Erykosss
Dołączył/a: sierpień 2020
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fatalny ten mecz jak narazie :/
0
Jedyne co nam zostało to modlitwa żeby nie dostać na dupe za dużo xD
0
Jeśli chce odejść to powinniśmy go sprzedać, nawet jeśli go teraz zatrzymamy to on i jego następny klub sobie poczekają do końca kontraktu i nic nie zarobimy
1
@Boss227 bez kitu xD wyjdzie smutny grubasek i powie zua la liga i Real Madryt nam nie pozwalają
2
Co się musi jeszcze wydarzyć żebyśmy wrócili do zasady 1:1? Czasami kontrakt z nike nie miał załatwić tego problemu?
0
@Rupert_Haubica aa
0
@Rupert_Haubica na jaką listę? XD
0
Kiedy Fati się połamał? Umknęło mi
2
Teraz pytanie mbappe jest taki słaby czy pena taki dobry?
0
Cieszyłem się że lewy nie gra a tu takie coś… mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
0
@sylwa-3 jadą po nim bo jest kapitanem a ciągle zwleka z kontraktem i może być tak że odejdzie za darmo ;-)
2
Ja mam nadzieję że zobaczymy Fatiego od 1 minuty
2
Panie Flick a będzie mógł Fati pobiegać po meczu jak wszyscy wrócą do szatni?
5
Gdzie Fati? Ile jeszcze Ferran będzie grał…
57
Bez kartki XD dwa psy jeden w niebieskim a drugi w białym
4
@oper21 jak niesprawiedliwa XD
1
Kochamy araujo ale on przegrał nam to..
1
@Dejvo przed sezonem głównym celem było wyjście z grupy i ten cel osiągnęliśmy
0
@Maker0 miałeś racje..
2
I tak Czawi zostanie także spokojnie wciąż mozemy wygrac lige mistrzów!1!1!1!
2
@bronx Poczekaj do końca meczu... Xavi i kapitan Roberto ci powiedzą
1
Spokojnie wciąż walczymy o dwa trofea!!!!!1!1!1!1 Wszyscy wierzą w drużynę
0
@ziomal88 jak na 3
0
@mikke a młodzi się zastanawiają czy nie lepiej odejść
2
Mam nadzieje ze to ostatni mecz xaviego mimo ze go lubie... To jednak nie jest trener na Barce. My nie mamy na tyle pieniędzy żeby eksperymentować Barca musi wygrywać bo inaczej upadnie a z Xavim juz nic nie wygramy
11
Roque to bedzie kot ;-)
0
Jaki ja głupi byłem ze postawiłem na barcelone
2
Franek jak ja cie kochan
0
Oby nie przyszedł kosztem Fatiego
0
Wie ktoś może czy mecz z totkami będzie można zobaczyć w TV?