1

MvG pięknie to odkręcił.

3

@Jakchcesz powinna być wdzięczna, że szybciej dotarła do celu.

5

Możecie go rozpoznać po charakterystycznym złotym zębie.

0

@draxidox znowu jakiś foliarz

24

@arasz1819 tak wiemy, bo to Twój post, Ty byś o Tusku nic złego przecież nie napisał ;)

36

Chciałbym ufać tak kobiecie jak ufam Flickowi.


10

Plan B @Luciano99

3

@mordini123 Eleven gotuje ostatnio ładnie.

0

@Ramon_Villaverde nie wiem do czego się odnosisz, bo tu akurat w tej wypowiedzi nie tworzył bajek, nie mówił że miał ciężko w młodości czy nie cytował Paulo Coelho, tylko na pytanie gdzie mógł jakoś spiąć się do Marka Papszuna, po prostu zażartował z tej sytuacji.

7

Jaki to jest sigma xD

9

Czy lubicie @Kessie?

6

Wesley Plaiser peak sylwetki giga chada.

5

Kocham tego realizatora xD

0

u mnie z dzioba

2

Nie moge z tego strzału de Jonga xD

2

Eric MVP pierwszej połowy.

1

110 to suma IQ naszej dzisiejszej defensywy.

2

Co jest Kounde, noc jest jest Kounde...

5

ale przyk*ił w poprzeczkę

3

Rzut karny dla Realu Madr... A nie.

10

z każdą minutą bliżej karnego dla Realu Madryt

26

Trochę staro wygląda jak na 13 lat.

1

@blakkudium myślałem, że już zakończył karierę

5

O cholera

4

@Transu96 następny razem wrzuć jej przez okno

1

@PatrychoO a mam wrażenie, że to z wiekiem się zmienia, bo za dzieciaka pamiętam jak zdjął koszulkę po bramce, to chciałem tak wyglądać a teraz moim zadaniem jest to za "chuda" sylwetka

0

@partymaker i jeszcze "nigdy nie brałem sterydów" po czym wchodzisz wyglądając tak po 50 xD

2

Nie no Kciuk i tak byl bez szans, ale O'Connor zrobił najlepszą średnia na turnieju xD

0

@Popitek12 to prawda, trzeba bacznie przyglądać się gwiazdom, które mogą zasilić szeregi Barcelony.

7

@Arden to tak wyglądał młody @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?