4

Sędzia ma wywalone w ten deszcz, będą grać co do sekundy xD

8

Laporta jaka AURA

2

Cubarsi 151,5m w Willingen

0

Kocham Erica Garcie.

2

Gorszego 15 minut to nie widziałem, to już w B-klasie lepsze mecze.

0

Maldini dziś elektryk

3

Szybko by poszło xD

1

@tomek8756 mocny zawodnik xD

0

Nadszedł dzień dzisiejszy.

1

@Popitek12 tak samo jak Cristiano Ronaldo

2

@tomek8756 w końcu minister kultury, wie co mówi

4

@July_6_BcN dla Di Caprio już za stara.

3

GOAT wraca do Ekstraklasy.

4

Wojtek Kowalczyk to przy nim tytan intelektu.

0

@zadafcb wygląda bardziej jak jakiś FIAT a nie Ferrari

11

@LAMC_10 Marcin Gortat

3

Co ten Nawałka odwala?

38

Podwyżka dla tłumacza xD

14

Uwielbiam go, nigdy się nie zmieniaj Ferminatorze.

0

To czekamy na wylew w obronie.

3

@July_6_BcN ale go zajechałaś...

0

Elegancki spalony xD

0

@Krzywy95 słowo klucz "wydawało"

0

Lewy występ w I połowie to Absolute Cinema.

1

Fermin usiądź mi na mordzie

0

"Eric Garcia blisko chorego"
No jeszcze brakuje nam tego, żeby Eric się rozchorował.

0

Nie no Lewy dziś robi show xD

1

Lewandowski kapitalna wizja gry

0

Brawo Ferminator

0

Jedynie Eric trzyma poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?