Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cu cu cubarsi mecz zawali ci
0
Rashford ksieciuniu zloty
0
Dobra pozostała ostatnia deska ratunku, szybki bet na sociedad
0
Olmo do bazy bo już psycha siadla
2
Dani Olmost chyba
1
Hahaha komedia się robi
1
Zabici od własnej broni xD
2
A potem jakiś łepek będzie mi pisał że Yamal "irytuje swoją grą" xD
4
Gil Manzano w pełnej gotowości żeby podłączyć real do tlenu
0
Oczywiście dzisiaj villa musi dostać z evertonem
3
@Eklerek totalne drewna
@escarabajo największy hejter serie a zawsze gotowy xD
3
Dybala ma przed sobą gościa który potrafi grać w piłkę i znowu błyszczy, szok
0
Malen przy Fergusonie i Dovbyku wygląda jak Nazario xD
1
@buglikos galaktyczny real z mbappe*
1
@Dankho94isback chyba nie ma nudniejsze ligi teraz, totalnie odjechali reszcie
1
@AmigoBlancos wczoraj to dopiero były boosty, żaden nie wszedł xD chyba że ten bayern
3
@BorzyKrzys koszmar maxa te staty
3
15 i kupony do kosza
2
@4drian0 najlepsza była ta w swetrze jak do United przychodził xD
1
@Sysia11 dosłownie napisałem żeby się nie wczuwać
0
Był już taki jeden co uciekl z Barcelony do Lipska xD niektórzy to za bardzo się wczuwają w tych młodych zapominając, że to Barcelona, a nie Ajax
2
@Eklerek faro będzie odpalony zaraz
1
@PatrychoO fajnie jakby się go jeszcze testnac udało xD
1
@PatrychoO zrobiłem mimo że apka cięła, ciekawe czy ban poleci xD
1
@blakkudium to już mogli chociaż wykorzystać madryckie gazety, a nie francuskie żeby to robienie bohatera z mbappe było ciut mniej podejrzane
3
@Fog_W_1899 To są jakieś wypierdki przy Pepe, Ricardo Carvalho, Arbeloi, Ramosie czy Casemiro xD
0
@mateusz33 nie wybroniłby nas od decyzji varciniaka
13
@blakkudium Valencia mogłaby znowu wpaść pare bramek zebrać xD
8
Btw przypominacie sobie żeby w jakimś innym topowym klubie na stoperze grał 18 latek? xD chyba obecnie nigdzie
2
Szkoda, że tak wyszło z tym Inigo bo gość był świetnym mentorem dla Cubarsiego, a teraz małolat jedyne w czym progresuje to ilość baboli na mecz