1

@Matheu12 Moje ulubione - zrównywanie wszystkiego ze wszystkim. Twój wpis nie ma żadnego sensu.

4

@sergio5 Nie mam co się wstydzić, że zamiast tępego kibolstwa, wybieram ludzi o pewnym poziomie kultury i szacunku do demokracji.
Ja ci nie bronię bujać się z wszelkiej maści patusami.

2

@LeszekFCB Trzymasz ze swojakiem co?

7

@Bilon87 Ja bym się nie zjawił na tej samej imprezie z kumplem sutenerów i kiboli. Dla mnie to byłby wstyd.
Na tego człowieka szkoda byłoby mi sekundy.

13

@ElKamil Są osoby, które swoim życiorysem, zasłużyły na gwizdy.

Elity zamykają też w więzieniach kryminalistów, stanowiąc prawo nie zezwalające na przestępstwa. Bycie elitą nie oznacza pobłażliwości dla tych, którzy na to nie zasługują.

8

@NeroTFP1 Ale to gwizdanie nie jest za bycie prezydentem. Nie udawajmy, że nie wiadomo o co chodzi.

4

Dla Arsenalu niezły wynik. Przewaga zachowana, remis na trudnym wyjazdowym terenie, i to po wyczerpującym meczu z drużyną wszech czasów, czyli potężnym Bayernem.

2

Flagg został najmłodszym graczem (18 lat, 343 dni), który rzucił 35+ w meczu NBA, dołączając do LeBrona Jamesa jako jedynego gracza, który zdobył 30+ punktów przed ukończeniem 19 roku życia.

4

Wynik 1:1 w tych okolicznościach to dobre rozwiązanie dla obu teamów.
Wilk spity i owca chlała.

10

Na razie Arsenal płaci rachunek za zagranie na 175% swoich możliwości z potężnym Bayernem. Wzięli kredyt kondycyjno-intensywnościowy z meczu z Chelsea, i teraz brakuje pary.

@blakkudium

2

Czelsiak nie nadanżał, więc faulował. To jest to tempo Arsenalu, że inni nie mogą zdanżyć. Nawet potężny Bayern.

0

Kraków zamierza podwyższyć ceny biletów na autobusy i tramwaje o, uwaga, uwaga, 40%.
A inflacja wynosi przecież 2,4%, zatem skąd 40%?

1

@Gibbon_FCB Potwierdzam wybitność tej gierki

4

United odrodzony, Liverpool odrodzony - matko jedyno, ile tego rodzenia dzisiaj

2

Wiwat Amorim. Tej maszynerii nie zatrzyma już nic i nikt.

1

@blakkudium Raczej inspiracją jest Neuer z meczu z Arsenalem.

13

Amorim kontynuuje swoje wielkie dzieło odbudowy Manchesteru United.
Piękna gra, wymienność pozycji, dynamika akcji, osobowości w składzie, obrona chodząca jak od suwmiarki.

Powinien się utrzymać w lidze.

1

@MesQueUnClub_87 Jestem wielkim orędownikiem serii "Omen". 3 część rzeczywiście słabiutka.
Damianek robi piorunujące wrażenie, a muzyka jest rewelacyjna.

2

@krycha2201 Kiedyś tak odpalali się konserwiacy po moich wpisach, że hattrick nie był tu dla mnie wyzwaniem

4

@Kozinho. Pijany to jest @norbi77. Jest to pijak i także złodziej, bo każdy pijak to złodziej.

1

@blakkudium Nein. Ja chce Niemców w Bawarii

1

@blakkudium Oczywiście, pracownicy Eleven Sports musieli czytać La Ramblę

1

@dmcteam Wybitny mecz, nawiązanie do czasów Pepa jest oczywiste

7



Już wszyscy wiedzą, jakiego przymiotnika używać, gdy opisuje się zawodników potężnego Bayernu

2

@kundee Potężny Bayern, ale przecież wygrał miażdząco.

2

@gumaz Tak, to już dawno wyszło

14

Olmo pokazując "L" pokazał info, że dopiero uczy się na piłkarza. I ja mu wierzę

9

Już w Biblii było napisane: ""Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdoła pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Fick tym, którzy Barcę miłują"

3

Świetny mecz, widać tę lekkość, wypracowane schematy, polot, moc i chęci.

Dawać teraz te tryplety, kwadruplety, kwintety i sekstety.
Barca nadchodzi.

3

@Lanosss Potężne są zespoły w Bundeslidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?