2

@MesQueUnClub96 To nie usprawiedliwienie.Dopiero co skończył turniej w Pekinie i gra odrazu tutaj.Wiadomo ze powinien wygrac taki mecz ale też w ostatnim miesiącu rozegrał ponad 15 meczy licząc deble z Laver.Napewno zmęczenie jakies jest.

5

@MesQueUnClub96 Nole to w tym roku przegrał wszystko oprócz igrzysk.Rok bez szlema i tak naprawde rok bardzo przeciętnej gry.Mało meczy wygrał z tymi lepszymi rywalami.Większośc to bił zawodnikow top 20-50.

2

@MesQueUnClub96 No a Alcaraz niedawno Sinner #1 i Med #5.Mysle ze Carlitos nikogo się nie boi a kwestia dnia i dyspozycji ;v

2

@MesQueUnClub96 Jak Novak narazie grał tylko z zawodnikami top50 xd

1

@mekston Ciężki ten mecz.Mało wychodzilo Carlosowi a nawet jak wychodzilo to zaraz to oddawał.Przeciez ten tiebreak w 1 secie byl spokojnie do wygrania

0

@mekston I chyba po grzybach

1

@mekston Nie ma dzisiaj pewności Carlitos a trzeba oddać że Czech gra solidny tenis

1

@mekston On ma jakis problem czasami z motywacja na slabszych graczy.W tym roku bilans z top5 ma w stylu 9:1 ale jak przychodza takie mecze to brakuje tej koncetracji.To sa trudne mecze bo musisz je wygrac.

2

@mekston Sinner gra bardzo rowno w tym roku.On przegrywa praktycznie tylko na Carlitosa a tak to wygrywa w tym roku z reszta plus ten mecz z Medem

1

@mekston Jesli Carlitos by odpadl no to Sinner pewnie wykorzysta

3

@mekston Carlos chyba myslami z Rafa Nadalem.Jakis taki bez energi dzisiaj

0

@Bzyczekk Chcialbym wierzyc tym statystykom ale wydaje sie to abstrakcja.Siatkowka>NBA?

1

@tristan87 Kibice Realu powiedza Ramos a Barcelony Iniesta.Kwestia preferencji.

1

@Bzyczekk Tenis i Krykiet to jak pilka nozna i siatkowka

0

@mekston Zostal tylko potezny Taylor

0

@ShawnC Rafa zagral ponad 1000 meczy wiec napewno widziales go w akcji

1

@mekston Wlasnie spojrzalem ze Zverev juz odpadl

0

Nie gra dobrego tenisa ostatnimi czasami Med ale podobno nie do konca jest zdrowy.

1

@mekston To prawda aczkolwiek tyle wygral ze juz to cv zostanie na zawsze

8

Tenis bez Nadala i Federera juz nigdy nie bedzie taki sam.Niby sa mlodzi gniewni jak Carlitos i Sinner ale aura Fedal byla przepotezna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Popitek12 W końcu Bruno wygra jakiś mecz

2

@mekston Irytujace godziny meczow

4

No było tak @budel17 @ranger3120


2

@budel17 Ale to też moze zrozumieją że samymi hedami nie będą wygrywać wszystkiego.

1

@ranger3120 Oj tak.Zasługiwali na ten turniej

1

@ranger3120 Ale orka ze strony Turków

0

@Pnog37 Pistolka o wszystko

0

Nie no G2 dzisiaj to jakis sabotaż.Niko już chyba czuje to Falcons.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?