1

@Popitek12 nie jest w mecie w nowym roku?

1

@Popitek12 I to jeszcze jak, rok 2026 jest rokiem Wielkiego Krzyśka Ratajskiego.

3

Dobranoc.

12

2025 minął jakby to było wczoraj.

1

@Popitek12 najgorzej jak MILF-y to już panie w twoim wieku..

0

Tyle śniegu nawaliło a krzyczą o jakimś globalnym ociepleniu i że planeta płonie, masakra...

0

The people's Champion.

7

Coś pięknego, Gary nadal to ma.

5

Gary Anderson 2.0

4

Marzenie żeby Anderson zrobił jeszcze ostatni Last Dance po Mistrzostwo.

3

Potężny van Veen

2

@BulaKG wybór prosty, Gary Anderson.

2

@Jakchcesz czas to fascynująca sprawa

13

@Popitek12 mówię, że znam Popitka i gościu grzecznie opuszcza siłownie.

1

Jak Rock jeszcze zrobi comeback, to to będzie legendarne.

3

Hood jest niemożliwy xD

0

Cierpliwy to i Rocka ugotuję.

1

ale brodacz wyciągnął rękę do Claytona.

10

plus taki, że cała publiczność pewnie będzie za Ratajskim xD

10

Polish Eagle rozszarpie Littlera.

0

ale zawalił double'a w narożnik xD

1

Ratajski tryb Terminator.

5

Whatever you want!

10

Tęsknimy Szefie!


2

Właśnie dopiero obejrzałem mecz Littler - Cross, jak ktoś chce się wkręcić w darta to jest to perfekcyjny mecz do tego,szkoda tej D20 Crossa, bo mogło być ciekawie.


8

Searle idzie po Mistrza bez straty seta.

4

Jutro o 13:45 gra Polish Eagle

2

@Giwera oby tak dalej, lubię chłopa..

3

@tadzik447 Tadzik na górę!

1

@Cryptolis u mnie był automat, ale od pewnego czasu wisi kartka, że chwilowo nieczynny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?