O sobie

  • Zainteresowania Film, IT, Football
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 241
  • Liczba komentarzy 204
  • Polecenia 297

Komentarze

0

@Colon Owszem, prawie kazdy zaczynal jako kibic sukcesu. Rozumiem, że ktos moze stracic na krotki okres chec ogladania mecY na przyklad po dwumeczu 7-0 z Bayernem czy po utracie przewagi z Romą czy LFC. Ale przestac ogladac bo gramy nudno? Naprawdę dziwne, Polske kazdy oglada pomimo słabiej gry od lat. Byc moze tylko dla mnie Barcelona jest na półce kibicowskiej razem z reprezentacją Polski.

0

@koksik2700 Zgadzam się, po prostu jestem kibicem i nie są to zadne przechwalki. Z mojej perspektywy jest to nawet lekko nienormalne. Jestem kibicem Barcelony i zawsze czekam na ich mecz bez wzgledu na to kto jest trenerem i jak grają. Malo jest takich romantycznych kibiców. Dla mnie to normalne. Ciezko mi sie czyta, że ktos odpuszcza sobie mecz bo gra nie wyglada tak jakby się chcialo, niech tak robi ale niech nie uważa sie za kibica.

1

@Chwytliwy W zadnym wypadku nie ustawiam. Stwierdzam fakt, nie kaze im ogladac meczy. Niech nie ogladaja. Jednak dopoki tu są to mogę i będę wyrażał swoje zdanie.

1

@Qlewer Stwierdzenie faktu czyli podwazanie "kibicostwa" wielu ludzi na tej stronie jest prowokowaniem. Ok. Niestety to tylko gorzka prawda. Lekko gorsze lata w najnowszej historii klubu i juz nikomu nie chce się tego ogladac.

0

@sidzej Tak

Zobacz wszystkie

16

@tusa85 Predzej spadnie w Barcelonie gdzie jest wieksza konkurencja.

15

11

@bartekvisca Czyli jestes kibicem Messiego a nie Barcelony. Skoncz kibicowac bo takich sympatyków tu nie potrzeba.

9

@misiek12319 co ma na celu dodawanie informacji z przed 6 lat?

8

@Coachinho Radzę nie pisac tak na tym etapie, Dembele w Borrusi wygladal podobnie, wedlug mnie nawet lepiej. W wiekszych klubach nastepuje weryfikacja.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?