Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Schoogs Mysle ze @tristan87 po prostu go nie lubi i dlatego tak ocenia.Zapewne Viniciusa tez nie lubi i ocena jego poziom sportowy na beznadziejny.Ludzie za bardzo kierują się sympatią a nie rzeczywista oceną sytuacji.
1
Ciekawe.
2
@barcelonaLM Ma byc jakis turniej niedługo w którym Carlitos moze sie zmierzyc z Rafa
0
@jacobFCB Po tym roku konczy mu sie kontrakt i nie widze po co miałby siedziec w Polsce
1
@Stinger_ Tomek mówił kiedys ze chciałby spróbowac za granicą pograc
1
Dla ligi ogromna strata ale dla niego pewnie pensja razy dwa
0
@Stinger_ @FcPortoFan1999 Z Legii obecnie kazdy zwalnia trenera i mówią ludzie ze grają syf.Nikt w nich nie wierzył tak naprawde.
0
@FcPortoFan1999 Legia tez była skazywana na porazke gdzie kursy to mówią 4.20 vs 1.85
0
@FcPortoFan1999 Wciąz Betis to lepsza drużyna niz Kopenhaga a przynajmniej mają lepszych zawodników
0
@FcPortoFan1999 Na tle Legii tak
1
@tristan87 Tylko osoba która nie ogląda piłki tak powie.
3
Maxim Oyedele
0
@Pedri16Future Dla Legi taki Betis jest nieosiągalny finansowo
0
@tristan87 Oni chcieli.To ze go nie lubisz to inna sprawa xd
1
@Pedri16Future Wartosc Legii 25 mln a Betisu 180mln,Jagielonia 15 Kopenhaga 70
0
@Pedri16Future Jesli na rynku bylby Guardiola to out
0
@tristan87 Raczej Juve/Inter itd
0
@Luciano99 On przedłuzył niedawno ten kontrakt
1
@Pedri16Future Oczywiscie ze Legia
0
@tristan87 Dziwne bo on mówił ze miał oferty z innych dobrych klubow przed podpisanie kontraktu
1
@NeroTFP1 Manchester od czasów Sir Alexa miał z 10 trenerów.Pewnie przez następne 10 lat bedą mieli kolejnych 10 nowych trenerów
2
Doping Sinnera pewnie troche odepchnął Carlitosa.Zresztą nie powiedział tego wprost alę srednio mu się podobała ta sytuacja.
0
Człowiek poszedł na fortnajta a tu znowu Bruno z czerwoną.Ale widze ze tym razem bez wałka jak z Tottenhamem
1
@Popitek12 Jeszcze robi rekord
0
@LeoMessiiBarcaPepa Te 9 lat Mou bez porażki jest dziwne.Trzeba by to sprawdzic.
@Danny Gaucho
0
Musi tu być Zidane
1
@adi7adi8 Ta roznica wiekowa nie az tak duza
0
@FcPortoFan1999 Chociaz ci obrońcy tez zrobieni jak dzieci przez Rasha
0
Bramkarza macie do wymiany @FcPortoFan1999
https://x.com/SimplyUtd/status/1841918396662686111
2
Może wymiana Tsitsipasa na Carlitosa? @mekston @FcPortoFan1999 @barcelonaLM