1

Wszyscy słabo, Wąsek dobry skok oddał.

13

@BorzyKrzys o 19 to będą oglądał piękne twarze Tomasiaka i Wąska

5

@Joe_Barbaro albo Kevina Prince Boatenga

8

@Rastafarnianin jeszcze zdjęcie siura powinien wysłać.

1

Real 2137 karny w tym sezonie.

2

Coś niesamowitego ten chłopak, rok temu nikt by nie powiedział, że on będzie w top10 IO a co dopiero 2 medale.

0

@Czyhrynski czy najlepszy to nie wiem, ale miał najlepszy Prime ze wszystkich skoczków.

3

Ronaldo powinni to wysłać.

1

@Popitek12 nie jesteśmy Zebros

3

@Popitek12 w 1.lidze

1

@RoberDzik i jeszcze Widzew, to by było coś pięknego.

4

Kolejny krok Legii Warszawa do 1. Ligi

6

Jarek się zdenerwował

0

@urbipl murawa kapitalna była.

3

Arnie się zdenerwował.

0

@mientusek1407 spójrz na jego powroty przy straconych bramkach, wszystko na truchcie robione, klasowy DP by chociaż powalczył.

0

@Majkel34 dlatego lepiej mieć prysznic.

1

@Hosh oczywiście, wystarczyło żeby ją wybić do przodu

3

Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł przedłużać Lewego, dobry napastnik, ale nie na takim kontrakcie jaki ma.

0

@Batys że mało? Ja bym tyle doliczył

6

bez Raphini, Pedriego i obrony to my możemy sobie w Picipolo na małe bramki pograć.

1

Ja bym to wyjaśnił na FAME MMA.

2

Ferran mógł jeszcze lżej podać...

2

A Tchouamani normalnie bronić ręką może

2

Balde zrobił swoje podsumowanie.

3

Mbappe już by się rozpędzał z 14 metra.

0

Nie mamy bramki, ale spokojne doliczy 2 minuty

0

Jestem ciekawy co oni tu wynaleźli xDDDD

0

Nie wiem w czym jest tu problem, tak ciężko to szybko ogarnąć?

2

Negreira rób ten przelew.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?