1

@Schoogs Mysle ze @tristan87 po prostu go nie lubi i dlatego tak ocenia.Zapewne Viniciusa tez nie lubi i ocena jego poziom sportowy na beznadziejny.Ludzie za bardzo kierują się sympatią a nie rzeczywista oceną sytuacji.

1

Ciekawe.


2

@barcelonaLM Ma byc jakis turniej niedługo w którym Carlitos moze sie zmierzyc z Rafa

0

@jacobFCB Po tym roku konczy mu sie kontrakt i nie widze po co miałby siedziec w Polsce

1

@Stinger_ Tomek mówił kiedys ze chciałby spróbowac za granicą pograc

1

Dla ligi ogromna strata ale dla niego pewnie pensja razy dwa


0

@Stinger_ @FcPortoFan1999 Z Legii obecnie kazdy zwalnia trenera i mówią ludzie ze grają syf.Nikt w nich nie wierzył tak naprawde.

0

@FcPortoFan1999 Legia tez była skazywana na porazke gdzie kursy to mówią 4.20 vs 1.85

0

@FcPortoFan1999 Wciąz Betis to lepsza drużyna niz Kopenhaga a przynajmniej mają lepszych zawodników

0

@FcPortoFan1999 Na tle Legii tak

1

@tristan87 Tylko osoba która nie ogląda piłki tak powie.


3

Maxim Oyedele


0

@Pedri16Future Dla Legi taki Betis jest nieosiągalny finansowo

0

@tristan87 Oni chcieli.To ze go nie lubisz to inna sprawa xd

1

@Pedri16Future Wartosc Legii 25 mln a Betisu 180mln,Jagielonia 15 Kopenhaga 70

0

@Pedri16Future Jesli na rynku bylby Guardiola to out

0

@tristan87 Raczej Juve/Inter itd

0

@Luciano99 On przedłuzył niedawno ten kontrakt

1

@Pedri16Future Oczywiscie ze Legia

0

@tristan87 Dziwne bo on mówił ze miał oferty z innych dobrych klubow przed podpisanie kontraktu

1

@NeroTFP1 Manchester od czasów Sir Alexa miał z 10 trenerów.Pewnie przez następne 10 lat bedą mieli kolejnych 10 nowych trenerów

2

Doping Sinnera pewnie troche odepchnął Carlitosa.Zresztą nie powiedział tego wprost alę srednio mu się podobała ta sytuacja.


0

Człowiek poszedł na fortnajta a tu znowu Bruno z czerwoną.Ale widze ze tym razem bez wałka jak z Tottenhamem

1

@Popitek12 Jeszcze robi rekord

0

@LeoMessiiBarcaPepa Te 9 lat Mou bez porażki jest dziwne.Trzeba by to sprawdzic.
@Danny Gaucho

0

Musi tu być Zidane


1

@adi7adi8 Ta roznica wiekowa nie az tak duza

0

@FcPortoFan1999 Chociaz ci obrońcy tez zrobieni jak dzieci przez Rasha

0

2

Może wymiana Tsitsipasa na Carlitosa? @mekston @FcPortoFan1999 @barcelonaLM


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?