D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 nie jest w mecie w nowym roku?
1
@Popitek12 I to jeszcze jak, rok 2026 jest rokiem Wielkiego Krzyśka Ratajskiego.
3
Dobranoc.
12
2025 minął jakby to było wczoraj.
1
@Popitek12 najgorzej jak MILF-y to już panie w twoim wieku..
0
Tyle śniegu nawaliło a krzyczą o jakimś globalnym ociepleniu i że planeta płonie, masakra...
0
The people's Champion.
7
Coś pięknego, Gary nadal to ma.
5
Gary Anderson 2.0
4
Marzenie żeby Anderson zrobił jeszcze ostatni Last Dance po Mistrzostwo.
3
Potężny van Veen
2
@BulaKG wybór prosty, Gary Anderson.
2
@Jakchcesz czas to fascynująca sprawa
13
@Popitek12 mówię, że znam Popitka i gościu grzecznie opuszcza siłownie.
1
Jak Rock jeszcze zrobi comeback, to to będzie legendarne.
3
Hood jest niemożliwy xD
0
Cierpliwy to i Rocka ugotuję.
1
ale brodacz wyciągnął rękę do Claytona.
10
plus taki, że cała publiczność pewnie będzie za Ratajskim xD
10
Polish Eagle rozszarpie Littlera.
0
ale zawalił double'a w narożnik xD
1
Ratajski tryb Terminator.
5
Whatever you want!
10
Tęsknimy Szefie!
2
Właśnie dopiero obejrzałem mecz Littler - Cross, jak ktoś chce się wkręcić w darta to jest to perfekcyjny mecz do tego,szkoda tej D20 Crossa, bo mogło być ciekawie.
8
Searle idzie po Mistrza bez straty seta.
4
Jutro o 13:45 gra Polish Eagle
2
@Giwera oby tak dalej, lubię chłopa..
3
@tadzik447 Tadzik na górę!
1
@Cryptolis u mnie był automat, ale od pewnego czasu wisi kartka, że chwilowo nieczynny xD