1

@tomek8756 to nie to samo, co kiedyś....

0

@Encore mało brakowało, a wczoraj przez kolejną zmarnowaną okazję Muaniego Francja znów by przegrała heh

0

@Encore no, no, żeby się z tej pewności czasem nie posr*li

3

@KrychaFCB uwielbiam Messiego, ale nigdy bym nie został takim fanboyem, jak ten typ z tweeta (tyle, że to fanboy Ronaldo)

1

@NeroTFP1 Jeśli drugi półfinał będzie Turcja-Szwajcaria to po wygranej z Francją Hiszpanii już nic nie stoi na drodze do tytułu.

11


A miało być tak pięknie. 2 Euro zdobyte, prawda @Popitek12 ?

1

@mordini123 trzeba oddać, że trochę tych goli było

6

@Popitek12 tak.

1

@revolution33 długo tu nie będzie

0

@Kapitan hawk Dodi zamknął dyskusję, zanim się jeszcze zaczęła

1

Podobno @zodiak_10 zalicza się do tych, co nigdy nie piszą bezsensownych komentarzy

0

@Popitek12 nie.

1

@DragonxNF aj, faktycznie byłem blisko przy 2 :/

15


Nie ma przypadków, są tylko znaki

0

@GeneralXavi realizator pokazywał jak Costa bronił. Słowenia to chyba tylko jednorazowy wybryk

0

Pięknie, pięknie. A teraz odpadacie z Hiszpanią

2

DNA Barcelony :D

1

@DragonxNF czas?

3

@DragonxNF Ronaldo

2

@Jacob94 @Sysia11 co to za przemiana?

2

@Rewolucja123 @blakkudium jest szefem od tego

0

@Cobra303 Afrykańska kolonia we Francji

0

Co mnie uderzyło w głowę?!?!!?

2

Borek bez 3 synonimów, wyrazów bliskoznacznych, jest nikim....

0

@szkudi7 dobrze, przepraszam, królu złoty

0

@ranger3120 wkrętowiertarka Bosch

0

@szkudi7 nikt nie pytał :D

4


Tak było

1

Żółwik też coś niewidoczny

1

Oj Bruno, czeladnikowi ukradłeś wolnego, nie żyjesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?