D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho pod koniec meczu zderzył się z Ez Abde i mu się kostka wykręciła
0
@L4ngusta pewnie za dużo osoby chce się zarejestrować
11
aj Fermin w słupek
1
Liverpool znowu się kompromituje.
5
Joan jaki szef xD
4
o nie Ding Dong, to jeszcze mogą być kłopoty.
1
@DragonxNF ja też nie, kompletny przypadek
1
Nie no ludzie nie dyktujmy takich karnych.
1
@Bocheno1 będzie albo nie będzie, pożyjemy zobaczymy
3
Moim zadaniem to pomysł z Roonym na "10" albo wypali albo nie.
6
Donald Tusk także im kibicuje.
Czysta woda...
4
Co za ludzie, nawet się spokojnie w lesie wyszczać nie można...
1
@Fc112 2 razy po gówno warte 25 zł.
29
Już się nie mogę doczekać.
3
@Trojanek23 czyli teraz masz dwie 50zl
2
Król strzelców już po Uzbekistanie znany będzie.
0
Pierwsza grupa to liga Konferencji.
2
Komentarz usunięty
1
@Hosh Mentzen też żartuje, a też się go czepiają, ogólnie nasza polityka to jeden wielki żart.
3
@PatrychoO pierwszy raz prawdę powiedział.
1
@takisobiektos na Mołdawii i Estonii
2
@Criss18Barca żeby go rozwinąć i wysłać na podbój Ekstraklasy
1
We are back!
0
My Roque oni Endrick, w sumie to zabawne, że przy takiej konkurencji i ego w Realu ktoś myślał, że on coś pogra.
5
Dobry chłop, lubi mieć występy i gole równo.
1
@AmigoBlancos jak Ty typer chyba
0
@KamQiX uczy na przyszłość, żeby kiedyś pamiętał by szybko wracać, bo rywal może to wykorzystać.
5
Wojtek elegancko zastąpił naszego łysego trenera bramkarzy.
3
@Rifek Duda zły bo długopis, ten zły bo wetoman.
8
@La Pulgaa jakiś fejkowy BarcyInfo