1

@Veb1233 A ja x2 miałem.Fart jak nie wiem xD

2

@kerouac 25 i licze że Rashford strzeli z 5 wilkom xD

0

@student97r W tym sezonie pewnie będzie się oszczędzał i dużo meczów odpuści by wejść w po z pełną siłą.

0

@student97r Niby James to robot ale czy aż tak?Jak dla mnie to nawet niech gra do 50.

13

@Ratamahatta 3 strzały i 2 bramki.Można powiedzieć że dziś Tottenham świętuje bo te 2:2 jest jak zwycięstwo.

0

@Chwytliwy otóz nie

0

Tottenham po 1 połowie :
-1 strzał
-0 rożnych
-45 % posiadania

1

I to jest właśnie największym atutem City.Nie ma jednego gwiazdora a u nas wezmą Messiego i padaka.

4

I tak niech się totki cieszą że Ederson miał chwilowy wylew.

6

Ale City potrafi dominować.Odrazu widać kto tu będzie prowadził grę.

1

No to czas na najlepszą ligę świata.

0

@ViscaBarca123 Dałem x2 także liczę na to :D

0

@CalvinCandie No nie bo ja wiem lepiej.

0

@CalvinCandie Nieudolność bo odrazu ktoś powinien do niego doskoczyć.

0

@ViscaBarca123 Myślisz że są duże szanse na win Sociedad?

0

@BogFutbolu To nie fart to nieudolność Celty.

0

Niemiecka solidność.

0

@Colon Kurtuła to top.

0

@kuz Zółta i tyle.

4

Bez przesady.Nie czerwo za takie coś.

0

Waw.Casemiro co wyjął.

0

No sędziowie..szacunek.

0

Ten Odrioziola jest tak cienki że szok.

0

Wraca Bernardo do składu City :]

0

Bale jest najlepszy.

0

@Chwytliwy Dlatego ja nigdy nie oceniam presezonu :v

0

@Katalonbar I to jaką asyste.Kapitalny rajd Garetha.

0

@xVENUMx No ja poczekałem aż ten kurs podskoczy i złapałem Real po 1.95

0

No i pięknie postawiony dziś Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?