D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy słabo, Wąsek dobry skok oddał.
13
@BorzyKrzys o 19 to będą oglądał piękne twarze Tomasiaka i Wąska
5
@Joe_Barbaro albo Kevina Prince Boatenga
8
@Rastafarnianin jeszcze zdjęcie siura powinien wysłać.
1
Real 2137 karny w tym sezonie.
2
Coś niesamowitego ten chłopak, rok temu nikt by nie powiedział, że on będzie w top10 IO a co dopiero 2 medale.
0
@Czyhrynski czy najlepszy to nie wiem, ale miał najlepszy Prime ze wszystkich skoczków.
3
Ronaldo powinni to wysłać.
1
@Popitek12 nie jesteśmy Zebros
3
@Popitek12 w 1.lidze
1
@RoberDzik i jeszcze Widzew, to by było coś pięknego.
4
Kolejny krok Legii Warszawa do 1. Ligi
6
Jarek się zdenerwował
0
@urbipl murawa kapitalna była.
3
Arnie się zdenerwował.
0
@mientusek1407 spójrz na jego powroty przy straconych bramkach, wszystko na truchcie robione, klasowy DP by chociaż powalczył.
0
@Majkel34 dlatego lepiej mieć prysznic.
1
@Hosh oczywiście, wystarczyło żeby ją wybić do przodu
3
Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł przedłużać Lewego, dobry napastnik, ale nie na takim kontrakcie jaki ma.
0
@Batys że mało? Ja bym tyle doliczył
6
bez Raphini, Pedriego i obrony to my możemy sobie w Picipolo na małe bramki pograć.
1
Ja bym to wyjaśnił na FAME MMA.
2
Ferran mógł jeszcze lżej podać...
2
A Tchouamani normalnie bronić ręką może
2
Balde zrobił swoje podsumowanie.
3
Mbappe już by się rozpędzał z 14 metra.
0
Nie mamy bramki, ale spokojne doliczy 2 minuty
0
Jestem ciekawy co oni tu wynaleźli xDDDD
0
Nie wiem w czym jest tu problem, tak ciężko to szybko ogarnąć?
2
Negreira rób ten przelew.