D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
MvG pięknie to odkręcił.
3
@Jakchcesz powinna być wdzięczna, że szybciej dotarła do celu.
5
Możecie go rozpoznać po charakterystycznym złotym zębie.
0
@draxidox znowu jakiś foliarz
24
@arasz1819 tak wiemy, bo to Twój post, Ty byś o Tusku nic złego przecież nie napisał ;)
36
Chciałbym ufać tak kobiecie jak ufam Flickowi.
10
Plan B @Luciano99
3
@mordini123 Eleven gotuje ostatnio ładnie.
0
@Ramon_Villaverde nie wiem do czego się odnosisz, bo tu akurat w tej wypowiedzi nie tworzył bajek, nie mówił że miał ciężko w młodości czy nie cytował Paulo Coelho, tylko na pytanie gdzie mógł jakoś spiąć się do Marka Papszuna, po prostu zażartował z tej sytuacji.
7
Jaki to jest sigma xD
9
Czy lubicie @Kessie?
6
Wesley Plaiser peak sylwetki giga chada.
5
Kocham tego realizatora xD
0
u mnie z dzioba
2
Nie moge z tego strzału de Jonga xD
2
Eric MVP pierwszej połowy.
1
110 to suma IQ naszej dzisiejszej defensywy.
2
Co jest Kounde, noc jest jest Kounde...
5
ale przyk*ił w poprzeczkę
3
Rzut karny dla Realu Madr... A nie.
10
z każdą minutą bliżej karnego dla Realu Madryt
26
Trochę staro wygląda jak na 13 lat.
1
@blakkudium myślałem, że już zakończył karierę
5
O cholera
4
@Transu96 następny razem wrzuć jej przez okno
1
@PatrychoO a mam wrażenie, że to z wiekiem się zmienia, bo za dzieciaka pamiętam jak zdjął koszulkę po bramce, to chciałem tak wyglądać a teraz moim zadaniem jest to za "chuda" sylwetka
0
@partymaker i jeszcze "nigdy nie brałem sterydów" po czym wchodzisz wyglądając tak po 50 xD
2
Nie no Kciuk i tak byl bez szans, ale O'Connor zrobił najlepszą średnia na turnieju xD
0
@Popitek12 to prawda, trzeba bacznie przyglądać się gwiazdom, które mogą zasilić szeregi Barcelony.
7
@Arden to tak wyglądał młody @Kessie