7

Komentarz usunięty

1

A więc pozostał nam jeden mecz LM w tej dziadowskiej TV zwanej Polsatem.

0

@Gibbon_FCB ale on nie zabrał gola bo padł po gwizdku, czego nie rozumiesz ?

2

Najpierw był gwizdek , było widać że obrona i bramer odpuścili, dopiero potem padł strzał.
Być może gdyby nie gwizdek to tak czy tak padłby gol. Niemniej nie ma co się doszukiwać wałków.
Błąd sędziego i tyle w temacie. Real i tak by to przeszedł.

0

@niewidzialny008 oczywiście
Grasz do gwizdka

0

@mekston nie było ale gwizdek był wcześniej

0

I tak był gwizdek przed strzałem także nie ma się co spinać ludziska
Błąd Marciniaka

0

@Tasde bo trzeba strzelać z 25 metrów to może będą wypluwać

0

Dlaczego my tak nie potrafimy powalczyć w najważniejszych meczach od paru lat?

0

@sopelinho poczytaj zasady spalonego

0

Nie było spalonego

1

Ale tej atmosfery to tym prześcieradłom zazdroszcze na Santiago

2

Pozdejmował swoich najlepszych w Bayernie i mamy pograne
Z drugiej strony te symulki się zemściły

3

Neuer nagle zapomniał jak się broni hahahaha

0

Typowy gol Reali xD

1

Ale zajebal brawo Baja

0

@Tasde do Konina jeździ codziennie pociągami z Lubuskiego. Ponad 200km.

0

@kigani Bayer ma szczęście ?

0

@La Pulgaa przecież geniusze nie będą się trafiać co kilka lat w futbolu. To i tak cud że Ronaldo i Leo trafili na siebie.

0

@Hajny Podolski

0

@mekston jaki ewidentny chłopie, nur Suareza. 1 na 4 może by to gwizdnął

1

@mekston nie no sam się potknął

0

Biali to się po tej BVB niestety przejadą. No chyba że jutro Baja zaskoczy.

0

Szkoda że my takiego farta z tymi pastuchami nie mieliśmy

1

@daniel32778 nie porównuj LL do PL.
LL poza nami , Realem i czasami Atletico to dziadostwo.

0

United ale maszyna

1

@TheNekro94 wiem co jest pod tym linkiem nawet bez wchodzenia w niego :D

0

@Xpert77 Ferdziu też chętnie widziany na P1

0

Najbardziej cieszy że Lando wygrał ten wyścig samym tempem wyścigowym.
Ciekawe czy też Max nie miał tam jakiś uszkodzeń po tym słupku.

2

@Popitek12 dokładnie, mógłby w końcu wygrać a nie ciągle to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?