Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Veb1233 A ja x2 miałem.Fart jak nie wiem xD
15
Hah Lukaku wyjaśnia :
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68649903_1390421991133800_9069674643597557760_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQkqHGC3LBDBvIhpVfrlGdsMCYQRgW_2_F5kXASf897pFaZ5SjJjOoZDxaBVIo69RUY&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=15a423b09d10fedd55934a0656221041&oe=5DE570CA
2
@kerouac 25 i licze że Rashford strzeli z 5 wilkom xD
0
@student97r W tym sezonie pewnie będzie się oszczędzał i dużo meczów odpuści by wejść w po z pełną siłą.
0
@student97r Niby James to robot ale czy aż tak?Jak dla mnie to nawet niech gra do 50.
13
@Ratamahatta 3 strzały i 2 bramki.Można powiedzieć że dziś Tottenham świętuje bo te 2:2 jest jak zwycięstwo.
0
@Chwytliwy otóz nie
0
Tottenham po 1 połowie :
-1 strzał
-0 rożnych
-45 % posiadania
1
I to jest właśnie największym atutem City.Nie ma jednego gwiazdora a u nas wezmą Messiego i padaka.
4
I tak niech się totki cieszą że Ederson miał chwilowy wylew.
6
Ale City potrafi dominować.Odrazu widać kto tu będzie prowadził grę.
1
No to czas na najlepszą ligę świata.
0
@ViscaBarca123 Dałem x2 także liczę na to :D
0
@CalvinCandie No nie bo ja wiem lepiej.
0
@CalvinCandie Nieudolność bo odrazu ktoś powinien do niego doskoczyć.
0
@ViscaBarca123 Myślisz że są duże szanse na win Sociedad?
0
@BogFutbolu To nie fart to nieudolność Celty.
0
Niemiecka solidność.
0
@Colon Kurtuła to top.
0
@kuz Zółta i tyle.
4
Bez przesady.Nie czerwo za takie coś.
0
Waw.Casemiro co wyjął.
0
No sędziowie..szacunek.
0
Ten Odrioziola jest tak cienki że szok.
0
Wraca Bernardo do składu City :]
0
Bale jest najlepszy.
0
@Chwytliwy Dlatego ja nigdy nie oceniam presezonu :v
0
@Katalonbar I to jaką asyste.Kapitalny rajd Garetha.
0
@xVENUMx No ja poczekałem aż ten kurs podskoczy i złapałem Real po 1.95
0
No i pięknie postawiony dziś Real.