O sobie

  • Zainteresowania Wykrywacze metali, CNC, p.nożna, kinomaniak
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, E. Davids, Puyol
  • Ulubione zespoły Barca, Inter Mediolan, Lech Poznań
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 4315
  • Liczba komentarzy 97
  • Polecenia 153

Komentarze

6

Xavi- legenda klubu okazuje brak szacunku dla wszystkich związanych z Barcą wybierając takiego gościa na kapitana i do tego rezerwowego. Z takim dowódcą na boisku to my w sekunda wylądujemy. Za taki gwałt na klubie Lapcio powinien go nieźle potrząsnąć. No chyba, że to wspólna decyzja. Taka żenada na koniec sezonu.

1

Powrót do starej wersji herbu. Od razu przykuwa uwagę. Jeszcze żeby był w takiej wielkości. Bajka.

0

I pasuje!! Dzięki i miłej emeryturki. Żeby tylko Ci co do łba nie strzeliło i żebyś chciał zostać.

10

Przynajmniej powiedział prawdę , że zagrali słaby mecz, "bez wymówek". Ale to nie liga robi się coraz silniejsza tylko od dobrych kilku spotkań jest duży spadek formy u wszystkich zawodników.

0

Nawet zdąży ktoś walizki policzyć.

Zobacz wszystkie

20

Ciężko pojąć jak można pałać taką nienawiścią do kogoś kto osiągnął sukces jest rozpoznawalny, bogaty. A wszystko to dzięki ciężkiej pracy. Większość życzy Lewemu źle, większość drwi z niego. To przez zazdrość? Nie wiem jak w innych narodach, ale mam wrażenie że tylko Polak Polakowi z tej zazdrości to by nóż w plecy wbił. Dużo zawdzięczamy oczywiście mediom. Nie mają o czym pisać i są artykuły typu: "Lewy włączył rano Tv". A ludzie nie wezmą się za robotę tylko siedzą na kanapie, czytają i komentują. Tak samo z Pudzianem. Zazdrościcie im? Chcecie mieć to co oni? To się k..wa weźcie za robotę! Ja osobiście mam mieszane uczucia, czy lewy się sprawdzi u nas. Ale jeśli załozy koszulkę Barcy, to życzę mu 50 bramek w sezonie.

17

O co wam chodzi z tymi tekstami? Są adekwatne do sytuacji i miejsca w jakim będzie mecz. Główny punkt zaczepny Las Vegas. Nie widzę w tym nic złośliwego itp. Dla mnie SUPER, a każdy sobie już niech interpretuje pod siebie.

16

Gościu przynajmniej szczery do bólu. Potrafi się przyznać do błędów. A nie kombinować.

12

"preferowane przez dyrekcję ustawienie" Dyrekcja nie powinna się mieszać do takich spraw. Trener jest od takich rzeczy i nikt mu nie powinien narzucać ustawienia i innych aspektów w tym rzemiośle. Tyczy się to obojętnie jakiego trenera mamy. Jak dyrekcji nie odpowiada sposób ustawienia to niech sami wezmą ten ciężar na siebie i trenują. W Barcelonie żyją tylko 4 3 3, tak jakby inne rozwiązania nie istniały i dzięki temu brakuje elastyczności i elementu zaskoczenia a na końcu "jest jak jest". Albo szukają trenera co gra 4 3 3, albo jak nie gra to wymuszają to na nim i potem się dziwią że trener x w innym klubie sukcesy osiągał a tu jest słaby. Mówię o dobrych trenerach

10

Mój szwagier(biały) ma jutro prze......bany dzień, bo ja z nim pracuje. Visca el BARCA.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?