Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 To nie usprawiedliwienie.Dopiero co skończył turniej w Pekinie i gra odrazu tutaj.Wiadomo ze powinien wygrac taki mecz ale też w ostatnim miesiącu rozegrał ponad 15 meczy licząc deble z Laver.Napewno zmęczenie jakies jest.
5
@MesQueUnClub96 Nole to w tym roku przegrał wszystko oprócz igrzysk.Rok bez szlema i tak naprawde rok bardzo przeciętnej gry.Mało meczy wygrał z tymi lepszymi rywalami.Większośc to bił zawodnikow top 20-50.
2
@MesQueUnClub96 No a Alcaraz niedawno Sinner #1 i Med #5.Mysle ze Carlitos nikogo się nie boi a kwestia dnia i dyspozycji ;v
2
@MesQueUnClub96 Jak Novak narazie grał tylko z zawodnikami top50 xd
1
@mekston Ciężki ten mecz.Mało wychodzilo Carlosowi a nawet jak wychodzilo to zaraz to oddawał.Przeciez ten tiebreak w 1 secie byl spokojnie do wygrania
0
@mekston I chyba po grzybach
1
@mekston Nie ma dzisiaj pewności Carlitos a trzeba oddać że Czech gra solidny tenis
1
@mekston On ma jakis problem czasami z motywacja na slabszych graczy.W tym roku bilans z top5 ma w stylu 9:1 ale jak przychodza takie mecze to brakuje tej koncetracji.To sa trudne mecze bo musisz je wygrac.
2
@mekston Sinner gra bardzo rowno w tym roku.On przegrywa praktycznie tylko na Carlitosa a tak to wygrywa w tym roku z reszta plus ten mecz z Medem
1
@mekston Jesli Carlitos by odpadl no to Sinner pewnie wykorzysta
3
@mekston Carlos chyba myslami z Rafa Nadalem.Jakis taki bez energi dzisiaj
0
@Bzyczekk Chcialbym wierzyc tym statystykom ale wydaje sie to abstrakcja.Siatkowka>NBA?
1
@tristan87 Kibice Realu powiedza Ramos a Barcelony Iniesta.Kwestia preferencji.
1
@Bzyczekk Tenis i Krykiet to jak pilka nozna i siatkowka
0
@mekston Zostal tylko potezny Taylor
0
@ShawnC Rafa zagral ponad 1000 meczy wiec napewno widziales go w akcji
1
@mekston Wlasnie spojrzalem ze Zverev juz odpadl
0
Nie gra dobrego tenisa ostatnimi czasami Med ale podobno nie do konca jest zdrowy.
1
@mekston To prawda aczkolwiek tyle wygral ze juz to cv zostanie na zawsze
8
Tenis bez Nadala i Federera juz nigdy nie bedzie taki sam.Niby sa mlodzi gniewni jak Carlitos i Sinner ale aura Fedal byla przepotezna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Popitek12 W końcu Bruno wygra jakiś mecz
2
@mekston Irytujace godziny meczow
4
No było tak @budel17 @ranger3120
2
@budel17 Ale to też moze zrozumieją że samymi hedami nie będą wygrywać wszystkiego.
1
@ranger3120 Oj tak.Zasługiwali na ten turniej
1
@ranger3120 Ale orka ze strony Turków
0
@Pnog37 Pistolka o wszystko
0
Nie no G2 dzisiaj to jakis sabotaż.Niko już chyba czuje to Falcons.
0
@Messibestplayerintheworld Xavi