0

@budel17 tak jest.

1

O, 2 sekundy doliczyl.

3

to co Busi dogral

0

Jest Strejlau, jest zabawa.

"bo oni nie widza, oni z lawki nie widza"

0

@kuz haha to jest hit

2

@don'T.R.I.P.e o kurde

3

Czlowiek juz za bardzo przesiaka ta la Rambla. Widzisz de Jonga i myszlisz od razu:
FdJ plusy
FdJ minusy

20

Dobra, mozna wylaczyc. Dobra Barcelona dopiero za dwa lata.
powered by Andrzej S.

1

Xavi nie zna takich warunow pogodowych z Kataru, moze byc roznie.

0

Ktos mi moze napisac na priv (wiadomosc prywatna) na ktorym kanale w TV leci mecz Barcy Ksaviego?

0

@Triv44 w tym sezonie?

5

Dzisiaj zagramy tak.


Y @JimMorrisonFCB M @doc @Nazio87

6

@Jakchcesz urwa, Ksawi ty luju, cos ty z moja Barka zrobil!

9

Sila uprzedzen.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jeden z najwartosciowszych filmow sci -fi w historii, ale jego pierwotna wersja byla fatalna. Dlaczego? Z powodu voice over - czyli wewnetrznego monologu glowengo bohatera (Rick D.), ktory byl wypowiadany na glos przez samego H. Forda.
Wyszlo banalnie amerykansko, tandetnie, nie pozostawialo miejsca na rozkminke i zepsulo klimat tego dziela.
Dopiero wersja rezyserska naprawila wszystko.
Mowa oczywiscie o Blad Runner - Lowca Androidow.

Voice over


1

@macio_944 tzw. boski podział, boska proporcja, złoty środek, magiczna proporcja, ciąg Fibonacciego

2

Nie deprecjonuj mojej wartości
Z powodu smrodu z moich ust
I nie odsuwaj się na kilometr
Mimo, iż wściekle daje mi z ust
Ach, nie bądź indyferentną rasistką
Choć okrutnie jedzie mi z ust
Przestań fistować mnie para-mentalnie
Mimo, że wali mi, że kopie mi z ust...

https://x.com/i/status/1463028879182946305

0

@FC1899Barca Ale tera mi nie pasuje do Zjazdu Austriackiego.
Shit.

1

@FC1899Barca Polacy byli na Zjezdzie Austiackim w Nowym Saczu - sladami Carla Mengera.

0

@zadafcb fajnie dopracowali.

3

@czosnekfcb bardzo znany film, ale chyba go nawet nie widzialem
Wiem tylko, ze pani Sharon Stone pokazuje tam w slynnej scenie psite.

3

33 lata temu Pink Floyd wydał koncertowy "Delicate Sound of Thunder".
Był to pierwszy album zagrany w kosmosie, na pokładzie statku Sojuz TM-7.


0

@katalonczyk987 1more zobacz.

1

1

@DaPidejpi gosc podobnie upadl.

0

@patry295 a tak, slynny ru-ru-ru-ruuukowieeec.

3

Bramka w stylu...?


Y @JimMorrisonFCB M @doc @Nazio87

2

Kibice Flamengo zdołali otworzyć wyjście awaryjne w autobusie drużyny, aby życzyć im powodzenia.


@escarabajo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?