Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Komentarz usunięty
1
A więc pozostał nam jeden mecz LM w tej dziadowskiej TV zwanej Polsatem.
0
@Gibbon_FCB ale on nie zabrał gola bo padł po gwizdku, czego nie rozumiesz ?
2
Najpierw był gwizdek , było widać że obrona i bramer odpuścili, dopiero potem padł strzał.
Być może gdyby nie gwizdek to tak czy tak padłby gol. Niemniej nie ma co się doszukiwać wałków.
Błąd sędziego i tyle w temacie. Real i tak by to przeszedł.
0
@niewidzialny008 oczywiście
Grasz do gwizdka
0
@mekston nie było ale gwizdek był wcześniej
0
I tak był gwizdek przed strzałem także nie ma się co spinać ludziska
Błąd Marciniaka
0
@Tasde bo trzeba strzelać z 25 metrów to może będą wypluwać
0
Dlaczego my tak nie potrafimy powalczyć w najważniejszych meczach od paru lat?
0
@sopelinho poczytaj zasady spalonego
0
Nie było spalonego
1
Ale tej atmosfery to tym prześcieradłom zazdroszcze na Santiago
2
Pozdejmował swoich najlepszych w Bayernie i mamy pograne
Z drugiej strony te symulki się zemściły
3
Neuer nagle zapomniał jak się broni hahahaha
0
Typowy gol Reali xD
1
Ale zajebal brawo Baja
0
@Tasde do Konina jeździ codziennie pociągami z Lubuskiego. Ponad 200km.
0
@kigani Bayer ma szczęście ?
0
@La Pulgaa przecież geniusze nie będą się trafiać co kilka lat w futbolu. To i tak cud że Ronaldo i Leo trafili na siebie.
0
@Hajny Podolski
0
@mekston jaki ewidentny chłopie, nur Suareza. 1 na 4 może by to gwizdnął
1
@mekston nie no sam się potknął
0
Biali to się po tej BVB niestety przejadą. No chyba że jutro Baja zaskoczy.
0
Szkoda że my takiego farta z tymi pastuchami nie mieliśmy
1
@daniel32778 nie porównuj LL do PL.
LL poza nami , Realem i czasami Atletico to dziadostwo.
0
United ale maszyna
1
@TheNekro94 wiem co jest pod tym linkiem nawet bez wchodzenia w niego :D
0
@Xpert77 Ferdziu też chętnie widziany na P1
0
Najbardziej cieszy że Lando wygrał ten wyścig samym tempem wyścigowym.
Ciekawe czy też Max nie miał tam jakiś uszkodzeń po tym słupku.
2
@Popitek12 dokładnie, mógłby w końcu wygrać a nie ciągle to samo