cała ta akcja wzięła się z tego, że Busi nie opanował prostej piłki i musiał się ratować, żeby to normalnie przyjął ta dwójka z Realu by nawet do niego nie podbiegła.

5

@cules100pro system zły, ale jak Ramos pakuje z 2 metrowego spalonego na dogrywkę, to było git ;D

0

@DonAndresFCB no atak na twarz ręką, nasi co chwilę za to kartki dostają, de Jong już kilka takich dostał.

0

@QQL5 to Lewy hat-tricka musi po przerwie strzelić ;D

0

@ptrx Ty nawet nie wiesz jak by się mecz potoczył jakby Kessi był, więc po co takie gadanie. Roberto zawalił przy bramce i zdobył bramkę.

0

Już przy przyjmowaniu piłki mało się nie wywalił, ale przymierzył ładnie.

0

To chyba druga żółta i gra w 10 ?

7

Roberto jest taki gówniany, że o boziu

1

@PatrychoO będziesz jechać na profesjonalizmie Dembele sprzed 3 lat?

9

@FCB24 może go Xavi zmieni w 85+ z raz jak wynik będzie lepszy niż 1:0

0

Boże jaka tu hipokryzja jest. Pedri, to sobie odpocznie i się doleczy, a jak Dembele dłużej wraca, to dzban, bezmózg itp ;00

0

@Rust_Cohle Kepa już myśli co odwalić :D

0

Z tym Dembele, to dziwne historie, już któryś raz odnawia mu się kontuzja przy leczeniu. Na prawdę my mamy taki słaby sztab? Czy on ma jakieś upośledzone mięśnie?

16

a wiadomo, co ta trójka chłopaczków zrobiła?

0

czyli jakiś raport jednak jest

0

@Krzysztof1987 gol na 2:0 z Elche, jest tam wszystko co wypisałeś. Akurat Gavi jest pod formą i to mu się będzie zdarzać w sezonie, bo jest ledwo 18 latkiem, który musi grać wszystko... Tak sobie, też nie pojechał na Mś no i na pewno wróci u n niego wizja gry, jak wróci podstawowy skład, z resztą teraz mało kto w Barcelonie gra z wizją do przodu...

2

@Krzysztof1987 mu techniki zabraknie?

1

@Anonymus0608 beeezeeeduerryy

1

@Kinginiesta nawet ta dobitka po strzale Kevina, to taka pazera, dużo napastników by po prostu stanęło i patrzyło jak piłka leci...

0

Valverde pewnie by powiedział, po co sprawdzać, jak już graliśmy dalej...

3

@Sulimo pewnie, nie te tabletki wziął :D

0

Kto go do loży na CN zaprosi? Druga sprawa, przecież on by tyle o sobie się z trybun dowiedział :D

0

@kiper09 gdzieś jest info co u niego, bo nie widzę? Jak nie ma szans zdążyć na GD, to chyba logiczne, że będą go wprowadzać bardzo ostrożnie, patrząc na przebieg kontuzji. Przecież teraz będzie 2 tyg na repkę.

4

@Comentateiro nic dziwnego, jak piłka przeszkadza, to ciężko bramki strzelać.

10

Po wczorajszym występie Ferrana, nie wiem który jest gorszy, toczą zaciętą walkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?